Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.6.2017 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. Diplom 01:13:40 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. Diplom 01:16:13 Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec 195 2. 195
3. Diplom 01:17:19 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 3. 190
4. Diplom 01:17:23 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 1. 200
5. Diplom 01:20:45 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 180 2. 195
6. Diplom 01:21:00 Čada Radim 1976 Podkoží 176 4. 185
7. Diplom 01:22:21 Cenefels Filip 1994 Decathlon 172 3. 190
8. Diplom 01:23:23 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. Diplom 01:23:43 Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České 164 5. 180
10. Diplom 01:24:33 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 160 6. 176
11. Diplom 01:25:37 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 156 4. 185
12. Diplom 01:26:46 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 152 5. 180
13. Diplom 01:27:26 Wewetzer Frederik 1994 Freiberg 148 6. 176
14. Diplom 01:27:38 Koláček Jan 1985 --- 144 7. 172
15. Diplom 01:28:15 Kysela Ondřej 1987 140 8. 168
16. Diplom 01:28:38 Horký Jan 1977 Internet Příbram 137 7. 172
17. Diplom 01:29:33 Urbánek Jaromír 1978 134 9. 164
18. Diplom 01:29:44 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 131 10. 160
19. Diplom 01:29:45 Moulis Petr 1971 Hořovice 128 8. 168
20. Diplom 01:29:48 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 125 9. 164
21. Diplom 01:29:57 Vítů Michal 1978 Vodič na 1:30:00 122 11. 156
22. Diplom 01:29:58 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 12. 152
23. Diplom 01:30:12 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 116 10. 160
24. Diplom 01:30:33 Vondráček Gustav 1972 113 11. 156
25. Diplom 01:31:02 Lachout Martin 1970 110 12. 152
26. Diplom 01:33:00 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 108 13. 148
27. Diplom 01:34:35 Melichar Miroslav 1981 mirusrufem 106 13. 148
28. Diplom 01:34:38 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 104 2. 195
29. Diplom 01:35:39 Kašák Lubuš 1968 Višňová 102 14. 144
30. Diplom 01:35:40 Bambas Petr 1981 --- 100 14. 144
31. Diplom 01:35:44 Šrédl Pavel 1977 Stříbro 98 15. 140
32. Diplom 01:36:05 Jirkal Tomáš 1987 96 15. 140
33. Diplom 01:36:10 Turský Tomáš 1983 --- 94 16. 137
34. Diplom 01:36:31 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 92 17. 134
35. Diplom 01:36:56 Hřídel Radek 1974 Příbram 90 16. 137
36. Diplom 01:37:00 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 88 3. 190
37. Diplom 01:37:04 Hesoun Tomáš 1987 86 18. 131
38. Diplom 01:37:26 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 84 17. 134
39. Diplom 01:37:34 Šnobl Jiří 1959 Příbram 82 4. 185
40. Diplom 01:37:42 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 80 18. 131
41. Diplom 01:37:45 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 1. 200
42. Diplom 01:37:47 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 76 19. 128
43. Diplom 01:37:48 Taddei Valerio 1980 74 20. 125
44. Diplom 01:37:55 Krůta Martin 1978 JELENICE 72 22. 119
45. Diplom 01:37:55 Kanta Zdeněk 1986 Plzeň - Doudlevce 70 21. 122
46. Diplom 01:38:38 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 68 19. 128
47. Diplom 01:38:42 Novák Tomáš 1986 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 66 23. 116
48. Diplom 01:38:49 Šmejkal Martin 1975 64 20. 125
49. Diplom 01:38:50 Horáček Petr 1980 62 24. 113
50. Diplom 01:38:53 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 60 21. 122
51. Diplom 01:38:57 Žalud Roman 1990 Life Gym Příbram 58 25. 110
52. Diplom 01:38:59 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 56 26. 108
53. Diplom 01:39:00 Tůma Pavel 1985 LOKO Beroun 54 27. 106
54. Diplom 01:39:07 Hess Miroslav 1989 Life Gym Příbram 52 28. 104
55. Diplom 01:39:11 Duník Štěpán 1975 Příbram 50 22. 119
56. Diplom 01:39:15 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 48 1. 200
57. Diplom 01:39:16 Bábíček Matěj 1974 Příbram 46 23. 116
58. Diplom 01:39:21 Uldrych Dušan 1978 44 29. 102
59. Diplom 01:39:35 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 42 30. 100
60. Diplom 01:39:35 Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS 40 5. 180
61. Diplom 01:39:37 Šeděnka Vít 1993 Koně, dobrý koně! 39 31. 98
62. Diplom 01:40:00 Morav Pavel 1972 38 24. 113
63. Diplom 01:40:04 Chrastina Jaroslav 1973 --- 37 25. 110
64. Diplom 01:40:09 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 36 26. 108
65. Diplom 01:40:38 Mejzr Dušan 1974 Veverky 35 27. 106
66. Diplom 01:40:46 Frič Pavel 1955 Checomacoco 34 2. 195
67. Diplom 01:41:00 Čermák Martin 1976 Stěžov 33 28. 104
68. Diplom 01:41:26 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 32 29. 102
69. Diplom 01:41:35 Flachs Michal 1987 Podlesí 31 32. 96
70. Diplom 01:41:36 Rau Florian 1984 Freiberg 30 33. 94
71. Diplom 01:41:45 Bogs Moritz 1993 Freiberg 29 34. 92
72. Diplom 01:41:48 Geláček Pavel 1974 28 30. 100
73. Diplom 01:42:12 Veselý Lukáš 1994 27 35. 90
74. Diplom 01:42:14 Turek Jiří 1962 Chaloupky 26 6. 176
75. Diplom 01:42:46 Belej Lukáš 1986 25 36. 88
76. Diplom 01:42:49 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 24 37. 86
77. Diplom 01:43:18 Kortan František 1961 23 7. 172
78. Diplom 01:43:26 Fousek Martin 1984 Podlesí 22 38. 84
79. Diplom 01:43:34 Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram 21 31. 98
80. Diplom 01:43:38 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 20 32. 96
81. Diplom 01:43:42 Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 19 33. 94
82. Diplom 01:43:48 Soukal Petr 1986 18 39. 82
83. Diplom 01:44:03 Ondrůšek Libor 1971 Vodič na 1:45:00 17 34. 92
84. Diplom 01:44:30 Šmejkal Jiří 1992 16 40. 80
85. Diplom 01:45:01 Novotný Jiří 1969 Klub bikerů Teta 15 35. 90
86. Diplom 01:45:15 Horký Karel 1990 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 14 41. 78
87. Diplom 01:46:25 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 13 36. 88
88. Diplom 01:46:27 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 12 42. 76
89. Diplom 01:46:42 Matyáš Radek 1977 Háje 11 37. 86
90. Diplom 01:46:49 Železný Martin 1981 Kutná Hora 10 43. 74
91. Diplom 01:47:28 Zvěřina Štěpán 1983 9 44. 72
92. Diplom 01:47:28 Jadrníček Jan 1983 Master Design architekti 8 45. 70
93. Diplom 01:48:00 Jobek Ondřej 1996 Příbram 7 46. 68
94. Diplom 01:48:03 Liška Michal 1979 Koral 6 47. 66
95. Diplom 01:48:07 Fojtík Dan 1970 Horní Bříza 5 38. 84
96. Diplom 01:48:40 Vašíček Petr 1981 PCHELP.Pb 4 48. 64
97. Diplom 01:49:00 Peškař Petr 1973 Brdonoš 3 39. 82
98. Diplom 01:49:06 Přibyl Aleš 1989 Neratovice 2 49. 62
99. Diplom 01:49:32 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 1 40. 80
100. Diplom 01:49:42 Břicháček Miloš 1981 Počaply 0 50. 60
101. Diplom 01:49:43 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 0 41. 78
102. Diplom 01:49:45 Fousek Vlastimil 1978 PBC 0 51. 58
103. Diplom 01:49:47 Brůna Jan 1987 0 52. 56
104. Diplom 01:50:32 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 0 42. 76
105. Diplom 01:50:58 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 0 53. 54
106. Diplom 01:51:16 Nečas Arnošt 1963 0 8. 168
107. Diplom 01:51:17 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 0 3. 190
108. Diplom 01:51:18 Slaba Josef 1980 AC Fitrizci 0 54. 52
111. Diplom 01:51:40 Bučil František 1972 0 44. 72
112. Diplom 01:52:00 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 9. 164
113. Diplom 01:52:06 Riehs David 1974 0 45. 70
114. Diplom 01:52:12 Polidar Miroslav 1972 0 46. 68
115. Diplom 01:52:39 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 0 56. 48
116. Diplom 01:52:59 Mařík Miroslav 1972 není 0 47. 66
117. Diplom 01:53:11 Vohanka Lukáš 1980 Příbram 0 57. 46
118. Diplom 01:53:17 Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 0 48. 64
119. Diplom 01:53:17 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 49. 62
120. Diplom 01:53:28 Šlechta Jaroslav 1978 0 58. 44
121. Diplom 01:53:41 Hlaváč Miroslav 1965 0 10. 160
122. Diplom 01:53:56 Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 0 4. 185
123. Diplom 01:54:29 Vlk Pavel 1969 0 50. 60
124. Diplom 01:54:31 Novotný David 1981 Bonus 0 59. 42
125. Diplom 01:55:00 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 0 60. 40
126. Diplom 01:55:20 Vinčálek Jakub 1979 0 61. 39
127. Diplom 01:55:21 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 0 11. 156
128. Diplom 01:55:39 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 12. 152
129. Diplom 01:55:41 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 62. 38
130. Diplom 01:55:49 Hulínský Roman 1970 0 51. 58
131. Diplom 01:55:59 Mácha Václav 1984 0 63. 37
132. Diplom 01:56:24 Fišer Josef 1970 0 52. 56
133. Diplom 01:56:29 Kotlan Jiří 1987 Sokol Příbram 0 64. 36
134. Diplom 01:56:31 Kudláček Petr 1977 Plzeňští TEMPO MAKERS 0 53. 54
136. Diplom 01:56:39 Kříž Zbyněk 1981 0 66. 34
137. Diplom 01:56:41 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 13. 148
138. Diplom 01:56:43 Lang Martin 1993 0 67. 33
139. Diplom 01:56:55 Háva Jaroslav 1965 HS Šneci 0 14. 144
140. Diplom 01:56:55 Haur Pavel 1974 Rozběháme Česko 0 54. 52
141. Diplom 01:57:19 Kadleček Aleš 1975 0 55. 50
142. Diplom 01:57:22 Franěk Jan 1978 0 68. 32
143. Diplom 01:57:48 Štilec Jindřich 1979 0 69. 31
144. Diplom 01:58:04 Racek Martin 1980 Praha 0 70. 30
145. Diplom 01:58:16 Nejdl Radek 1977 0 56. 48
146. Diplom 01:58:35 Liška Libor 1961 0 15. 140
147. Diplom 01:58:42 Wohldann Roman 1970 0 57. 46
148. Diplom 01:58:43 Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská 0 58. 44
149. Diplom 01:59:01 Häusler Václav 1963 0 16. 137
150. Diplom 01:59:02 Marek Svatopluk 1979 0 71. 29
151. Diplom 01:59:14 Kratochvíl Jiří 1972 0 59. 42
152. Diplom 01:59:19 Paul Pavel 1987 0 72. 28
153. Diplom 02:00:10 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 73. 27
154. Diplom 02:00:20 Jakob Martin 1975 Plzeň 0 60. 40
155. Diplom 02:00:31 Skalický Jan 1981 Láz 0 74. 26
156. Diplom 02:00:39 Schacherl Jan 1988 Team Faith Příbram 0 75. 25
157. Diplom 02:00:55 Neziri Bujamin 1990 Gostivar 0 76. 24
158. Diplom 02:01:06 Plzák Radek 1991 Příbram 0 77. 23
159. Diplom 02:01:07 Brožík Aleš 1978 Snad to uběhnu :-) 0 78. 22
160. Diplom 02:01:15 Černý Jakub 1980 0 79. 21
161. Diplom 02:02:35 Vávra Pavel 1990 Vorvani 0 80. 20
162. Diplom 02:03:33 Kuncl Franta 1950 Příbram 0 5. 180
163. Diplom 02:03:46 Císař Jan 1990 SK Mirovice 0 81. 19
164. Diplom 02:04:10 Dvořák Pavel 1969 0 61. 39
165. Diplom 02:04:11 Voříšek Jaroslav 1994 SRTE Rokycany 0 82. 18
166. Diplom 02:04:48 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 0 83. 17
167. Diplom 02:05:11 Skalica Filip 1984 0 84. 16
168. Diplom 02:05:25 Krejza David 1976 0 62. 38
169. Diplom 02:06:31 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 0 17. 134
170. Diplom 02:06:48 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 0 85. 15
171. Diplom 02:08:01 Beňo Lukáš 1983 0 86. 14
172. Diplom 02:08:25 Hons Pavel 1980 0 87. 13
173. Diplom 02:08:36 Fára Milan 1969 Příbram 0 63. 37
174. Diplom 02:09:01 Haken Tomáš 1977 JINCE 0 64. 36
175. Diplom 02:09:01 Smíšek Michal 1978 Příbram 0 88. 12
176. Diplom 02:09:04 Holeček Ondřej 1978 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 0 89. 11
178. Diplom 02:09:30 Marcín Petr 1975 Vlčí smečka 0 65. 35
179. Diplom 02:10:02 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 0 1. 200
180. Diplom 02:10:29 Menčík Luděk 1964 0 18. 131
181. Diplom 02:11:06 Hrubec Martin 1973 Březnice 0 66. 34
182. Diplom 02:13:00 Sirotek Antonín 1992 0 91. 9
183. Diplom 02:13:08 Šnobl Pavel 1978 --- 0 92. 8
184. Diplom 02:15:02 Dvořák Patrik 1972 Vyběhej se/Radětice 0 67. 33
185. Diplom 02:15:22 Lázna Jakub 1977 0 68. 32
186. Diplom 02:18:17 Magera Petr 1966 Příbram 0 19. 128
187. Diplom 02:19:54 Slaba Jan 1989 Life Gym Příbram 0 93. 7
188. Diplom 02:20:47 Kryl Jakub 1989 0 94. 6
189. Diplom 02:23:11 Klasna Tomáš 1979 0 95. 5
190. Diplom 02:29:38 Čech Petr 1981 0 96. 4
191. Diplom 02:35:11 Vancl Daniel 1981 Písek 0 97. 3
192. Diplom 02:38:40 Borgula Jan 1974 0 69. 31

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Fotky: gahlerfoto.cz, www.lubostoman.com

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: