Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (107)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.5.2016 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:43:07 Šmíd Martin 1980 Střelka Brno 200 1. 200
2. 00:44:48 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:46:05 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 190 2. 195
4. 00:46:43 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 185 1. 200
5. 00:46:54 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 180 2. 195
6. 00:49:45 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 176 3. 190
7. 00:49:47 Ungrad Jan 1986 Nábytek Kunc 172 3. 190
8. 00:49:50 Koláček Jan 1985 --- 168 4. 185
9. 00:50:01 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 164 1. 200
10. 00:51:22 Nohejl Martin 1989 --- 160 5. 180
11. 00:51:24 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 156 4. 185
12. 00:51:50 Lörinc Ján 1972 --- 152 5. 180
13. 00:52:33 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 148 6. 176
14. 00:53:39 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 144 6. 176
15. 00:53:53 Bodický Michal 1997 --- 140 2. 195
16. 00:54:10 Mrkous Jan 1997 Gymnázium NOVÝ PORG 137 3. 190
17. 00:54:56 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 134 7. 172
18. 00:55:21 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 131 8. 168
19. 00:55:49 Vojtek František 1980 --- 128 9. 164
20. 00:55:52 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 125 10. 160
21. 00:56:02 Chrastina Jaroslav 1973 --- 122 7. 172
22. 00:57:03 Novotný Marek 1975 Amer Sports CR 119 8. 168
23. 00:57:30 Smítal Jan 1985 Drahlín 116 11. 156
24. 00:57:30 Bambas Petr 1981 --- 113 12. 152
25. 00:57:39 Příbyl Josef 1983 Quattro Formaggi 110 13. 148
26. 00:57:54 Mach Pavel 1965 MK Kladno 108 2. 195
27. 00:57:57 Dušek Jaroslav 1982 --- 106 14. 144
28. 00:58:46 Čapek Jan 1986 KUBA team 104 15. 140
29. 00:58:46 Hrabák Jiří 1984 --- 102 16. 137
30. 00:58:59 Němec Lukáš 1985 --- 100 17. 134
31. 00:59:07 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 98 18. 131
32. 00:59:36 Šíp Michal 1983 --- 96 19. 128
33. 01:00:49 Brož Luboš 1980 --- 94 20. 125
34. 01:02:42 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 92 21. 122
35. 01:02:52 Ševr Vlastimil 1986 kačeři o.s. 90 22. 119
36. 01:03:05 Huml František 1985 Team Internet Pb 88 23. 116
37. 01:03:31 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 86 9. 164
38. 01:03:37 Šedivý Tomáš 1980 --- 84 24. 113
39. 01:04:14 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 82 10. 160
40. 01:05:07 Diallo Alpha 1983 zadny 80 25. 110
41. 01:05:12 Vitásek Josef 1958 Buková 78 3. 190
42. 01:05:52 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 76 11. 156
43. 01:05:53 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 74 4. 185
44. 01:05:54 Košťál Martin 1978 --- 72 26. 108
45. 01:05:59 Szöke Michal 1993 --- 70 27. 106
46. 01:06:40 Svoboda Stanislav 1974 --- 68 12. 152
47. 01:07:38 Kubal Vlastimil 1975 Brnířov 66 13. 148
48. 01:07:47 Fousek Vlastimil 1978 PBC 64 28. 104
49. 01:08:41 Voříšek Jan 1973 Vorvani 62 14. 144
50. 01:09:35 Fryk Petr 1973 --- 60 15. 140
51. 01:09:56 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 58 1. 200
52. 01:10:29 Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 56 16. 137
53. 01:12:02 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 54 5. 180
55. 01:14:51 Fiala Tomáš 1981 --- 50 30. 100
56. 01:14:55 Mlynek Emil 1955 OÚ Ráztočno 48 1. 200
57. 01:15:15 Šnobl Pavel 1978 --- 46 31. 98
58. 01:17:43 Havlíček Jan 1973 Medicinman 44 17. 134
59. 01:19:59 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 42 2. 195
60. 01:20:26 Bok Zbyšek 1986 AMER SPORTS Czech Republic 40 32. 96
61. 01:20:54 Kuncl Zdeněk 1967 Tatran Sedlčany 39 18. 131
62. 01:31:11 Čech Karel 1945 KAK Praha 38 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: