Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.6.2017 - Chaloupecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:36 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 200 1. 200
2. 00:27:49 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:28:10 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 3. 190
4. 00:28:15 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:28:38 Hostička Jan 1979 Příbram 180 4. 185
6. 00:29:13 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 176 5. 180
7. 00:30:03 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 172 6. 176
8. 00:30:34 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 168 7. 172
9. 00:30:44 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 164 8. 168
10. 00:31:10 Raboch Ivan 1966 Žebrák 160 1. 200
11. 00:31:20 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 156 2. 195
12. 00:31:47 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 152 1. 200
13. 00:31:48 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 148 3. 190
14. 00:31:49 Müller Zdeněk 1980 Rokycany 144 9. 164
15. 00:32:00 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 140 2. 195
16. 00:32:20 Charvát Jan 1998 Zaječov 137 2. 195
17. 00:32:27 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 134 4. 185
18. 00:32:34 Moulis Petr 1971 Hořovice 131 5. 180
19. 00:33:04 Škrlant Martin 1979 Žebrák 128 10. 160
20. 00:33:26 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 125 11. 156
21. 00:34:02 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 122 3. 190
22. 00:34:13 Flachs Michal 1987 Podlesí 119 12. 152
23. 00:34:16 Šnobl Jiří 1959 Příbram 116 4. 185
24. 00:34:24 Turek Jiří 1962 Chaloupky 113 5. 180
25. 00:34:44 Mejzr Dušan 1974 Veverky 110 6. 176
26. 00:35:17 Pech Jindřich 1980 Žleby 108 13. 148
27. 00:35:21 Hřídel Radek 1974 Příbram 106 7. 172
28. 00:35:31 Enžl Zdeněk 1965 Rozběháme Rokycany 104 6. 176
29. 00:35:34 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 102 1. 200
30. 00:35:35 Šolc Jan 1974 Šolc team 100 8. 168
31. 00:36:17 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 98 2. 195
32. 00:36:33 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 96 9. 164
33. 00:36:39 Votápek Daniel 1974 Chaloupky 94 10. 160
34. 00:37:24 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 92 3. 190
35. 00:38:04 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 90 14. 144
36. 00:38:08 Červenka Miroslav 1964 MK Žebrák 88 7. 172
37. 00:38:24 Pirk Jan 1948 Lékařský Triklub Praha 86 4. 185
38. 00:38:43 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 84 5. 180
39. 00:38:50 Havlín Antonín 1955 Praha 5 82 6. 176
40. 00:39:08 Vávra Pavel 1990 Vorvani 80 15. 140
41. 00:39:31 Lisner Jakub 1985 Rokycany 78 16. 137
42. 00:39:55 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 76 17. 134
43. 00:40:10 Molčan Petr 1957 Příbram 74 7. 172
44. 00:40:40 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 72 8. 168
45. 00:41:20 Haken Tomáš 1977 JINCE 70 11. 156
46. 00:42:18 Svoboda Jan 1943 Příbram 68 1. 200
47. 00:42:38 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 66 18. 131
48. 00:43:13 Vávra Petr 1994 Vorvani 64 19. 128
49. 00:43:20 Kukaň František 1961 GAMA Železná Ruda 62 9. 164
50. 00:47:28 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 60 2. 195
51. 00:54:20 Jílek David 1986 Ptákov 58 21. 122
52. 00:54:21 Voříšek Jan 1973 Vorvani 56 12. 152
53. 01:10:09 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 54 8. 168
53. 01:10:09 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 54 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

chaloupky_beh_11062017.xls
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: