Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 26.11.2016 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:59:34 Kubričan Pavel 1983 PSK Olymp Praha 200 1. 200
2. 00:59:55 Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club 195 2. 195
3. 01:02:58 Blaha Tomáš 1976 AK Asics Kroměříž 190 1. 200
4. 01:03:40 Havel Filip 1991 ASK Elna Počerady 185 3. 190
5. 01:03:54 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 180 4. 185
6. 01:03:55 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 176 2. 195
7. 01:04:18 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 172 1. 200
8. 01:04:28 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 168 5. 180
9. 01:04:46 Hostička Jan 1979 Příbram 164 6. 176
10. 01:04:55 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 160 3. 190
11. 01:05:03 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 156 4. 185
12. 01:05:10 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 152 7. 172
13. 01:05:18 Popletal Martin 1988 Hisport Team 148 8. 168
14. 01:05:57 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 144 5. 180
15. 01:06:04 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 140 9. 164
16. 01:06:07 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 137 1. 200
17. 01:06:18 Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým 134 2. 195
18. 01:07:28 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 131 6. 176
19. 01:07:35 Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 128 7. 172
20. 01:07:45 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 125 10. 160
21. 01:07:47 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 122 11. 156
22. 01:08:28 Volejník Michal 1988 Praha 119 12. 152
23. 01:09:21 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 116 2. 195
24. 01:09:24 Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 113 13. 148
25. 01:09:32 Vipler Pavel 1969 Pek Sport 110 8. 168
26. 01:09:49 Matula Martin 1971 Hisport Team 108 9. 164
27. 01:09:57 Urx Radek 1976 106 10. 160
28. 01:10:20 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 104 14. 144
29. 01:10:31 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 102 15. 140
30. 01:10:47 Beck Zdeněk 1971 Rivalové 100 11. 156
31. 01:11:18 Pacner Martin 1978 Biatlon Beroun 98 16. 137
32. 01:11:58 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 96 1. 200
33. 01:11:59 Záruba Jan 1977 SIX MONKEYS 94 17. 134
34. 01:12:24 Král David 1973 Rivalové 92 12. 152
35. 01:13:16 Čížek Jan 1981 90 18. 131
36. 01:13:36 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 88 19. 128
37. 01:14:40 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 86 13. 148
38. 01:14:41 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 84 20. 125
39. 01:14:46 Kroupa Štěpán 1975 Hisport Team 82 14. 144
40. 01:14:49 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 80 21. 122
41. 01:14:51 Kašák Lubuš 1968 Višňová 78 15. 140
42. 01:14:52 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 76 22. 119
43. 01:14:54 Homola Jáchym 1976 Motor České Budějovice 74 16. 137
44. 01:15:10 Buriš Peter 1977 Aerobik Team Chuchle 72 23. 116
45. 01:15:15 Zindl Marek 1969 Beroun 70 17. 134
46. 01:15:28 Vaňuš Jozef 1978 Hisport Team 68 24. 113
47. 01:15:45 Patera Miroslav 1963 BK Louny 66 3. 190
48. 01:16:11 Vodička Jiří 1977 Beroun 64 25. 110
49. 01:16:19 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 62 18. 131
50. 01:16:28 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 60 4. 185
51. 01:17:10 Paleček Bohumil 1957 Louňovice 58 5. 180
52. 01:17:13 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 56 19. 128
53. 01:17:16 Sladký Jiří 1967 KPO 54 20. 125
54. 01:17:21 Dvořák Pavel 1977 Beroun 52 26. 108
55. 01:17:29 Schovánek Petr 1965 Krčský les 50 6. 176
56. 01:17:33 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 48 27. 106
57. 01:17:34 Hruška Martin 1983 Praha 46 28. 104
58. 01:17:49 Šebek Pavel 1989 Rysy 44 29. 102
59. 01:17:50 Mejzr Dušan 1974 Veverky 42 21. 122
60. 01:17:58 Kuča Martin 1992 Hisport Team 40 30. 100
61. 01:17:59 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 39 22. 119
62. 01:18:06 Mašek Martin 1976 Novis TK Praha 38 23. 116
63. 01:18:10 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 37 3. 190
64. 01:18:13 Šnobl Jiří 1959 Příbram 36 7. 172
65. 01:18:26 Linha Tomáš 1974 Praha 5 35 24. 113
66. 01:18:31 Rataj Pavel 1969 Rokycany 34 25. 110
67. 01:18:38 Rudolf Tomáš 1972 Říčany 33 26. 108
68. 01:18:45 Kopecký Libor 1985 Mořina 32 31. 98
69. 01:19:17 Mezník Vladimír 1964 LBE 31 8. 168
70. 01:19:27 Vaněk Vladimír 1980 Litovel 30 32. 96
71. 01:19:27 Rechnovský Jan 1970 KP Praha 29 27. 106
72. 01:19:42 Hrabík Hynek 1991 AC Fit řízci 28 33. 94
73. 01:20:15 Šromovský Vojtěch 1986 Actum Flyers 27 34. 92
74. 01:20:27 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 26 2. 195
75. 01:20:37 Krejzar Pavel 1971 Záběhlice 25 28. 104
76. 01:20:46 Reiterman Leoš 1971 LOKO Beroun 24 29. 102
77. 01:21:01 Pullman Miroslav 1950 Jablonec nad Nisou 23 3. 190
78. 01:21:10 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 22 30. 100
79. 01:21:27 Modrý Marek 1988 OK Sparta Praha 21 35. 90
80. 01:21:34 Frič Pavel 1955 Checomacoco 20 4. 185
81. 01:21:36 Matoušek Václav 1977 19 36. 88
82. 01:21:50 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 18 37. 86
83. 01:22:19 Olplištil Sáva 1967 17 31. 98
84. 01:22:20 Dušek Rastislav 1971 DATALINE Praha 16 32. 96
85. 01:22:28 Mikeš Filip 1977 CK Vinohradské šlapky 15 38. 84
86. 01:22:44 Sládek Vilém 1979 Ďáblice Stars 14 39. 82
87. 01:22:51 Mlčkovský Petr 1984 Praha 13 40. 80
88. 01:22:58 Bartoš Miroslav 1953 BK Louny 12 5. 180
89. 01:23:01 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 11 41. 78
90. 01:23:01 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 10 33. 94
91. 01:23:16 Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun 9 34. 92
92. 01:23:39 Sobotka Filip 1988 8 42. 76
93. 01:23:59 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 7 6. 176
94. 01:24:27 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 6 35. 90
95. 01:24:45 Kubeš Pavel 1976 Actum Flyers 5 36. 88
96. 01:26:25 Pelc Zdeněk 1977 Loděnice 4 43. 74
97. 01:27:14 Večerek Martin 1984 Open Gym Brandýs n/L 3 44. 72
98. 01:27:19 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 2 45. 70
99. 01:27:42 Macháček Pavel 1967 1 37. 86
100. 01:27:54 Flachs Michal 1987 Podlesí 0 46. 68
101. 01:28:22 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 0 38. 84
102. 01:28:24 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 0 47. 66
103. 01:28:26 Tůma Petr 1970 RUNPORG Praha 0 39. 82
104. 01:28:41 Chmel Zdeněk 1962 Běžecký klub České spořitelny 0 9. 164
105. 01:29:11 Al-Kaysy Said 1965 Aerobik Team Chuchle 0 10. 160
106. 01:29:22 Berka Tomáš 1977 Beroun 0 48. 64
107. 01:29:24 Arnot Michal 1976 Run Porg Praha 0 40. 80
108. 01:29:33 Zábojník Marcel 1998 Beroun 0 4. 185
109. 01:30:08 Martin Zítka 1979 Králův Dvůr 0 49. 62
110. 01:30:09 Olšovský Vítězslav 1983 Metro A 0 50. 60
111. 01:30:42 Němec Miloš 1959 BonBon 0 11. 156
112. 01:30:47 Příbrský Dušan 1965 KPO 0 12. 152
113. 01:31:43 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 13. 148
114. 01:31:58 Šiml Jan 1967 Novis TK Praha 0 41. 78
115. 01:32:44 Bláha František 1987 0 51. 58
116. 01:33:33 Oulický Roman 1964 0 14. 144
117. 01:34:35 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 15. 140
118. 01:34:47 Aubrecht Petr 1972 Bonbon 0 42. 76
119. 01:35:15 Lisenko Vladimír 1972 Praha 4 0 43. 74
120. 01:35:18 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 44. 72
121. 01:35:37 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 0 7. 172
122. 01:35:49 Podzemský Jan 1984 Praha 0 52. 56
123. 01:35:52 Veselý Michal 1975 CK Záluží 0 45. 70
124. 01:37:00 Welek František 1979 0 53. 54
125. 01:38:09 Růžička Martin 1986 0 54. 52
126. 01:38:27 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 0 16. 137
127. 01:40:47 Potůček Jiří 1953 Velké Přítočno 0 8. 168
128. 01:43:21 Mařík Miroslav 1972 není 0 46. 68
129. 01:48:48 Vápeník Petr 1980 Actum Flyers 0 55. 50
130. 01:52:00 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 9. 164
201. 00:54:26 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 0 1. 200
202. 00:55:28 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 2. 195
203. 01:16:23 Holý Václav 1941 0 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: