Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 31.7.2016 - Běh na Kozí Hory

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:31 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
2. 00:29:58 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 195 2. 195
3. 00:30:14 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 190 3. 190
4. 00:30:24 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:31:49 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 180 2. 195
6. 00:31:58 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 176 3. 190
7. 00:32:29 Tall Pavel 1969 Šedivák 172 4. 185
8. 00:33:10 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 168 4. 185
9. 00:33:16 Woller David 1993 TJ Stodůlky 164 5. 180
10. 00:33:48 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 160 5. 180
11. 00:34:02 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 156 1. 200
12. 00:34:04 Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 152 2. 195
13. 00:34:12 Štengl David 1994 TJ Stodůlky 148 6. 176
14. 00:34:25 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 144 3. 190
15. 00:34:48 Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 140 6. 176
16. 00:35:04 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 137 7. 172
17. 00:35:10 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 134 8. 168
18. 00:35:30 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 131 4. 185
19. 00:36:37 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 128 7. 172
20. 00:36:40 Kareš Martin 1973 Vižina 125 9. 164
21. 00:36:47 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 122 10. 160
22. 00:36:51 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 119 1. 200
23. 00:37:09 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 116 8. 168
24. 00:37:36 Špecián Jiří 1982 113 9. 164
25. 00:38:07 Turek Jiří 1962 Chaloupky 110 5. 180
26. 00:38:23 Lacina Josef 1978 CK Záluží 108 10. 160
27. 00:38:34 Němec Jaroslav 1996 Bonbon 106 11. 156
28. 00:38:44 Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha 104 2. 195
29. 00:39:21 Mejzr Dušan 1974 Veverky 102 11. 156
30. 00:40:02 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 100 12. 152
31. 00:40:06 Franc Daniel 1972 Karlos Gym 98 13. 148
32. 00:40:10 Kšára Martin 1987 96 12. 152
33. 00:40:20 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 94 14. 144
34. 00:40:42 Kostič Velsko 1994 SRTG Beroun 92 13. 148
35. 00:40:51 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 90 14. 144
36. 00:41:03 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 88 15. 140
37. 00:41:06 Čimbura Mikuláš 1984 86 16. 137
38. 00:41:22 Vavruška Ondřej 1991 Stochov 84 17. 134
39. 00:41:41 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 82 6. 176
40. 00:41:50 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 80 3. 190
41. 00:42:23 Němec Miloš 1959 BonBon 78 7. 172
42. 00:43:52 Mařík Miroslav 1972 není 76 15. 140
43. 00:43:57 Červinka Karel 1991 Stochov 74 18. 131
44. 00:43:58 Svoboda Jan 1943 Příbram 72 1. 200
45. 00:44:15 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 70 19. 128
46. 00:44:36 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 68 8. 168
47. 00:45:03 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 66 9. 164
48. 00:45:24 Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 64 10. 160
49. 00:45:59 Vytřel Hynek 1997 Laxní přístup 62 1. 200
50. 00:46:09 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 60 11. 156
51. 00:46:27 Bartoš Matěj 1984 Laxní přístup 58 20. 125
52. 00:46:46 Veselý Michal 1975 CK Záluží 56 16. 137
53. 00:47:16 Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř 54 21. 122
54. 00:47:33 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 52 2. 195
55. 00:49:03 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 50 4. 185
56. 00:49:51 Vavruška Miroslav 1991 Lužná 48 22. 119
57. 01:23:13 Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha 46 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: