Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (107)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.10.2016 - Hořovický cvoček

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:46:55 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 200 1. 200
2. 00:47:29 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 195 1. 200
3. 00:48:07 Hostička Jan 1979 Příbram 190 2. 195
4. 00:48:16 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 185 3. 190
5. 00:48:47 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 180 4. 185
6. 00:50:18 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 176 5. 180
7. 00:50:24 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 172 6. 176
8. 00:51:28 Raboch Ivan 1966 Žebrák 168 1. 200
9. 00:51:30 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 164 7. 172
10. 00:51:43 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 2. 195
11. 00:52:17 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 156 3. 190
12. 00:52:44 Kunc Jiří 1980 3-2-1 START 152 8. 168
13. 00:53:40 Hurajt Marek 1987 Hořovice 148 9. 164
14. 00:54:01 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 144 4. 185
15. 00:54:32 Rataj Pavel 1969 Rokycany 140 5. 180
16. 00:55:18 Mejzr Dušan 1974 Veverky 137 6. 176
17. 00:55:25 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 134 7. 172
18. 00:55:29 Šnobl Jiří 1959 Příbram 131 2. 195
19. 00:56:12 Šiman Eduard 1965 Praha 10 128 3. 190
20. 00:56:35 Kraus Martin 0000 Plzeň 125 10. 160
21. 00:56:47 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 122 11. 156
22. 00:57:14 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 119 4. 185
23. 00:57:16 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 116 12. 152
24. 00:57:30 Vokáč Roman 1962 Zdice 113 5. 180
25. 00:58:02 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 110 13. 148
26. 00:58:09 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 108 14. 144
27. 00:58:20 Lacina Josef 1978 CK Záluží 106 15. 140
28. 00:58:57 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 104 8. 168
29. 00:59:34 Turek Jiří 1962 Chaloupky 102 6. 176
30. 01:00:35 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 100 16. 137
31. 01:03:43 Vavruška Ondřej 1991 Stochov 98 17. 134
32. 01:03:45 Slezák Ondřej 0000 Loko Beroun 96 18. 131
33. 01:04:00 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 94 9. 164
34. 01:04:31 Kraus Josef 0000 Plzeň 92 7. 172
35. 01:04:41 Hřídel Radek 1974 Příbram 90 10. 160
36. 01:04:41 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 88 1. 200
37. 01:04:46 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 86 2. 195
38. 01:06:06 Červenka Karel 0000 Společenstvo 84 19. 128
39. 01:06:06 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 82 8. 168
40. 01:07:31 Merhaut Josef 0000 SRTG Beroun 80 20. 125
41. 01:07:35 Veselý Michal 1975 CK Záluží 78 11. 156
42. 01:08:26 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 76 1. 200
43. 01:08:40 Svoboda Jan 1943 Příbram 74 2. 195
44. 01:12:32 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 72 9. 164
45. 01:14:06 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 70 3. 190
46. 01:24:52 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 68 4. 185
47. 01:26:04 Brožek David 0000 Společenstvo 66 21. 122

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: