Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.4.2016 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:15:05 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:15:53 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:16:18 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 2. 195
4. 00:16:31 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 185 2. 195
5. 00:16:34 Trnková Jaroslava 0000 Beroun 180 1. 200
6. 00:16:36 Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 176 3. 190
7. 00:16:38 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 172 2. 195
8. 00:16:45 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 168 4. 185
9. 00:17:03 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 3. 190
10. 00:17:27 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 160 4. 185
11. 00:17:32 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 156 5. 180
12. 00:17:41 Mališová Karla 1960 USK Praha 152 1. 200
13. 00:17:47 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 148 5. 180
14. 00:17:52 Bezuchová Markéta 1990 Divné holky Loko Beroun 144 6. 176
15. 00:17:52 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 140 6. 176
16. 00:17:59 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 137 2. 195
17. 00:18:08 Večerková Marcela 1981 Veverky 134 7. 172
18. 00:18:16 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 131 8. 168
19. 00:18:17 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 128 9. 164
20. 00:18:27 Kafková Lucie 1982 Zdice 125 7. 172
21. 00:18:37 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 122 10. 160
22. 00:18:42 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 119 3. 190
23. 00:18:43 Gregorová Daniela 1974 Komárov 116 11. 156
24. 00:19:10 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 113 4. 185
25. 00:19:27 Tinková Magdalena 1998 Hořovice 110 1. 200
26. 00:19:39 Steinsová Eva 1997 Vyběhej se 108 2. 195
27. 00:19:42 Bonková Veronika 1998 Team Internet Pb 106 3. 190
28. 00:20:00 Táborská Alžběta 0000 Beroun 104 8. 168
29. 00:20:08 Svobodová Dana 1952 Příbram 102 3. 190
30. 00:20:23 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 100 9. 164
31. 00:20:44 Konopáčová Kateřina 0000 Himal 98 12. 152
32. 00:21:07 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 96 10. 160
33. 00:21:20 Hořejšová Hana 1960 Příbram 94 4. 185
34. 00:21:28 Henčová Romana 1974 Malé Přílepy 92 13. 148
35. 00:21:57 Krubová Natálie 0000 Branovský statek 90 11. 156
36. 00:22:07 Krůtová Marcela 1971 Lhota 88 5. 180
37. 00:22:54 Voříšková Martina 1973 Loko Beroun 86 14. 144
38. 00:23:19 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 84 6. 176
39. 00:23:22 Cibulková Zdena 0000 Hořovice 82 5. 180
40. 00:23:33 Vykysalá Hana 0000 Loko Beroun 80 15. 140
41. 00:23:41 Bonková Gizela 0000 Internet Team Příbram 78 16. 137
42. 00:24:02 Řehůřková Silvia 0000 Fitnesky Jince 76 17. 134
43. 00:24:12 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 74 18. 131
44. 00:24:57 Kloučková Kateřina 0000 Kladno 72 19. 128
45. 00:25:30 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 70 7. 172
46. 00:27:21 Hurtová Gabriela 0000 Hluboš 68 20. 125
47. 00:36:24 Hrochová Lenka 0000 Fitnesky Jince 66 21. 122

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: