Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.6.2017 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:01 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 200 1. 200
2. 00:28:31 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 195 1. 200
3. 00:29:38 Haraštová Markéta 1995 Hvozdec/CC 190 1. 200
4. 00:29:39 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 185 2. 195
5. 00:29:47 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 180 2. 195
6. 00:29:51 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 176 2. 195
7. 00:29:53 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 172 3. 190
8. 00:30:16 Večerková Marcela 1981 Veverky 168 3. 190
9. 00:31:00 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 4. 185
10. 00:31:06 Gregorová Daniela 1974 Komárov 160 4. 185
11. 00:31:34 Mališová Karla 1960 USK Praha 156 1. 200
12. 00:32:27 Povalová Eva 1984 152 3. 190
13. 00:32:33 Kafková Lucie 1982 Zdice 148 5. 180
14. 00:33:12 Houžvičková Kateřina 1984 Křesťanské centrum Příbram 144 4. 185
15. 00:33:16 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 140 6. 176
16. 00:33:19 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 137 7. 172
17. 00:35:25 Kusáková Kateřina 1988 Komárov 134 5. 180
18. 00:36:03 Červenková Michaela 1976 131 8. 168
19. 00:36:48 Hartmanová Stanislava 1958 --- 128 2. 195
20. 00:36:55 Ksandrová Lucie 1986 Běštín 125 6. 176
21. 00:37:21 Krůtová Marcela 1971 Lhota 122 5. 180
22. 00:38:38 Hořejšová Hana 1960 Příbram 119 3. 190
23. 00:39:40 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 116 4. 185
24. 00:40:01 Milcová Magdaléna 1976 113 9. 164
25. 00:40:20 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 110 10. 160
26. 00:41:08 Růžičková Michaela 1996 108 7. 172
27. 00:43:49 Bartošová Milada 1953 Příbram 106 5. 180
28. 00:48:53 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 104 6. 176
29. 00:52:40 Svobodová Dana 1952 Příbram 102 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti, Dospělí

Jince fotky: Děti, Dospělí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: