Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.11.2016 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:35 Šimsa Josef 1996 Dukla Praha 200 1. 200
2. 00:26:39 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 00:27:00 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 190 2. 195
4. 00:27:24 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 185 1. 200
5. 00:27:39 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 180 3. 190
6. 00:27:44 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 2. 195
7. 00:27:51 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 172 4. 185
8. 00:28:11 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. 00:28:27 Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 164 3. 190
10. 00:29:11 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 160 5. 180
11. 00:29:31 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 156 6. 176
12. 00:29:39 Kadeřábek Michal 1993 Řevnice 152 7. 172
13. 00:29:39 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 148 8. 168
14. 00:30:02 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 4. 185
15. 00:30:07 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 140 5. 180
16. 00:30:10 Pacner Martin 1978 Biatlon Beroun 137 9. 164
17. 00:30:10 Veselý Michal 1975 CK Záluží 134 6. 176
18. 00:30:32 Raboch Ivan 1966 Žebrák 131 2. 195
19. 00:31:07 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 128 7. 172
20. 00:31:19 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 125 2. 195
21. 00:31:23 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 122 10. 160
22. 00:31:37 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 11. 156
23. 00:31:47 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 116 1. 200
24. 00:32:25 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 113 8. 168
25. 00:32:29 Rataj Pavel 1969 Rokycany 110 9. 164
26. 00:32:32 Šimsa Josef 1972 Falcon Rokycany 108 10. 160
27. 00:32:38 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 106 12. 152
28. 00:32:44 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 104 13. 148
29. 00:32:46 Pergler Lukáš 1992 Komárov 102 14. 144
30. 00:33:23 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 100 15. 140
31. 00:33:26 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 98 3. 190
32. 00:33:28 Hošek Stanislav 1974 Buková 96 11. 156
33. 00:33:33 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 94 12. 152
34. 00:33:49 Mejzr Dušan 1974 Veverky 92 13. 148
35. 00:33:59 Babuka Michal 1978 Střela Žebrák 90 16. 137
36. 00:34:07 Větrovský Petr 1967 PSK Union Praha 88 14. 144
37. 00:34:11 Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun 86 15. 140
38. 00:34:28 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 84 17. 134
39. 00:34:55 Šnobl Jiří 1959 Příbram 82 3. 190
40. 00:34:57 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 80 16. 137
41. 00:35:22 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 78 18. 131
42. 00:35:25 Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice 76 4. 185
43. 00:35:40 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 74 19. 128
44. 00:36:03 Flachs Michal 1987 Podlesí 72 20. 125
45. 00:36:15 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 70 21. 122
46. 00:36:17 Novotný David 1981 Bonus 68 22. 119
47. 00:36:20 Zítka Martin 1979 Králův Dvůr 66 23. 116
48. 00:36:22 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 64 24. 113
49. 00:36:43 Zadražil Michal 1979 Hořovice 62 25. 110
50. 00:37:12 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 60 17. 134
51. 00:37:23 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 58 5. 180
52. 00:37:25 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 56 18. 131
53. 00:37:25 Fajmon Petr 1974 RTA Zdice 54 19. 128
54. 00:38:02 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 52 20. 125
55. 00:38:05 Novák Petr 1981 Střela Žebrák 50 26. 108
56. 00:38:06 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 48 2. 195
57. 00:38:13 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 46 3. 190
58. 00:38:17 Lukavský Simon 1974 K Komárov 44 21. 122
59. 00:38:36 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 42 6. 176
60. 00:38:42 Vavřička Jiří 1967 Moderní pětiboj Hořovice 40 22. 119
61. 00:40:02 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 39 27. 106
62. 00:41:14 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 38 23. 116
63. 00:41:45 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 37 28. 104
64. 00:42:05 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 36 29. 102
65. 00:42:51 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 35 7. 172
66. 00:42:59 Krahulec Marek 1988 Lochovice 34 30. 100
67. 00:46:51 Abraham Roman 1971 Lochovice 33 24. 113
201. 00:18:29 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 1. 200
202. 00:19:04 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 2. 195
203. 00:30:31 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: