Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.4.2017 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:37:17 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:39:55 Klimešová Lucie 1983 Praha 195 2. 195
3. 00:40:01 Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice 190 3. 190
4. 00:40:22 Šibravová Lenka 1982 Kerteam 185 1. 200
5. 00:40:50 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 180 2. 195
6. 00:42:41 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 176 1. 200
7. 00:43:02 Leitermanová Miroslava 1985 172 4. 185
8. 00:43:12 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 168 3. 190
9. 00:43:19 Rottová Kateřina 1976 164 4. 185
10. 00:43:35 Hájková Eliška 1982 AC Čimelice 160 5. 180
11. 00:43:40 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 2. 195
12. 00:43:45 Večerková Marcela 1981 Veverky 152 6. 176
13. 00:44:02 Gruberova Marketa 1982 MK Kladno 148 7. 172
14. 00:44:33 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 144 5. 180
15. 00:45:00 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 140 3. 190
16. 00:45:13 Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny 137 6. 176
17. 00:45:37 Nováková Kamila 1989 134 7. 172
18. 00:45:39 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 131 8. 168
19. 00:46:49 Bartošová Lenka 1982 Plzeň 128 8. 168
20. 00:46:54 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 125 9. 164
21. 00:47:29 Prunerová Eva 1979 --- 122 10. 160
22. 00:47:29 Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice 119 11. 156
23. 00:47:43 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 116 12. 152
24. 00:48:01 Štěpánková Eva 1972 Biatlon Beroun 113 4. 185
25. 00:48:07 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 110 5. 180
26. 00:48:41 Kafková Lucie 1982 Zdice 108 13. 148
27. 00:48:49 Bartoňová Jana 1982 106 14. 144
28. 00:48:56 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 104 9. 164
29. 00:49:04 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 102 6. 176
30. 00:49:35 Volfová Šárka 1973 Vlčí smečka 100 15. 140
31. 00:50:07 Maříková Veronika 1984 žádný klub 98 10. 160
32. 00:50:22 Vyhlasová Tereza 1979 winx club 96 16. 137
33. 00:50:29 Hrubá Veronika 1998 94 1. 200
34. 00:50:44 Zítková Tereza 1999 Dominikální Paseky 92 2. 195
35. 00:50:59 Borecká Alena 1957 Nyřany 90 1. 200
36. 00:51:06 Matoušková Jana 1968 Česká pojišťovna 88 7. 172
37. 00:51:15 Poláková Martina 1986 Polák team 86 11. 156
38. 00:51:17 Burianová Martina 1970 Březnice 84 8. 168
39. 00:51:59 Mottlová Daniela 1991 Březnice 82 12. 152
40. 00:52:07 Novotná Jaroslava 1993 80 13. 148
41. 00:52:18 Grossová Tereza 1991 78 14. 144
42. 00:52:19 Hrubá Monika 1969 76 9. 164
43. 00:52:32 Megyeri Marion 1983 74 15. 140
44. 00:52:56 Hřídelová Pavla 1978 Praha 72 17. 134
45. 00:52:58 Steinsová Eva 1997 Vyběhej se 70 16. 137
46. 00:53:08 Šarfa Žanna 1975 68 18. 131
47. 00:53:13 Sedláčková Denisa 1977 66 19. 128
48. 00:53:14 Hřídelová Lenka 1984 64 17. 134
49. 00:53:16 Šebestová Zuzana 1981 62 20. 125
50. 00:53:20 Šedivá Pavlína 1974 Strýčkovy 60 21. 122
51. 00:53:22 Mudrová Bohumila 1982 58 22. 119
52. 00:53:39 Šmídová Iva 1982 56 23. 116
53. 00:53:59 Šafandová Martina 1990 54 18. 131
54. 00:54:38 Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 52 19. 128
55. 00:54:44 Štilcová Michaela 1981 50 24. 113
56. 00:55:17 Vlková Michaela 1990 Sotio Milevsko 48 20. 125
57. 00:56:01 Krůtová Marcela 1971 Lhota 46 10. 160
58. 00:56:23 Lišková Jiřina 1991 44 21. 122
59. 00:57:45 Dukic Jelena 1988 42 22. 119
60. 00:57:52 Šafránková Martina 1976 Březnice 40 25. 110
61. 00:58:21 Kleinbauerová Petra 1988 B-Tech 39 23. 116
62. 00:58:28 Kodýtková Dagmar 1977 SC Cerny 38 26. 108
63. 00:58:43 Korecká Blanka 1974 37 27. 106
64. 00:59:13 Fialová Věra 1964 36 11. 156
65. 00:59:25 Paulova Miroslava 1987 Dobříš 35 24. 113
66. 00:59:28 Procházková Ivona 1975 Blatná 34 28. 104
67. 00:59:37 Peštová Petra 1975 Podbrdské muzeum 33 29. 102
68. 00:59:48 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 32 30. 100
69. 00:59:50 Podzimková Miluše 1970 Běžecký klub čs 31 12. 152
70. 01:00:40 Stibalová Petra 1976 brouky 30 31. 98
71. 01:01:49 Koňaříková Gita 1976 29 32. 96
72. 01:01:49 Šlapáková Štěpánka 1973 28 33. 94
73. 01:02:15 Poláková Petra 1979 Beroun 27 34. 92
74. 01:02:29 Bartošová Milada 1953 Příbram 26 2. 195
75. 01:02:38 Jeníčková Šárka 1982 25 35. 90
76. 01:03:54 Flíčková Martina 1992 Draci Chrást 24 25. 110
77. 01:07:56 Mozolová Ivana 1982 SDH Pňovice 23 36. 88
78. 01:11:46 Boušková Zuzana 1989 příbram 22 26. 108
79. 01:27:56 Barešová Jiřina 1965 JZD Řesanice 21 13. 148
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: