Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.9.2017 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:40:19 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 200 1. 200
2. 00:40:59 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 195 1. 200
3. 00:41:48 Hofmanová Markéta 1984 190 2. 195
4. 00:43:57 Mališová Karla 1960 USK Praha 185 1. 200
5. 00:44:31 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:44:41 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 176 2. 195
7. 00:44:59 Říhová Andrea 1994 Halouny - Svinaře 172 3. 190
8. 00:45:07 Fílová Lenka 1973 ATOM team 168 2. 195
9. 00:45:42 Vernerová Radka 1973 Pilulka.cz 164 3. 190
10. 00:46:29 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 160 4. 185
11. 00:46:35 Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy 156 5. 180
12. 00:48:18 Houžvičková Kateřina 1984 Křesťanské centrum Příbram 152 4. 185
13. 00:49:03 Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň 148 6. 176
14. 00:49:38 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 144 7. 172
15. 00:50:27 Burianová Andrea 1989 140 5. 180
16. 00:50:38 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 137 8. 168
17. 00:51:07 Kubešová Radana 1975 134 9. 164
18. 00:54:32 Hořejšová Hana 1960 Příbram 131 2. 195
19. 00:54:37 Malleková Dana 1977 No Asphalt! 128 10. 160
20. 00:54:40 Vostrá- mošovská Lucie 1974 Dolní Břežany 125 11. 156
21. 00:54:41 Prokopová Petra 1974 Beroun 122 12. 152
22. 00:54:47 Vlachová Anna 1984 Šneci v běhu 119 6. 176
23. 00:56:08 Malinová Lenka 1995 SRTG Strupčice 116 7. 172
24. 00:56:25 Babinčáková Veronika 1987 113 8. 168
25. 00:56:33 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 110 13. 148
26. 00:56:33 Svobodová Dana 1952 Příbram 108 3. 190
27. 00:59:08 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 106 3. 190
28. 00:59:51 Kukučová Anna 1987 SRTG Strupčice 104 9. 164
29. 01:00:15 Dohnalová Milada 1974 SRTG Strupčice 102 14. 144
30. 01:01:27 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 100 10. 160
31. 01:01:27 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 98 4. 185
32. 01:04:57 Krejčí gabrielová Jana 1972 96 4. 185
33. 01:06:05 Bartošová Milada 1953 Příbram 94 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky závodu: Dospělí, Děti .xls

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: