Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.9.2017 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:54 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:32:12 Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn 195 2. 195
3. 00:33:05 Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 190 3. 190
4. 00:33:49 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 4. 185
5. 00:34:05 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 1. 200
6. 00:35:17 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 00:35:24 Kovalovský Michal 1998 Běchovičtí běžci 172 2. 195
8. 00:35:54 Raboch Ivan 1966 Žebrák 168 1. 200
9. 00:36:07 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 164 2. 195
10. 00:36:17 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 160 3. 190
11. 00:36:18 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 156 5. 180
12. 00:36:50 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 152 4. 185
13. 00:37:08 Širanec Peter 1981 Koněprusy 148 6. 176
14. 00:37:18 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 144 7. 172
15. 00:37:18 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 140 5. 180
16. 00:37:32 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 137 3. 190
17. 00:38:08 Rataj Pavel 1969 Rokycany 134 6. 176
18. 00:38:30 Minchev Ivan 1957 Just 131 1. 200
19. 00:39:01 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 128 7. 172
20. 00:39:43 Mejzr Dušan 1974 Veverky 125 8. 168
21. 00:40:05 Korytář Radim 1973 VSK-Vsetín 122 9. 164
22. 00:40:06 Eyberger Milan 1978 Praha 7 119 8. 168
23. 00:40:14 Bukovini Eduard 1980 Kraluv Dvur 116 9. 164
24. 00:40:16 Flachs Michal 1987 Podlesí 113 10. 160
25. 00:40:24 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 110 11. 156
26. 00:40:28 Holeček Michal 1974 Karlštejn 108 10. 160
27. 00:40:43 Lisner Jakub 1985 Rokycany 106 12. 152
28. 00:40:46 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 2. 195
29. 00:41:08 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 102 11. 156
30. 00:41:25 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 100 2. 195
31. 00:41:42 Ryvola Vojtěch 1998 Praha-Radotín 98 4. 185
32. 00:41:43 Dohnal František 1987 Lovosice 96 13. 148
33. 00:41:52 Mitterwald Martin 1972 Lety 94 12. 152
34. 00:42:14 Halounek Jan 1970 Dobřichovice 92 13. 148
35. 00:42:28 Lípa Václav 1952 Černošice 90 3. 190
36. 00:42:42 Aron Michal 1985 Praha 88 14. 144
37. 00:42:47 Hřídel Radek 1974 Příbram 86 14. 144
38. 00:42:52 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 84 3. 190
39. 00:42:59 Kroc Miloslav 1968 Brandýsek 82 15. 140
40. 00:43:06 Pondělíček Michal 1995 Hořovice 80 15. 140
41. 00:44:02 Hrubý Richard 1986 Zdice 78 16. 137
42. 00:44:32 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 76 17. 134
43. 00:44:37 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 74 16. 137
44. 00:44:39 Velehradský Petr 1959 Nučice 72 4. 185
45. 00:44:58 Jelínek Jaromír 1971 Beroun 70 17. 134
46. 00:45:06 Othman Mohamad 1990 Actum Flayers 68 18. 131
47. 00:45:09 Šanda Ladislav 1982 Chlumec nad Cidlinou 66 19. 128
48. 00:45:22 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 64 20. 125
49. 00:45:25 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 62 21. 122
50. 00:45:29 Zoulek Aleš 1982 60 22. 119
51. 00:46:04 Havlín Antonín 1955 Praha 5 58 4. 185
52. 00:46:09 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 56 18. 131
53. 00:46:22 Svátek Lubomír 1958 Praha 54 5. 180
54. 00:46:22 Krátký Martin 1977 Nelahozeves 52 19. 128
55. 00:46:36 Korytář Milan 1999 Tchičína-Run 50 5. 180
56. 00:46:59 Bauer Martin 1977 SK Ďolín 48 20. 125
57. 00:47:00 Svoboda Jan 1943 Příbram 46 1. 200
58. 00:47:07 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 44 5. 180
59. 00:47:48 Sitta Tomáš 1995 ATOM TEAM 42 23. 116
60. 00:47:51 Shhade Modar 1992 Praha 40 24. 113
61. 00:49:16 Šilhánek Martin 1999 39 6. 176
62. 00:49:21 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 38 6. 176
63. 00:49:23 Borovskoy Alexander 1979 Hostivice 37 25. 110
64. 00:49:43 Řápek Václav 1942 AVC Praha 36 2. 195
65. 00:50:20 Žihla Petr 1983 35 26. 108
66. 00:51:15 Vávra Pavel 1990 Vorvani 34 27. 106
67. 00:51:44 Dítě Martin 1968 Štěchovice 33 21. 122
68. 00:51:49 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 32 22. 119
69. 00:52:23 Korytář Jiří 1984 Valachiarun.cz 31 28. 104
70. 00:53:08 Vávra Petr 1994 Vorvani 30 29. 102
71. 00:53:08 Bareš Michal 1971 Lety 29 23. 116
72. 00:53:46 Staněk Valdemar 1978 praha 28 30. 100
73. 00:54:42 Wozniak Petr 1970 Dolní Hořice 27 24. 113
74. 00:55:49 Tyl Jan 1980 Praha 5 26 31. 98
75. 00:56:32 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 25 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky závodu: Dospělí, Děti .xls

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: