Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (106)
7.10. Hořovický cvoček Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2017:

Záznamů: 1-100 z celkem 415   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Šolcová Veronika 1976 Šolc Team2365 (80) 20
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2335 (70) 19
3. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun2310 (10) 13
4. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2224 (80) 20
5. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram2107 (70) 19
6. Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo1915 (30) 15
7. Mališová Karla 1960 USK Praha1875 (0) 11
8. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram1844 (50) 17
9. Večerková Marcela 1981 Veverky1707 (0) 10
10. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb1700 (20) 14
11. Kafková Lucie 1982 Zdice1691 (0) 12
12. Povalová Eva 1984 1672 (0) 11
13. Hořejšová Hana 1960 Příbram1512 (50) 17
14. Gregorová Daniela 1974 Komárov1294 (0) 9
15. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun1261 (0) 11
16. Svobodová Dana 1952 Příbram1187 (0) 11
17. Bartošová Milada 1953 Příbram1182 (50) 17
18. Jeřábková Jana 1984 1134 (0) 7
19. Burianová Andrea 1989 1056 (0) 9
20. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram1046 (0) 6
21. Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz896 (0) 6
22. Krůtová Marcela 1971 Lhota842 (0) 8
23. Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami816 (0) 5
24. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice811 (0) 8
25. Poborská Helena 1978 Kerteam765 (0) 4
26. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram760 (0) 4
27. Kroupova Petra 1984 753 (0) 6
28. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun741 (0) 4
29. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice681 (0) 5
30. Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram661 (0) 4
31. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni651 (0) 4
32. Turečková Jana 1968 TK Bohutín638 (0) 6
33. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB600 (0) 3
34. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník595 (0) 7
35. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha594 (0) 7
36. Urbanová Zora 1974 ---586 (0) 4
37. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B585 (0) 3
38. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany578 (0) 4
39. Bartoňová Jana 1982 576 (0) 5
40. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš573 (0) 4
41. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška564 (0) 5
42. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram560 (0) 4
43. Haraštová Markéta 1995 Hvozdec/CC540 (0) 3
44. Hartmanová Stanislava 1958 ---517 (0) 5
45. Vesecká Renáta 1973 Příbram497 (0) 4
46. Prunerová Eva 1979 ---488 (0) 4
47. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť486 (0) 3
48. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice472 (0) 3
49. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany468 (0) 3
50. Nováková Kamila 1989 456 (0) 3
51. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team438 (0) 3
52. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš419 (0) 3
53. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři414 (0) 4
54. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák410 (0) 5
55. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov400 (0) 2
56. Grygarová Jana 1979 Kokrdov385 (0) 2
57. Škvárová Michaela 1979 Nárysov385 (0) 3
58. Hiršová Lenka 1993 Břasy380 (0) 2
59. Slavíková Eva 1984 380 (0) 2
60. Sedláčková Denisa 1977 380 (0) 4
61. Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun372 (0) 4
62. Hájková Kristýna 1984 sk babice371 (0) 2
63. Štefaničová Hana 1976 Příbram370 (0) 2
64. Jiřičná Dana 1969 bonbon praha366 (0) 2
65. Kršíková Marie 1987 Libomyšl363 (0) 3
66. Petáková Kateřina 1982 ....362 (0) 3
67. Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň343 (0) 3
68. Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží339 (0) 3
69. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha336 (0) 2
70. Šedivá Lenka 1993 332 (0) 2
71. Hankovatá Hanka 1979 SK Brdské Víly316 (0) 2
72. Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky316 (0) 2
73. Kamicová Pavlína 1982 Malá Buková312 (0) 2
74. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram308 (0) 2
75. Maříková Veronika 1984 žádný klub304 (0) 3
76. Součková Helena 1962 Tochovice304 (0) 3
77. Hošková Martina 1973 Buková300 (0) 3
78. Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň297 (0) 2
79. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice296 (0) 3
80. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín291 (0) 2
81. Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři288 (0) 2
82. Svozilová Ludmila 1983 Veverky286 (0) 2
83. Nováková Lenka 1975 283 (0) 3
84. Štilcová Michaela 1981 282 (0) 3
85. Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny281 (0) 2
86. Gregorová Jitka 1991 Žleby274 (0) 2
87. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška271 (0) 2
88. Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři266 (0) 3
89. Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice263 (0) 2
90. Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny253 (0) 2
91. Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team246 (0) 2
92. Jehličková Šárka 1979 245 (0) 3
93. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B235 (0) 2
94. Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram222 (0) 2
95. Procházková Ivona 1975 Blatná216 (0) 3
96. Burianová Martina 1970 Březnice209 (0) 2
97. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha204 (0) 2
98. Konopáčová Kateřina 0000 Himal204 (0) 2
99. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam200 (0) 1
100. Dimitriadu Michaela 1973 Želvička team200 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 415   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: