Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.11.2017 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:44 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:25:16 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 195 2. 195
3. 00:25:35 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 190 1. 200
4. 00:26:12 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 185 2. 195
5. 00:26:23 Rendl Josef 1976 tj packa praha 180 1. 200
6. 00:26:36 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 00:26:51 Burian Michal 1994 Vyběhej se 172 3. 190
8. 00:27:15 Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB 168 3. 190
9. 00:27:50 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 164 2. 195
10. 00:28:01 Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice 160 4. 185
11. 00:28:04 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 2. 195
12. 00:28:19 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 152 4. 185
13. 00:28:38 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 148 5. 180
14. 00:28:41 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 144 3. 190
15. 00:28:52 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 140 3. 190
16. 00:29:14 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 137 6. 176
17. 00:29:15 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 134 4. 185
18. 00:29:37 Souček Filip 1984 Tochovice 131 7. 172
19. 00:29:51 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 128 5. 180
20. 00:29:55 Černý Lukáš 1988 Nárysov 125 8. 168
21. 00:30:04 Škrlant Martin 1979 Žebrák 122 9. 164
22. 00:30:06 Pergler Lukáš 1992 Komárov 119 10. 160
23. 00:30:07 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 116 11. 156
24. 00:30:07 Pech Roman 1962 Ski Šumava 113 4. 185
25. 00:30:14 Brož Lubomír 1980 Příbram 110 12. 152
26. 00:30:54 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 13. 148
27. 00:31:12 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 106 5. 180
28. 00:31:15 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 104 6. 176
29. 00:31:15 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 102 5. 180
30. 00:31:28 Sladký Jiří 1967 KPO 100 6. 176
31. 00:31:45 Turek Jiří 1962 Chaloupky 98 7. 172
32. 00:31:49 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 96 14. 144
33. 00:32:10 Němeček Lukáš 1993 94 15. 140
34. 00:32:12 Mourek František 1975 Březnice 92 7. 172
35. 00:32:35 Šnobl Jiří 1959 Příbram 90 8. 168
36. 00:32:48 Lípa Václav 1952 Černošice 88 1. 200
37. 00:32:48 Döme Radek 1988 Běžecký klub České spořitelny 86 16. 137
38. 00:32:59 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 84 2. 195
39. 00:33:08 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 82 8. 168
40. 00:33:08 Dušek Miloš 1977 SDH Třebsko 80 9. 164
41. 00:33:08 Slezák Martin 1983 SDH Nová Ves u Světlé 78 17. 134
42. 00:33:15 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 76 3. 190
43. 00:33:18 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 74 10. 160
44. 00:33:20 Bubeník Martin 1969 Boxing Restart 72 11. 156
45. 00:33:22 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 70 9. 164
46. 00:33:25 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 68 18. 131
47. 00:33:32 Kanocz Rastislav 1977 Starý Jičín 66 12. 152
48. 00:34:31 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 64 4. 185
49. 00:34:47 Břicháček Miloš 1981 Počaply 62 19. 128
50. 00:35:07 Fořt Jiří 1970 1970.0 60 13. 148
51. 00:35:08 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 58 20. 125
52. 00:35:23 Vlk Pavel 1969 56 14. 144
53. 00:35:28 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 54 15. 140
54. 00:35:33 Molčan Petr 1957 Příbram 52 5. 180
55. 00:35:33 Hřídel Radek 1974 Příbram 50 16. 137
56. 00:35:40 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 48 21. 122
57. 00:35:57 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 46 17. 134
58. 00:36:07 Voříšek Jan 1973 Vorvani 44 18. 131
59. 00:36:18 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 42 10. 160
60. 00:36:31 Skalický Jan 1981 Láz 40 22. 119
61. 00:36:34 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 39 6. 176
62. 00:36:41 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 38 19. 128
63. 00:36:57 Kafka Petr 1982 Zdice 37 23. 116
64. 00:36:59 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 36 24. 113
65. 00:37:06 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 35 7. 172
66. 00:37:12 Příbrský Dušan 1965 KPO 34 11. 156
67. 00:37:16 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 33 12. 152
68. 00:37:17 Svoboda Jan 1943 Příbram 32 1. 200
69. 00:37:18 Haken Tomáš 1977 JINCE 31 20. 125
70. 00:37:40 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 30 2. 195
71. 00:37:55 Fikáček Roman 1981 RTA Zdice 29 25. 110
72. 00:38:18 Vávra Pavel 1990 Vorvani 28 26. 108
73. 00:38:24 Hadsaperka Jiří 1984 Velíškovice 27 27. 106
74. 00:38:48 Bláža Vladimír 1970 Tochovice 26 21. 122
75. 00:39:26 Houžvička Miloš 1978 Příbram 25 28. 104
76. 00:39:44 Straka Josef 1985 Dominikální Paseky 24 29. 102
77. 00:41:46 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 23 8. 168
78. 00:44:13 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 22 13. 148
79. 00:48:56 Harvey Sean 1991 Praha 21 30. 100
80. 00:50:08 Navrátil Aleš 1979 Praha 20 31. 98
81. 00:50:47 Šorna Josef 1953 MK ventil 19 9. 164
82. 00:51:09 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 18 10. 160
83. 00:55:51 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 17 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, Kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: