Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.11.2017 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:07 Dokulilová Ludmila 1962 Sokol Stachy 200 1. 200
2. 00:31:16 Hájková Kristýna 1984 sk babice 195 1. 200
3. 00:31:57 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 190 1. 200
4. 00:33:00 Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram 185 2. 195
5. 00:33:17 Mališová Karla 1960 USK Praha 180 2. 195
6. 00:33:27 Jeřábková Jana 1984 176 3. 190
7. 00:33:41 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 172 1. 200
8. 00:33:54 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 2. 195
9. 00:34:10 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 3. 190
10. 00:34:33 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 160 3. 190
11. 00:34:43 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 156 4. 185
12. 00:34:59 Kafková Lucie 1982 Zdice 152 2. 195
13. 00:35:07 Gregorová Daniela 1974 Komárov 148 3. 190
14. 00:35:19 Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny 144 5. 180
15. 00:35:30 Povalová Eva 1984 140 6. 176
16. 00:36:20 Naxerová Jana 0000 VSK Plzeň 137 4. 185
17. 00:36:33 Kroupova Petra 1984 134 7. 172
18. 00:37:03 Škvárová Michaela 1979 Nárysov 131 4. 185
19. 00:37:05 Burianová Andrea 1989 128 8. 168
20. 00:37:46 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 125 5. 180
21. 00:38:05 Pechová Michaela 1985 Příbram 122 9. 164
22. 00:39:00 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 119 4. 185
23. 00:39:04 Kočová Alena 1962 KPO 116 5. 180
24. 00:39:05 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 113 5. 180
25. 00:39:11 Kanocz Helena 1975 Starý Jičín 110 6. 176
26. 00:39:41 Suchánková Martina 1977 Profi cykloclub 108 7. 172
27. 00:39:44 Maříková Veronika 1984 žádný klub 106 10. 160
28. 00:39:50 Lišková Jiřina 1991 104 11. 156
29. 00:39:53 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 102 6. 176
30. 00:40:52 Hořejšová Hana 1960 Příbram 100 6. 176
31. 00:41:33 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 98 8. 168
32. 00:41:59 Krůtová Marcela 1971 Lhota 96 7. 172
33. 00:42:34 Svobodová Dana 1952 Příbram 94 7. 172
34. 00:42:54 Procházková Ivona 1975 Blatná 92 9. 164
35. 00:44:30 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 90 8. 168
36. 00:45:27 Součková Helena 1962 Tochovice 88 9. 164
37. 00:50:15 Bartošová Milada 1953 Příbram 86 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, Kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: