Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.6.2017 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:22:02 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:22:08 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 00:22:22 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4. 00:22:32 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 2. 195
5. 00:23:51 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 180 3. 190
6. 00:25:00 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 176 1. 200
7. 00:25:07 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 172 2. 195
8. 00:25:15 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 168 4. 185
9. 00:25:35 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 164 3. 190
10. 00:25:43 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 160 2. 195
11. 00:25:55 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 4. 185
12. 00:26:16 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 152 5. 180
13. 00:26:35 Vitásek Josef 1958 Buková 148 2. 195
14. 00:26:38 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 144 5. 180
15. 00:26:39 Košina František 1990 140 6. 176
16. 00:26:58 Krubak Jaroslav 1972 Bránovský statek 137 6. 176
17. 00:27:04 Škrlant Martin 1979 Žebrák 134 7. 172
18. 00:27:20 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 131 3. 190
19. 00:27:44 Chochola Petr 1977 Florbal NS 128 7. 172
20. 00:27:51 Flachs Michal 1987 Podlesí 125 8. 168
21. 00:27:59 Turek Jiří 1962 Chaloupky 122 4. 185
22. 00:28:06 Mejzr Dušan 1974 Veverky 119 8. 168
23. 00:28:09 Vejr Petr 1980 SK Jiné 116 9. 164
24. 00:28:10 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 113 9. 164
25. 00:28:11 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 110 10. 160
26. 00:29:02 Lacina Josef 1978 CK Záluží 108 11. 156
27. 00:29:07 Enžl Zdeněk 1965 Rozběháme Rokycany 106 5. 180
28. 00:29:08 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 104 1. 200
29. 00:29:22 Hula Radek 1982 SK Jince 102 12. 152
30. 00:29:35 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 100 10. 160
31. 00:29:37 Beták Luboš 1983 Strakonice 98 13. 148
32. 00:29:47 Šolc Jan 1974 Šolc team 96 11. 156
33. 00:30:13 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 94 2. 195
34. 00:30:46 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 92 6. 176
35. 00:30:50 Hula Aleš 1980 SK Jince 90 14. 144
36. 00:30:51 Pilík Ondřej 1980 88 15. 140
37. 00:31:11 Vávra Pavel 1990 Vorvani 86 16. 137
38. 00:31:28 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 84 17. 134
39. 00:31:41 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 82 18. 131
40. 00:31:41 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 80 12. 152
41. 00:32:23 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 78 7. 172
42. 00:32:36 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 76 8. 168
43. 00:32:40 Filip Karel 1955 MK Kladno 74 3. 190
44. 00:33:12 Molčan Petr 1957 Příbram 72 4. 185
45. 00:33:32 Havrlík Miloslav 1965 70 9. 164
46. 00:34:38 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 68 13. 148
47. 00:34:41 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 66 5. 180
48. 00:34:45 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 64 19. 128
49. 00:35:08 Krahulec Marek 1988 Lochovice 62 20. 125
50. 00:35:19 Svoboda Jan 1943 Příbram 60 1. 200
51. 00:36:23 Šilhánek Martin 1999 58 3. 190
52. 00:36:26 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 56 6. 176
53. 00:37:03 Veselý Michal 1975 CK Záluží 54 14. 144
54. 00:37:37 Dragoun Jan 1974 HK Příbram 99 52 15. 140
55. 00:38:50 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 50 2. 195
56. 00:39:18 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 48 7. 172
57. 00:40:55 Růžička Tomáš 1985 Chovatelé Jince 46 21. 122
58. 00:59:59 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 44 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti, Dospělí

Jince fotky: Děti, Dospělí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: