Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.5.2016 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:34:38 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 01:37:31 Gerych David 1977 AK Kroměříž 195 2. 195
3. 01:38:19 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 190 1. 200
4. 01:39:59 Hudec Tomáš 1990 Svět Běhu 185 3. 190
5. 01:40:00 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 4. 185
6. 01:40:32 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 176 2. 195
7. 01:41:29 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 172 1. 200
8. 01:45:57 Poduška Josef 1962 Sokol Unhošť 168 2. 195
9. 01:46:07 Hostička Jan 1979 Příbram 164 5. 180
10. 01:46:51 Burian Michal 1994 Vyběhej se 160 6. 176
11. 01:51:21 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 156 7. 172
12. 01:53:01 Škrleta Pavel 1968 CZ - Runsport Team 152 3. 190
13. 01:54:03 Kozák Jan 1976 CZ 148 4. 185
14. 01:54:17 Hromádka Jiří 1980 Písek 144 8. 168
15. 01:54:56 Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 140 9. 164
16. 01:55:51 Hošpes Miloslav 1975 Statenice 137 5. 180
17. 01:57:15 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 134 1. 200
18. 01:58:34 Horký Jan 1977 Internet Příbram 131 10. 160
19. 01:58:48 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 128 11. 156
20. 01:59:10 Karban Zdeněk 1977 -- 125 12. 152
21. 01:59:13 Knol Martin 1971 SK Babice 122 6. 176
22. 01:59:47 Scheu Harald 1969 LMB 119 7. 172
23. 02:00:16 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 116 3. 190
24. 02:01:28 Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor 113 4. 185
25. 02:01:47 Skalický Josef 1962 ActivityLA.cz ŽICHLÍNEK 110 5. 180
26. 02:03:36 Fiala Tomáš 1974 --- 108 8. 168
27. 02:03:36 Šnobl Jiří 1959 Příbram 106 6. 176
28. 02:05:30 Soukup Pavel 1973 STS Chrášťany 104 9. 164
29. 02:05:39 Buček Ondřej 1980 Lezetop 102 13. 148
30. 02:06:07 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 100 10. 160
31. 02:06:14 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 98 14. 144
32. 02:06:30 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 96 1. 200
33. 02:07:44 Šmída Miloslav 1960 Stříbro 94 7. 172
34. 02:08:31 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 92 2. 195
35. 02:08:46 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 90 11. 156
36. 02:08:51 Wendler Viktor 1976 TRIATLON SPORT STUPNO 88 12. 152
37. 02:08:52 Mlynek Branislav 1978 --- 86 15. 140
38. 02:09:52 Duník Štěpán 1975 Příbram 84 13. 148
39. 02:11:02 Pelikán Michal 1974 --- 82 14. 144
40. 02:11:35 Mejzr Dušan 1974 Veverky 80 15. 140
41. 02:11:35 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 78 16. 137
42. 02:12:10 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 76 3. 190
43. 02:13:02 Krejzar Pavel 1971 Záběhlice 74 16. 137
44. 02:13:53 Kareš Martin 1973 Vižina 72 17. 134
45. 02:14:11 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 70 18. 131
46. 02:14:26 Šálek Martin 1967 Triklub Příbram 68 19. 128
47. 02:14:35 Špína Martin 1974 Milfisk alto 66 20. 125
48. 02:14:55 Homolka Ondřej 1977 PRAHA 12 64 17. 134
49. 02:16:07 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 62 18. 131
50. 02:16:25 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 60 19. 128
51. 02:16:51 Frič Pavel 1955 Checomacoco 58 4. 185
52. 02:17:20 Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team 56 8. 168
53. 02:17:52 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 54 20. 125
54. 02:18:12 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 52 21. 122
55. 02:19:28 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 50 21. 122
56. 02:19:49 Matějek Jaromír 1971 Atletic Třebíč 48 22. 119
57. 02:20:05 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 46 23. 116
58. 02:20:28 Bábíček Matěj 1974 Příbram 44 24. 113
59. 02:21:03 Štella Tomáš 1991 --- 42 22. 119
60. 02:21:04 Štella Lukáš 1989 --- 40 23. 116
61. 02:21:40 Bartovský Jan 1996 --- 39 24. 113
62. 02:22:17 Holý Oldřich 1967 CZ - MMM Březnice 38 25. 110
63. 02:22:39 Bernášek Aleš 1978 --- 37 25. 110
64. 02:22:52 Hlinomaz Jan 1975 Podleský ležák 36 26. 108
65. 02:23:09 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 35 26. 108
66. 02:24:39 Heisig Jan 1974 GRApe Soda 34 27. 106
67. 02:25:03 Magoči Jan 1991 --- 33 27. 106
68. 02:25:28 Růžička Lukáš 1986 Runsport Team 32 28. 104
69. 02:27:56 Turský Tomáš 1983 --- 31 29. 102
70. 02:28:36 Beniška Michal 1978 Písek Semice 30 30. 100
71. 02:30:29 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 29 28. 104
72. 02:31:13 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 28 29. 102
73. 02:31:33 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 27 5. 180
74. 02:32:49 Rýdl Vladimír 1968 --- 26 30. 100
75. 02:33:50 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 25 9. 164
76. 02:34:00 Kozelka Pavel 1988 --- 24 31. 98
77. 02:35:28 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 23 32. 96
78. 02:35:49 Neduchal Martin 1977 --- 22 33. 94
79. 02:36:45 Richter František 1988 --- 21 34. 92
80. 02:36:57 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 20 31. 98
81. 02:39:44 Moulis Václav 1978 --- 19 35. 90
82. 02:39:44 Hrach Karel 1976 SKP RAPID Praha 18 32. 96
83. 02:40:04 Brožík Valdemar 1976 --- 17 33. 94
84. 02:41:45 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 16 34. 92
85. 02:41:59 Jakubczak Konrad 1979 Debesciak 15 36. 88
86. 02:42:34 Žamberský Pavel 1973 CZ - Dobřichovice 14 35. 90
87. 02:42:44 Jeniš Jan 1983 --- 13 37. 86
88. 02:43:54 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 12 10. 160
89. 02:43:56 Švec Jiří 1958 --- 11 11. 156
90. 02:47:08 Válek Jan 1964 PRAHA 5 10 12. 152
91. 02:48:06 Byars Nick 1972 --- 9 36. 88
92. 02:48:43 Pešek Martin 1996 Lokomotiva Plzeň 8 38. 84
93. 02:50:12 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 7 39. 82
94. 02:51:10 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 6 13. 148
95. 02:51:14 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 5 6. 176
96. 02:55:01 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 4 40. 80
97. 02:57:26 Dušek Jan 1977 --- 3 41. 78
98. 02:58:21 Wachtarczyk Tomáš 1977 NoDNF.cz 2 42. 76
99. 03:07:32 Faltejsek Martin 1988 MF Running 1 43. 74
100. 03:08:42 Fiala Jiří 1956 --- 0 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: