Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.11.2017 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:14 Hofmannová Adéla 1991 AC Čáslav 200 1. 200
2. 00:15:27 Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice 195 1. 200
3. 00:15:38 Krausová Eliška 1999 Loko Plzeň 190 2. 195
4. 00:15:48 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 185 2. 195
5. 00:15:52 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 180 3. 190
6. 00:16:18 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 176 1. 200
7. 00:16:31 Medová Ivana 1977 Zbečno 172 2. 195
8. 00:16:43 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 168 3. 190
9. 00:17:01 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 1. 200
10. 00:17:26 Mališová Karla 1960 USK Praha 160 1. 200
11. 00:17:27 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 2. 195
12. 00:17:38 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 152 3. 190
13. 00:17:50 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 148 4. 185
14. 00:17:54 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 144 4. 185
15. 00:18:01 Blažková Jana 1977 Rokycany 140 4. 185
16. 00:18:02 Kafková Lucie 1982 Zdice 137 5. 180
17. 00:18:16 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 134 6. 176
18. 00:18:20 Gregorová Daniela 1974 Komárov 131 7. 172
19. 00:18:52 Bauerová Markéta 1980 Chlum 128 8. 168
20. 00:18:57 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 125 9. 164
21. 00:19:03 Rumpíková Kristina 1989 122 5. 180
22. 00:19:13 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 119 10. 160
23. 00:19:18 Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna 116 5. 180
24. 00:19:22 Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun 113 6. 176
25. 00:19:27 Burianová Andrea 1989 110 6. 176
26. 00:19:52 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 108 2. 195
27. 00:19:57 Pavlisová Adéla 1992 Spartak Žebrák 106 7. 172
28. 00:20:31 Kramárová Lucie 1987 Jince 104 8. 168
29. 00:20:34 Somrová Adéla 1989 Kladno 102 9. 164
30. 00:20:45 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 100 7. 172
31. 00:20:54 Hrachová Jitka 1980 za sebe 98 11. 156
32. 00:21:10 Jančaříková Irena 1990 Berounské týrání 96 10. 160
33. 00:21:12 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 94 12. 152
34. 00:21:12 Řehůřková Silvia 0000 Fitnesky Jince 92 13. 148
35. 00:21:38 Svobodová Dana 1952 Příbram 90 3. 190
36. 00:21:38 Hořejšová Hana 1960 Příbram 88 4. 185
37. 00:21:42 Hartmanová Stanislava 1958 --- 86 5. 180
38. 00:22:00 Krůtová Marcela 1971 Lhota 84 8. 168
39. 00:22:30 Konopáčová Kateřina 0000 Himal 82 14. 144
40. 00:22:43 Drechslerová Karolína 1995 Vorvani 80 11. 156
41. 00:22:50 Šulajová Sandra 1992 Hořovice 78 12. 152
42. 00:23:01 Krejcarová Lucie 1991 za sebe 76 13. 148
43. 00:23:10 Stibalová Petra 1976 brouky 74 15. 140
44. 00:23:17 Somrová Petra 1975 Kladno 72 16. 137
45. 00:23:21 Langová Iveta 1987 Bradkovice 70 14. 144
46. 00:23:27 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 68 6. 176
47. 00:23:57 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 66 7. 172
48. 00:24:37 Hrdličková Daina 1980 Otmíče 64 17. 134
49. 00:25:10 Bartošová Milada 1953 Příbram 62 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Dražovka: Výsledky
Fotky: od Petra Touška, od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: