Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.5.2016 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:50:28 Zahálková Pavla 1989 AK Škoda Plzeň / Salomon team 200 1. 200
2. 00:57:14 Svatková Barbora 1985 Praha 195 2. 195
3. 00:57:39 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 190 1. 200
4. 00:58:56 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 185 1. 200
5. 00:59:33 Moulisová Markéta 1987 Fit & Funny 180 3. 190
6. 01:00:23 Němcová Sandra 1991 --- 176 4. 185
7. 01:00:29 Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany 172 5. 180
8. 01:00:29 Cejpová Tereza 1988 --- 168 6. 176
9. 01:03:43 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 2. 195
10. 01:03:49 Prunerová Eva 1979 --- 160 2. 195
11. 01:04:15 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 156 7. 172
12. 01:05:01 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 152 1. 200
13. 01:06:28 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 148 3. 190
14. 01:06:43 Bonková Veronika 1998 Team Internet Pb 144 1. 200
15. 01:07:20 Richterová Nikol 1987 --- 140 8. 168
16. 01:07:38 Tichá Libuše 1982 Brnířov 137 9. 164
17. 01:07:46 Budilová Hana 1982 --- 134 10. 160
18. 01:07:48 Šrytová Kateřina 1987 --- 131 11. 156
19. 01:08:46 Rázková Kristýna 1990 AC Falcon Rokycany 128 12. 152
20. 01:08:57 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 125 4. 185
21. 01:09:57 Milhálková Jaroslava 1979 Žižkovský tygři 122 5. 180
22. 01:10:46 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 2. 195
23. 01:13:00 Beranová Martina 1990 --- 116 13. 148
24. 01:13:07 Červená Olga 1964 BK Elán Zruč 113 3. 190
25. 01:13:34 Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram 110 6. 176
26. 01:13:44 Suchanová Vladimíra 1982 --- 108 14. 144
27. 01:14:43 Tegiová Hana 1990 --- 106 15. 140
28. 01:15:02 Krůtová Marcela 1971 Lhota 104 4. 185
29. 01:15:14 Holá Michaela 1984 --- 102 16. 137
30. 01:15:15 Šnoblová Klára 1980 --- 100 7. 172
31. 01:15:41 Lesáková Lucie 1985 --- 98 17. 134
32. 01:16:10 Röderová Silvie 1979 BŽB 96 8. 168
33. 01:16:22 Melnykova Julie 1985 --- 94 18. 131
34. 01:16:44 Hofmanová Libuše 1971 --- 92 5. 180
35. 01:17:17 Matulová Alice 1978 relax 90 9. 164
36. 01:17:41 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 88 10. 160
37. 01:20:10 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 86 19. 128
38. 01:20:18 Bambasová Markéta 1983 --- 84 20. 125
39. 01:20:23 Vítková Marcela 1993 --- 82 21. 122
40. 01:22:18 Petriláková Petra 1976 --- 80 11. 156
41. 01:22:48 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 78 12. 152
42. 01:23:45 Pekárková Blanka 1972 Báječné ženy v běhu 76 13. 148
43. 01:24:54 Duníková Romana 1980 --- 74 14. 144
44. 01:25:32 Matějková Hana 1978 --- 72 15. 140
45. 01:25:37 Bonková Gisela 1975 Příbram 70 16. 137
46. 01:26:39 Ježková Monika 1983 --- 68 22. 119
47. 01:28:37 Jarošová Zuzana 1964 Rungo pro ženy 66 6. 176
48. 01:28:37 Vaňková Lucie 1982 Rungo pro ženy 64 23. 116
49. 01:34:30 Bartošová Milada 1953 Příbram 62 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: