Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 26.11.2016 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:49 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 200 1. 200
2. 00:43:05 Rudolfová Jitka 1986 195 1. 200
3. 00:43:13 Miskovič Dominika 1992 USK Praha / Perňa systém 190 2. 195
4. 00:48:05 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 185 3. 190
5. 00:50:02 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 180 4. 185
6. 00:50:04 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 176 1. 200
7. 00:51:13 Marková Veronika 1992 172 5. 180
8. 00:51:50 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 2. 195
9. 00:52:02 Teplá Jana 1979 Úvaly 164 2. 195
10. 00:52:18 Večerková Marcela 1981 Veverky 160 3. 190
11. 00:52:55 Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun 156 4. 185
12. 00:54:11 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 152 5. 180
13. 00:55:24 Kavandová Petra 1992 148 6. 176
14. 00:55:50 Vodička Tatiana 1980 144 6. 176
15. 00:56:01 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 140 7. 172
16. 00:57:13 Vápaníková Klára 1983 BK Divoká Šárka 137 7. 172
17. 00:57:30 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 134 8. 168
18. 00:57:31 Janečková Iva 1977 131 8. 168
19. 00:58:18 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 128 9. 164
20. 00:58:40 Rumpíková Kristina 1989 125 9. 164
21. 00:59:23 Velebilová Nikola 1990 122 10. 160
22. 00:59:40 Slivkaničová Ivana 1962 Hisport 119 3. 190
23. 01:00:05 Flachsová Lenka 1975 116 10. 160
24. 01:00:17 Hochmalová Martina 1989 Actum Flyers 113 11. 156
25. 01:01:17 Holubová Magdaléna 1995 Loko Beroun 110 12. 152
26. 01:01:23 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 108 11. 156
27. 01:02:26 Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny 106 13. 148
28. 01:02:34 Bačkovská Petra 1978 IThinkBeer/BKČS 104 12. 152
29. 01:02:35 Dvořáková Alena 1978 102 13. 148
30. 01:02:35 Pešková Romana 1975 100 14. 144
31. 01:03:15 Oulehlová Jana 1983 Nadace na ochranu zvířat 98 14. 144
32. 01:04:58 Vítkovská Ivana 1971 Hýskov 96 4. 185
33. 01:06:23 Brunnerová Jana 1974 94 15. 140
34. 01:06:33 Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží 92 16. 137
35. 01:08:20 Mozgóvá Martina 1989 90 15. 140
36. 01:10:53 Chmelové Iva 1962 Běžecký klub České spořitelny 88 5. 180
37. 01:12:57 Hrubá Kateřina 1978 86 17. 134
38. 01:14:21 Badyrova Dilyara 1983 84 16. 137
39. 01:16:11 Bartošová Milada 1953 Příbram 82 1. 200
40. 01:35:18 Tůmová Natálie 1997 80 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: