Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.7.2017 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:37 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
2. 00:24:16 Ježek Přemysl 1982 AC Slovan Liberec 195 2. 195
3. 00:24:43 Vagenknecht František 1977 ASTER Jičín 190 1. 200
4. 00:24:57 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 185 3. 190
5. 00:25:02 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 00:25:17 Hostička Jan 1979 Příbram 176 4. 185
7. 00:26:19 Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 172 1. 200
8. 00:26:24 Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec 168 2. 195
9. 00:26:45 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 164 5. 180
10. 00:26:55 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 160 3. 190
11. 00:27:33 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 156 6. 176
12. 00:27:56 Záruba Jan 1977 SIX MONKEYS 152 4. 185
13. 00:28:04 Buřil František 1966 Vidochov 148 1. 200
14. 00:28:18 Jirásek Marek 1973 TJ Sokol Kbely 144 5. 180
15. 00:28:43 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 140 6. 176
16. 00:28:50 Ožana Václav 1964 Nové Město na Moravě 137 2. 195
17. 00:29:01 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 134 7. 172
18. 00:29:13 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 131 2. 195
19. 00:29:14 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 128 3. 190
20. 00:29:24 Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice 125 4. 185
21. 00:29:32 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 122 7. 172
22. 00:29:37 Havrlík Matouš 1990 Lhotka 119 8. 168
23. 00:29:42 Kuncl Petr 1983 Kunclův mlýn 116 9. 164
24. 00:29:44 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 113 8. 168
25. 00:30:05 Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 110 9. 164
26. 00:30:31 Moravec Jakub 1999 JM Team Letohrad 108 3. 190
27. 00:30:37 Minchev Ivan 1957 Just 106 2. 195
28. 00:30:47 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 104 5. 180
29. 00:30:54 Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 102 6. 176
30. 00:31:14 Škrlant Martin 1979 Žebrák 100 10. 160
31. 00:31:25 Krupička Miroslav 1953 Jiskra Ústí n./Orlic 98 3. 190
32. 00:31:30 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 96 10. 160
33. 00:31:41 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 94 7. 172
34. 00:31:44 Flachs Michal 1987 Podlesí 92 11. 156
35. 00:31:49 Chochola Petr 1977 Florbal NS 90 11. 156
36. 00:32:03 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 88 12. 152
37. 00:32:14 Šebek Dušan 1972 SK Neumětely 86 12. 152
38. 00:32:58 Hartman Marek 1990 Florbal NS 84 13. 148
39. 00:33:00 Šiman Eduard 1965 Praha 10 82 8. 168
40. 00:33:09 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 80 13. 148
41. 00:33:12 Turek Jiří 1962 Chaloupky 78 9. 164
42. 00:33:15 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 76 4. 185
43. 00:33:18 Šolc Jan 1974 Šolc team 74 14. 144
44. 00:33:22 Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 72 5. 180
45. 00:33:32 Špecián Jiří 1982 70 14. 144
46. 00:33:45 Hřídel Radek 1974 Příbram 68 15. 140
47. 00:33:48 Beránek Josef 1958 MK Kladno 66 10. 160
48. 00:33:50 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 64 6. 176
49. 00:34:16 Štěpánek Petr 1965 Spartak Praha 4 62 11. 156
50. 00:34:22 Dvořák Tomáš 1972 Atlet Šestajovice 60 16. 137
51. 00:34:37 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 58 7. 172
52. 00:34:41 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 56 8. 168
53. 00:34:46 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 54 12. 152
54. 00:35:07 Novotný David 1981 Bonus 52 15. 140
55. 00:35:21 Doležal Jaromír 1957 SABZO 50 9. 164
56. 00:35:58 Benda Jaroslav 1991 Jerusalém 48 16. 137
57. 00:36:01 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 46 17. 134
58. 00:36:04 Štekl Radomír 1982 Nové Strašecí 44 17. 134
59. 00:36:09 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 42 13. 148
60. 00:36:28 Kuběna Rudolf 1987 SKP Presidium Praha 40 18. 131
61. 00:36:32 Hejl Libor 1982 Hostomice 39 19. 128
62. 00:36:50 Trégr Jiří 1999 FL Nové Strašecí 38 4. 185
63. 00:36:50 Zeman Radek 1970 Slavoj Osek 37 18. 131
64. 00:36:51 Vencl Jiří 1998 Aktivity Lanškroun 36 5. 180
65. 00:37:00 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 35 14. 144
66. 00:37:22 Vávra Petr 1994 Vorvani 34 20. 125
67. 00:37:23 Vávra Pavel 1990 Vorvani 33 21. 122
68. 00:37:27 Metelka Josef 1944 Spartak Police 32 1. 200
69. 00:37:42 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 31 22. 119
70. 00:37:42 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 30 15. 140
71. 00:37:44 Bauer Martin 1977 SK Ďolín 29 19. 128
72. 00:37:45 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 28 2. 195
73. 00:37:47 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 27 16. 137
74. 00:37:50 Konopásek Radek 1989 Krušovice 26 23. 116
75. 00:37:56 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 25 3. 190
76. 00:38:21 Molčan Petr 1957 Příbram 24 10. 160
77. 00:38:27 Kuncl Franta 1950 Příbram 23 11. 156
78. 00:38:32 Kratochvíl Martin 1985 Lhotka TJ 22 24. 113
79. 00:38:40 Filip Karel 1955 MK Kladno 21 12. 152
80. 00:38:51 Sedláček Radek 1970 Odpadlík 20 20. 125
81. 00:39:01 Perlík Kimi 1997 Mýto 19 25. 110
82. 00:39:30 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 18 17. 134
83. 00:39:45 Šilhánek Martin 1999 17 6. 176
84. 00:39:53 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 16 4. 185
85. 00:40:06 Zahrádka Aleš 1991 Lochovice 15 26. 108
86. 00:40:08 Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 14 27. 106
87. 00:40:32 Trejbal Karel 1951 SKP Mladá Boleslav 13 13. 148
88. 00:40:43 Čajan Petr 1998 Hluboš 12 7. 172
89. 00:40:43 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 11 18. 131
90. 00:40:49 Krahulec Marek 1988 Lochovice 10 28. 104
91. 00:41:08 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 9 14. 144
92. 00:41:15 Sedlák Jiří 1958 Přelouč 8 19. 128
93. 00:41:16 Klindera Pavel 1994 Příbram 7 29. 102
94. 00:41:20 Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 6 30. 100
95. 00:41:46 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 5 20. 125
96. 00:42:02 Kršík Milan 1981 Libomyšl 4 31. 98
97. 00:42:19 Švalek Libor 1982 Lhotka 3 32. 96
98. 00:42:21 Čistý Martin 1975 TJ Lhotka 2 21. 122
99. 00:42:43 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 1 22. 119
100. 00:42:47 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 0 15. 140
101. 00:42:54 Strejček Jiří 1983 Rysy 0 33. 94
102. 00:42:55 Jánský Zdeněk 1987 FL Nové Strašecí 0 34. 92
103. 00:42:57 Bünter Michal 1972 ZŠ MŠ Nové Strašecí 0 23. 116
104. 00:44:01 Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány 0 16. 137
105. 00:44:23 Dolejš Radomír 1958 SABZO 0 21. 122
106. 00:46:17 Křivanec Jan 1982 Lhotka 0 35. 90
107. 00:46:30 Molčan Marek 1991 Piešťany/SK 0 36. 88
108. 00:46:53 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 0 22. 119
109. 00:48:04 Mašek Roman 1961 SNB 0 23. 116
110. 00:48:33 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 0 17. 134
111. 00:49:44 Čech Karel 1945 KAK Praha 0 5. 180
112. 00:51:31 Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 0 37. 86
113. 00:56:29 Jánský Michal 1989 Nové Strašecí 0 38. 84
114. 01:01:00 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 6. 176
115. 01:06:31 Kučera Vilém 0000 Slovan Hradištko 0 18. 131
116. 01:13:35 Placheta Rostislav 1940 Šachy Hostomice 0 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: 2017_lochovice_plesivec.docx (docx)

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: