Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (60)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (133)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.7.2016 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:39 Šibravová Lenka 1982 Kerteam 200 1. 200
2. 00:31:03 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 195 1. 200
3. 00:31:47 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 2. 195
4. 00:31:57 Suková Martina 1998 TJ Sokol Kolín 185 1. 200
5. 00:32:06 Brumlichová Romana 1974 Medvědí doupě 180 2. 195
6. 00:32:49 Mikešová Jana 1991 Sokol Nová Paka 176 3. 190
7. 00:33:19 Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 172 1. 200
8. 00:33:59 Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí 168 1. 200
9. 00:34:10 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 164 2. 195
10. 00:34:16 Javůrková Tereza 1997 SKP Nymburk 160 2. 195
11. 00:34:42 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 156 3. 190
12. 00:35:17 Mališová Karla 1960 USK Praha 152 2. 195
13. 00:36:12 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 148 4. 185
14. 00:36:26 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 144 3. 190
15. 00:36:48 Třísková Katarina 1971 Praha 6 140 4. 185
16. 00:36:52 Dvořáková Denisa 1981 Atlet Šestajovice 137 4. 185
17. 00:36:58 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 134 5. 180
18. 00:37:52 Večerková Marcela 1981 Veverky 131 5. 180
19. 00:38:01 Accardo Francesca 1977 AC Laura 128 6. 176
20. 00:38:15 Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček 125 5. 180
21. 00:38:43 Bloudková Jana 1976 Atipic 122 7. 172
22. 00:39:35 Jirásková Eva 1964 Lanškroun 119 6. 176
23. 00:40:28 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 116 8. 168
24. 00:41:38 Prašková Ivana 1975 České Budějovice 113 9. 164
25. 00:42:10 Pštrossová Marie 1959 SNB Praha 110 3. 190
26. 00:42:24 Smolová Kateřina 1977 Jince 108 10. 160
27. 00:43:48 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 106 11. 156
28. 00:44:08 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 104 7. 172
29. 00:44:13 Adamová Lenka 1978 Praha 102 12. 152
30. 00:44:57 Kleknerová Kristýna 1997 Florbal NS 100 3. 190
31. 00:45:21 Dolejšová Jitka 1960 SABZO 98 4. 185
32. 00:45:23 Chocholová Ivana 1979 Sokol Jince 96 13. 148
33. 00:45:35 Hnízdílová Radka 1990 Za hezčí zadeček 94 6. 176
34. 00:45:45 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 92 8. 168
35. 00:45:52 Svobodová Dana 1952 Příbram 90 5. 180
36. 00:45:59 Menclíková Petra 1974 Atlet Šestajovice 88 14. 144
37. 00:46:24 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 86 15. 140
38. 00:46:30 Blumentritová Simona 1978 Praha 84 16. 137
39. 00:46:36 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 82 9. 164
40. 00:48:04 Hlávková Tereza 1980 Praha 80 17. 134
41. 00:50:14 Šmejkalová Kateřina 1991 Aerobik Dancers Kladno 78 7. 172
42. 00:50:29 Vraštilová Miloslava 1956 Maratonstav Úpice 76 6. 176
43. 00:53:34 Doležalová Petra 1987 Za život 74 8. 168
44. 00:56:09 Bartošová Milada 1953 Příbram 72 7. 172
45. 01:01:02 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 70 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: