Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.3.2016 - Běh Rožmitál Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:04 Čapková Tereza 1987 USK Praha 200 1. 200
2. 00:41:28 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 195 2. 195
3. 00:41:50 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:42:44 Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice 185 3. 190
5. 00:43:34 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 180 2. 195
6. 00:44:09 Kubrová Ida 1982 Atletika Klatovy 176 4. 185
7. 00:44:29 Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny 172 5. 180
8. 00:44:48 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 168 1. 200
9. 00:45:11 Bartošová Lenka 1982 Plzeň 164 6. 176
10. 00:45:58 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 160 2. 195
11. 00:46:44 Mezerová Iva 1984 156 7. 172
12. 00:46:47 Loudová Pavla 1968 AC ČESKÁ LÍPA 152 3. 190
13. 00:46:56 Borecká Alena 1957 Nyřany 148 1. 200
14. 00:46:58 Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým 144 8. 168
15. 00:47:02 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 140 9. 164
16. 00:47:39 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 137 10. 160
17. 00:48:23 Kubová Kristýna 1998 Vyběhej se Příbram 134 1. 200
18. 00:49:46 Ryjáčková Iva 1988 žádný klub 131 11. 156
19. 00:49:54 Nováková Kamila 1989 128 12. 152
20. 00:50:04 Maříková Veronika 1984 žádný klub 125 13. 148
21. 00:50:10 Steinsová Eva 1997 Vyběhej se 122 2. 195
22. 00:50:11 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 119 4. 185
23. 00:50:17 Hrubá Veronika 1998 116 3. 190
24. 00:50:29 Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice 113 3. 190
25. 00:50:49 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 110 4. 185
26. 00:51:03 Baštářová Radka 1992 Příbram 108 14. 144
27. 00:51:24 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 106 5. 180
28. 00:51:38 Hřídelová Pavla 1978 Praha 104 5. 180
29. 00:51:55 Hoskovcova Radka 1988 Voděrádky 102 15. 140
30. 00:52:36 Šounova Jana 1979 100 6. 176
31. 00:52:43 Vyhlasová Tereza 1979 winx club 98 7. 172
32. 00:53:17 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 96 8. 168
33. 00:53:29 Svobodová Dana 1952 Příbram 94 2. 195
34. 00:53:43 Bonková Veronika 1998 Team Internet Pb 92 4. 185
35. 00:54:03 Koukolíková Lucie 1985 Rokycany 90 16. 137
36. 00:54:07 Milfaitová Zdeňka 1989 88 17. 134
37. 00:54:07 Váchová Petra 1989 86 18. 131
38. 00:54:16 Hrubá Monika 1969 84 6. 176
39. 00:54:57 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 82 7. 172
40. 00:55:02 Vršecká Naďa 1981 80 9. 164
41. 00:56:13 Vintoniv Roksana 1995 Rave&Run 78 19. 128
42. 00:57:36 Mottlová Daniela 1991 Březnice 76 20. 125
43. 00:58:35 Kubátová Zuzana 1993 74 21. 122
44. 00:58:41 Philippová Lucie 1984 72 22. 119
45. 00:59:16 Stupková Erika 1972 70 10. 160
46. 00:59:49 Šafránková Martina 1976 Březnice 68 11. 156
47. 01:00:50 Mázdrová Martina 1987 BEROUN 66 23. 116
48. 01:01:00 Lamerová Martina 1997 Příbram 64 5. 180
49. 01:01:07 Fialová Lucie 1974 62 12. 152
50. 01:01:15 Harudová Markéta 1988 60 24. 113
51. 01:01:21 Čábelková Alexandra 1976 Příbram 58 13. 148
52. 01:01:25 Gabrišová Dana 1982 56 25. 110
53. 01:02:59 Bonková Gisela 1975 Příbram 54 14. 144
54. 01:06:26 Novotná Olga 1979 Brno 52 15. 140
55. 01:07:04 Peřinová Zdenka 1968 50 8. 168
56. 01:12:35 Straková Monika 1990 Matky v akci :-) 48 26. 108
57. 01:12:35 Baumgartnerová Veronika 1989 Matky v akci :-) 46 27. 106
58. 01:15:10 Veselá Kamila 1983 SDH Týček 44 28. 104
59. 01:15:11 Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 42 29. 102

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: