Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (65)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.3.2017 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:48 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 200 1. 200
2. 00:34:40 Hajduková Michaela 1996 Dukla Praha 195 2. 195
3. 00:35:34 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:36:51 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 185 1. 200
5. 00:37:12 Mališová Karla 1960 USK Praha 180 1. 200
6. 00:37:21 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 176 2. 195
7. 00:37:26 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 172 2. 195
8. 00:37:58 Večerková Marcela 1981 Veverky 168 3. 190
9. 00:38:18 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 3. 190
10. 00:38:30 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 160 4. 185
11. 00:40:00 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 156 3. 190
12. 00:40:19 Batulková Anna 1983 Panděra 152 4. 185
13. 00:40:27 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 148 5. 180
14. 00:40:31 Gregorová Daniela 1974 Komárov 144 6. 176
15. 00:40:51 Povalová Eva 1984 140 5. 180
16. 00:41:52 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 137 7. 172
17. 00:42:27 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 134 6. 176
18. 00:42:31 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 131 7. 172
19. 00:43:39 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 128 8. 168
20. 00:43:39 Ouredniková Klára 1979 Ujezd 125 9. 164
21. 00:43:53 Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 122 8. 168
22. 00:44:07 Suttrová Petra 1974 Maratonci 119 10. 160
23. 00:45:12 Kršíková Marie 1987 Libomyšl 116 9. 164
24. 00:46:12 Kárová Iveta 1977 Maratonci 113 11. 156
25. 00:47:28 Dolečková Leona 1982 Praha 110 12. 152
26. 00:48:01 Hořejšová Hana 1960 Příbram 108 2. 195
27. 00:51:41 Kotásková Dáša 1981 Slivka Team 106 13. 148
28. 00:51:58 Kropáčová Ivana 1987 M&M reality Hořovice 104 10. 160
29. 00:52:52 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 102 11. 156
30. 00:54:12 Bartošová Milada 1953 Příbram 100 3. 190
31. 00:55:44 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 98 4. 185
32. 01:04:35 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 96 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Cerhovice: Děti ¦ Dospělí PDF
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: