Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

25.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (107)
2.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti Přihlášení (137)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.4.2017 - Brdská stezka 50km

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 03:14:45 Downs Fabian 1986 LC Brühl Leichtatletik 200 1. 200
2. 03:29:22 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 03:35:54 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 190 2. 195
4. 03:37:51 Velička Ondřej 1983 ultramaratonec.cz 185 3. 190
5. 03:40:54 Vondrák Zbyněk 1975 Vinařství VONDRÁK Mělník 180 1. 200
6. 03:47:14 Škrabánek Petr 1960 CZ - MK Seitl Ostrava 176 2. 195
7. 03:51:36 Černý Michal 1964 MAGMA Liberec 172 3. 190
8. 03:55:43 Bambas Josef 1971 FOKOLARE 168 2. 195
9. 03:56:12 Svoboda Lukáš 1977 CZ 164 3. 190
11. 03:59:16 Řezáč Martin 1979 Elab 156 4. 185
12. 04:02:18 Strnad Ondřej 1980 CZ - Brno Medlánky 152 5. 180
13. 04:02:55 Langer Sylvio 1964 TSG Eppstein 148 4. 185
14. 04:05:11 Fanta Ladislav 1966 Maraton klub Kladno 144 5. 180
16. 04:08:14 Doucha Filip 1970 CZ - Praha 137 5. 180
17. 04:08:34 Kozák Jan 1976 CZ 134 6. 176
20. 04:10:28 Fujáček Jan 1975 Klacky 125 7. 172
21. 04:12:02 Marek Pavel 1968 CZ - ČAU 122 8. 168
22. 04:15:29 Vondráček Gustav 1972 119 9. 164
24. 04:18:48 Švanda Petr 1967 IThinkBeer 113 8. 168
25. 04:19:07 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 110 11. 156
27. 04:25:21 Skalický Josef 1962 ActivityLA.cz ŽICHLÍNEK 106 9. 164
28. 04:26:13 Šimek Jan 1976 Ďolíček 104 13. 148
29. 04:35:34 Dohnal Robert 1970 CZ 102 14. 144
30. 04:35:38 Wiesner Konstantin 1966 CZ - Runningklap 100 10. 160
31. 04:37:28 Andrej Luka 1983 DMP Celje 98 7. 172
32. 04:43:13 Pozler Jiří 1983 Never Alone 96 8. 168
33. 04:43:13 Dolejš Vít 1977 CZ 94 15. 140
34. 04:44:55 Červený Miloš 1971 CZ 92 16. 137
35. 04:45:50 Emmerling Peter 1959 TRI Team Geisenfeld 90 11. 156
36. 04:45:58 Košťál Luboš 1969 STS Třenice Brod 88 17. 134
37. 04:47:00 Zámostný Pavel 1970 CZ - IThinkBeer 86 18. 131
38. 04:47:12 Fryč Miloslav 1955 CZ 84 1. 200
39. 04:48:06 Bilík Martin 1968 CZ - Orel Brno-Rečkovice 82 19. 128
40. 04:49:16 Perchthaler Karl 1956 Laufteam Doneutal 80 2. 195
41. 04:51:09 Detz Martin 1962 LTF Koellertal 78 12. 152
42. 04:51:31 Korb Markus 1974 TSG SHA 76 20. 125
43. 04:52:46 Červený Michal 1974 CZ 74 21. 122
44. 04:56:41 Matoušek Václav 1977 72 22. 119
45. 04:58:22 Bachmann Kurt 1964 DJK Schwabisch Gmund 70 13. 148
46. 04:59:11 Rupp Hans joachim 1965 Lauftreff Sulzdorf 68 14. 144
47. 04:59:56 Muster Bernward 1965 Koln 66 15. 140
48. 05:02:10 Schmidt Erhard 1956 LSG Karlsruhe 64 3. 190
49. 05:05:10 Styblík Petr 1968 Maraton klub Kladno 62 23. 116
50. 05:06:28 Šebek Dušan 1972 SK Neumětely 60 24. 113
52. 05:14:38 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 56 26. 108
53. 05:15:56 Marek Václav 1956 Sherpa 54 4. 185
54. 05:18:14 Bělohlávek Tomáš 1977 CZ 52 27. 106
55. 05:18:31 Hanusek Martin 1969 kuklík Tyjátr 50 28. 104
56. 05:20:24 Stolín Josef 1971 Relative Team 48 29. 102
57. 05:20:24 Říman Petr 1967 SK BabiceTeam 46 16. 137
58. 05:20:53 Procházka Milan 1941 CZ - ASK Slavia Praha 44 1. 200
59. 05:21:31 Klep Boštjan 1982 DMP Celje 42 9. 164
61. 05:24:20 Platte Arnat 1969 Bayern.Staatsforsten 39 30. 100
62. 05:24:59 Andrej Boštjan 1979 DMP Celje 38 10. 160
63. 05:25:03 Hons Pavel 1970 Maraton Klub Kladno 37 31. 98
66. 05:29:38 Homolka Karel 1981 AC Rumburk 34 11. 156
67. 05:29:38 Patočka Martin 1981 CZ 33 12. 152
68. 05:30:35 Mastný Martin 1975 Řevnice 32 34. 92
69. 05:31:17 Horna Michal 1980 CZ 31 13. 148
70. 05:34:31 Veverka Petr 1973 ŠUMI Team 30 35. 90
71. 05:39:06 Kebrle Jaroslav 1988 Bigbulls Rpety 29 14. 144
72. 05:39:11 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 28 18. 131
73. 05:40:22 Rylka Antonín 1977 CZ 27 36. 88
74. 05:40:33 Janča Josef 1976 CZ 26 37. 86
75. 05:41:40 Thaker Jagrut 1985 25 15. 140
76. 05:42:01 Kubica Berno 1959 SAMYY JOGGER 24 19. 128
77. 05:43:57 Fistr Luboš 1976 Plzeň 23 38. 84
78. 05:49:16 Satrapa Ondřej 1974 FC Květinov 22 39. 82
79. 05:54:10 Beuchert Matthias 1967 21 20. 125
80. 05:57:45 Drastík Jakub 1976 CZ 20 40. 80
81. 05:58:54 Žamberský Pavel 1973 CZ - Dobřichovice 19 41. 78
82. 06:01:13 Pospíšek Miroslav 1961 Kangsim Knights 18 21. 122
83. 06:05:59 Richter Erik 1984 CZ 17 16. 137
84. 06:07:54 Dolejš Jan 1949 TJ Sokol Unhošť 16 5. 180
85. 06:12:00 Frischat Dirk 1962 Elbhupfer Meissen 15 22. 119
86. 06:15:04 Gregorič Edo 1941 DMP Celje 14 2. 195
87. 06:34:20 Daněk Milan 1962 Horizont Blansko 13 23. 116
88. 06:50:22 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 12 24. 113
89. 06:53:03 Mootz Werner 1942 LTF Koellertal 11 3. 190
90. 06:54:59 Wenzel Erich 1945 DJK Schwabisch Gmund 10 4. 185
91. 08:01:33 Jindra Marek 1985 Battle Droids 9 17. 134
92. 08:01:33 Pohl Milan 1982 Battle Droids 8 18. 131

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky xls

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: