Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (77)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.3.2017 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:33 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:26:40 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 00:27:10 Konvalinka Matěj 1999 Tri Klub Příbram 190 2. 195
4. 00:27:34 Hostička Jan 1979 Příbram 185 2. 195
5. 00:27:51 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 180 3. 190
6. 00:27:56 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 176 3. 190
7. 00:28:41 Minařík Petr 1976 Rokycany 172 1. 200
8. 00:29:04 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 168 4. 185
9. 00:29:26 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 164 2. 195
10. 00:30:24 Širanec Peter 1981 Koněprusy 160 5. 180
11. 00:30:27 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 156 6. 176
12. 00:30:30 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 1. 200
13. 00:30:38 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 148 7. 172
14. 00:30:54 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 144 3. 190
15. 00:31:00 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 140 4. 185
16. 00:31:36 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 137 4. 185
17. 00:31:57 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 134 8. 168
18. 00:32:20 Charvát Jan 1998 Zaječov 131 5. 180
19. 00:32:27 Raboch Ivan 1966 Žebrák 128 2. 195
20. 00:32:29 Zvyhal Jan 1982 Biatlon Beroun 125 9. 164
21. 00:32:51 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 122 10. 160
22. 00:32:52 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 119 5. 180
23. 00:33:05 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 116 3. 190
24. 00:33:12 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 113 6. 176
25. 00:33:27 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 110 11. 156
26. 00:33:43 Homolka Petr 1974 Hořovice 108 7. 172
27. 00:34:02 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 106 8. 168
28. 00:34:03 Mareček Petr 1980 Air Ship Club 104 12. 152
29. 00:34:07 Škrlant Martin 1979 Žebrák 102 13. 148
30. 00:34:15 Pichlík Roman 1977 Cerhovice 100 9. 164
31. 00:34:22 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 98 14. 144
32. 00:34:47 Cibulka Radim 1989 Iron stars Beroun 96 15. 140
33. 00:34:53 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 94 10. 160
34. 00:34:54 Flachs Michal 1987 Podlesí 92 16. 137
35. 00:34:57 Hatina Jaroslav 1987 Záluží 90 17. 134
36. 00:35:28 Turek Jiří 1962 Chaloupky 88 4. 185
37. 00:35:31 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 86 18. 131
38. 00:35:47 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 84 11. 156
39. 00:36:17 Šolc Jan 1974 Šolc team 82 12. 152
40. 00:36:27 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 80 13. 148
41. 00:36:39 Hejl Libor 1982 Hostomice 78 19. 128
42. 00:36:52 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 76 14. 144
43. 00:37:14 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 74 1. 200
44. 00:37:40 Lacina Josef 1978 CK Záluží 72 20. 125
45. 00:38:01 Šedivý Michal 1965 Podluhy 70 5. 180
46. 00:38:05 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 68 15. 140
47. 00:38:23 Hřídel Radek 1974 Příbram 66 16. 137
48. 00:38:32 Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 64 17. 134
49. 00:38:49 Huml Luděk 1977 62 18. 131
50. 00:38:51 Navrátil Josef 0000 SK Stránčice 60 2. 195
51. 00:38:54 Mašek David 1978 58 21. 122
52. 00:39:07 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 56 19. 128
53. 00:39:13 Stenzl Libor 1978 54 22. 119
54. 00:39:18 Fousek Vlastimil 1978 PBC 52 23. 116
55. 00:39:31 Hebeda Vladimír 1961 SKP Beroun 50 6. 176
56. 00:39:44 Ekl Jiří 0000 AC Falcon Rokycany 48 7. 172
57. 00:39:54 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 46 20. 125
58. 00:40:20 Šopejstál Petr 1978 Slivka Team 44 24. 113
59. 00:40:45 Vaněk Aleš 1976 Maratónci 42 21. 122
60. 00:41:11 Rácz Ondřej 0000 Franta Černý TEAM 40 25. 110
61. 00:41:19 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 39 26. 108
62. 00:41:38 Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo 38 22. 119
63. 00:41:51 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 37 8. 168
64. 00:41:58 Šimkanin Daniel 1979 PTJ Cerhovice 36 27. 106
65. 00:42:18 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 35 3. 190
66. 00:42:38 Kočalka Juraj 1953 Bike Club Poľana 34 4. 185
67. 00:43:49 Kulík Jan 1975 Slivka Team 33 23. 116
68. 00:43:53 Brož David 1985 SDH Týček 32 28. 104
69. 00:44:07 Dlouhý Jan 1977 Cerhovice 31 24. 113
70. 00:44:44 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 30 5. 180
71. 00:44:44 Haessig Christophe 1972 Ujezd 29 25. 110
72. 00:45:11 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 28 26. 108
73. 00:45:12 Veselý Michal 1975 CK Záluží 27 27. 106
74. 00:45:38 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 26 9. 164
75. 00:45:51 Vávra Petr 1994 Vorvani 25 29. 102
76. 00:46:07 Vávra Pavel 1990 Vorvani 24 30. 100
77. 00:46:12 Kára Milan 1972 23 28. 104
78. 00:49:07 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 22 10. 160
201. 00:20:34 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
202. 00:34:03 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Cerhovice: Děti ¦ Dospělí PDF
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: