Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (84)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.4.2017 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:24 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:16:04 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 195 2. 195
3. 00:16:10 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 3. 190
4. 00:16:26 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 185 1. 200
5. 00:16:37 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 1. 200
6. 00:17:00 Večerková Marcela 1981 Veverky 176 2. 195
7. 00:17:05 Sklenářová Lucie 1993 Zdice 172 4. 185
8. 00:17:11 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 2. 195
9. 00:17:39 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 164 3. 190
10. 00:17:43 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 160 5. 180
11. 00:17:52 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 156 4. 185
12. 00:17:56 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 152 3. 190
13. 00:18:02 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 148 1. 200
14. 00:18:08 Gregorová Daniela 1974 Komárov 144 5. 180
15. 00:18:14 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 140 6. 176
16. 00:18:24 Kršíková Marie 1987 Libomyšl 137 6. 176
17. 00:18:39 Kafková Lucie 1982 Zdice 134 7. 172
18. 00:18:44 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 131 7. 172
19. 00:19:06 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 128 8. 168
20. 00:20:15 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 125 9. 164
21. 00:20:16 Konopáčová Kateřina 0000 Himal 122 10. 160
22. 00:20:23 Vesecká Renáta 1973 Příbram 119 11. 156
23. 00:20:28 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 116 2. 195
24. 00:21:03 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 113 12. 152
25. 00:21:22 Šulajová Sandra 1992 Hořovice 110 8. 168
26. 00:21:36 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 108 13. 148
27. 00:21:37 Krůtová Marcela 1971 Lhota 106 4. 185
28. 00:21:39 Šrámková Monika 1992 Hořovice 104 9. 164
29. 00:22:28 Hořejšová Hana 1960 Příbram 102 3. 190
30. 00:22:44 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 100 10. 160
31. 00:23:41 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 98 14. 144
32. 00:23:44 Nováková Lenka 1975 96 15. 140
33. 00:23:55 Moravcová Jana 1978 Újezd 94 16. 137
34. 00:24:08 Cibulková Zdena 1957 Hořovice 92 4. 185
35. 00:24:19 Bartošová Milada 1953 Příbram 90 5. 180
36. 00:24:34 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 88 6. 176
37. 00:24:35 Bonková Gisela 1975 Příbram 86 17. 134

Soubory k závodu od pořadatelů:

vysledky_jarni_drazovka_2017.xls
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: