Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.11.2016 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:15:44 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:15:51 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 195 2. 195
3. 00:16:43 Chukhno Viktoria 1996 AC Falcon Rokycany 190 3. 190
4. 00:17:05 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:17:09 Večerková Marcela 1981 Veverky 180 1. 200
6. 00:17:15 Sklenářová Lucie 1993 Zdice 176 4. 185
7. 00:17:20 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 172 2. 195
8. 00:17:22 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 168 2. 195
9. 00:17:31 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 3. 190
10. 00:17:44 Mališová Karla 1960 USK Praha 160 1. 200
11. 00:17:53 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 156 3. 190
12. 00:18:10 Chroustová Lucie 1978 Raffiruners 152 4. 185
13. 00:18:12 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 148 5. 180
14. 00:18:25 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 144 6. 176
15. 00:18:27 Kršíková Marie 1987 Libomyšl 140 5. 180
16. 00:18:28 Gregorová Daniela 1974 Komárov 137 7. 172
17. 00:18:34 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 134 6. 176
18. 00:18:49 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 131 8. 168
19. 00:19:11 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 128 9. 164
20. 00:19:14 Rejzková Štěpánka 1982 Holoubkov 125 7. 172
21. 00:19:31 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 122 4. 185
22. 00:20:30 Svobodová Dana 1952 Příbram 119 2. 195
23. 00:20:38 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 116 10. 160
24. 00:21:01 Mrázková Zuzana 1979 Sokol Komárov 113 11. 156
25. 00:21:47 Ratajová Hana 1976 Rokycany 110 12. 152
26. 00:22:04 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 108 8. 168
27. 00:22:36 Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr 106 13. 148
28. 00:22:44 Šafránková Johanka 1987 Loko Beroun 104 1. 200
29. 00:22:44 Šafránková Jitka 1958 LOKO Beroun 102 3. 190
30. 00:23:17 Kopecká Alena 1976 Zruč 100 14. 144
31. 00:23:22 Bonková Veronika 1998 Team Internet Pb 98 2. 195
32. 00:23:24 Voříšková Martina 1973 Loko Beroun 96 15. 140
33. 00:23:25 Šímová Andrea 1975 Osek 94 16. 137
34. 00:23:26 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 92 5. 180
35. 00:23:50 Šulajová Sandra 1992 Hořovice 90 9. 164
36. 00:23:59 Šrámková Monika 1992 Hořovice 88 10. 160
37. 00:24:00 Cibulková Zdena 1957 Hořovice 86 4. 185
38. 00:24:13 Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice 84 11. 156
39. 00:24:38 Bonková Gisela 1975 Příbram 82 17. 134
40. 00:25:08 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 80 12. 152
41. 00:26:13 Bartošová Milada 1953 Příbram 78 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: