Termíny závodů pro rok 2017: Termínovka ¦ Registrace

23.9. Marathon Praha – Dobříš Podrobnosti
23.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
30.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (73)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.4.2017 - Jarní běh pro zdraví

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:57 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 200 1. 200
2. 00:31:19 Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 195 2. 195
3. 00:32:11 Martínek Tomáš 1982 LEFFI TEAM 190 3. 190
4. 00:32:32 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 185 1. 200
5. 00:32:38 Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost 180 2. 195
6. 00:32:41 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 176 3. 190
7. 00:32:48 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 172 4. 185
8. 00:33:29 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 168 1. 200
9. 00:34:38 Janeček Petr 1979 Praha 164 5. 180
10. 00:34:44 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 160 1. 200
11. 00:34:53 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 156 4. 185
12. 00:34:57 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 152 5. 180
13. 00:35:02 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 148 6. 176
14. 00:35:17 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 144 7. 172
15. 00:35:41 Kolář Lukáš 1984 Dobříš 140 6. 176
16. 00:35:46 Semančík Viktor 1998 gymkc.local 137 2. 195
17. 00:36:01 Kašák Lubuš 1968 Višňová 134 8. 168
18. 00:36:03 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 131 7. 172
19. 00:36:05 Zeman Václav 1984 Bell 128 8. 168
20. 00:36:09 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 125 9. 164
21. 00:36:13 Škrlant Martin 1979 Žebrák 122 10. 160
22. 00:36:48 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 119 11. 156
23. 00:36:58 Folber Vladimír 1977 -- 116 9. 164
24. 00:37:01 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 113 10. 160
25. 00:37:08 Kotěra Marek 1979 Musashi 110 12. 152
26. 00:37:12 Martinek Jiří 1970 Ženci 108 11. 156
27. 00:37:20 Paďour František 1957 Dobříš 106 1. 200
28. 00:37:27 Mejzr Dušan 1974 Veverky 104 12. 152
29. 00:37:34 Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí 102 13. 148
30. 00:37:36 Španěl Ondřej 1971 OK Dobříš 100 14. 144
31. 00:37:39 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 98 2. 195
32. 00:38:00 Živný Michal 1963 Stromovka 96 3. 190
33. 00:38:06 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 94 4. 185
34. 00:38:13 Hošek Daniel 1980 GYMKC.local 92 13. 148
35. 00:38:50 Hřídel Radek 1974 Příbram 90 15. 140
36. 00:38:51 Toufar Karel 1978 Dobříš 88 14. 144
37. 00:38:52 Turek Jiří 1962 Chaloupky 86 5. 180
38. 00:39:19 Frevoil Ondřej 1976 -- 84 16. 137
39. 00:39:26 Smítal Jan 1985 Drahlín 82 15. 140
40. 00:39:30 Vlk Ondřej 1976 Praha 7 80 17. 134
41. 00:39:45 Švancar Petr 1969 STS Chvojkovice- Brod B 78 18. 131
42. 00:39:46 Hošek Stanislav 1974 Buková 76 19. 128
43. 00:39:51 Rudolf Jan 1971 Hvozdnice 74 20. 125
44. 00:39:53 Krátký Josef 1980 Dobříš 72 16. 137
45. 00:39:54 Švancar Matěj 1998 STS Chvojkovice Brod 70 3. 190
46. 00:39:55 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 68 17. 134
47. 00:39:57 Bareš Michal 1959 Blast Team 66 6. 176
48. 00:39:59 Kilián Daniel 1991 Hlubočec 64 18. 131
49. 00:40:00 Kilián Vít 1989 Dobříš 62 19. 128
50. 00:40:07 Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team 60 7. 172
51. 00:40:09 Redlich Tomáš 1988 San Piego 58 20. 125
52. 00:40:19 Zadražil Michal 1979 Hořovice 56 21. 122
53. 00:40:22 Šolc Jan 1974 Šolc team 54 21. 122
54. 00:40:25 Černý Štěpán 1991 Koulovksy 52 22. 119
55. 00:40:27 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 50 23. 116
56. 00:40:30 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 48 22. 119
57. 00:40:32 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 46 24. 113
58. 00:40:45 Kšára Martin 1987 44 25. 110
59. 00:40:52 Hrbáček Tomáš 1978 Velká Hraštice 42 26. 108
60. 00:41:00 Zderadička Milan 1971 Půlpáni Kladno 40 23. 116
61. 00:41:10 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 39 2. 195
62. 00:41:12 Novotný Michal 1977 SK Pýcha 38 24. 113
63. 00:41:27 Rábik Jan 1978 Noufýr 37 27. 106
64. 00:41:43 Novák Tomáš 1982 Občov 36 28. 104
65. 00:41:49 Menčík Lukáš 1979 JDE 35 29. 102
66. 00:41:55 Tesárek Vojtěch 1993 AC Wrips 34 30. 100
67. 00:42:08 Palek Jan 1977 Praha 33 25. 110
68. 00:42:17 Melichar Miroslav 1981 mirusrufem 32 31. 98
69. 00:42:25 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 31 26. 108
70. 00:42:35 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 30 27. 106
71. 00:42:37 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 29 32. 96
72. 00:42:49 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 28 33. 94
73. 00:42:56 Pechar Oldřich 1984 Hejvys intimate team 27 34. 92
74. 00:43:01 Malkus Tomáš 1988 Plzeň 26 35. 90
75. 00:43:14 Picka Jan 1997 gymkc 25 36. 88
76. 00:43:16 Fojtík Ondřej 1991 Dobříš 24 37. 86
77. 00:43:21 Kosek Vladimír 1976 Chalupáři Stránka 23 28. 104
78. 00:43:24 Šafránek Michal 1984 GYMKC.local 22 38. 84
79. 00:43:25 Picka Jan 1972 STS Chvojkovice Brod 21 29. 102
80. 00:43:28 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 20 3. 190
81. 00:43:42 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 19 4. 185
82. 00:43:51 Lhota Vojtěch 1987 Osamělý poustevník 18 39. 82
83. 00:43:56 Hůla Lukáš 1987 ---- 17 40. 80
84. 00:43:57 Bauer Martin 1977 SK Ďolín 16 30. 100
85. 00:44:05 Tománek Jiří 1981 dobris.net 15 41. 78
86. 00:44:15 Mařík Miroslav 1972 není 14 31. 98
87. 00:44:18 Fořt Jiří 1970 1970.0 13 32. 96
88. 00:44:28 Ciboch Michal 1979 Florbal Dobříš 12 42. 76
89. 00:44:46 Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 11 33. 94
90. 00:44:56 Folber Vladimír 1951 PSK Olymp 10 5. 180
91. 00:45:08 Budka Josef 1983 mirusrufem 9 43. 74
92. 00:45:23 Hrubý Tomáš 1981 Chotilsko 8 44. 72
93. 00:45:28 Korba Lukáš 1983 Novovesáci 7 45. 70
94. 00:45:45 Bauer Horst 1975 6 34. 92
95. 00:45:53 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 5 4. 185
96. 00:46:02 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 4 8. 168
97. 00:46:08 Pacík Milan 1963 SK Hasiči Praha 3 9. 164
98. 00:46:15 Kalbáč Michal 1975 2 35. 90
99. 00:46:24 Flígr Daniel 1975 Letos v klidu 1 36. 88
100. 00:46:43 Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team 0 6. 176
101. 00:47:03 Vavříček Martin 1981 42FS 0 46. 68
102. 00:47:28 Brtna Miroslav 1958 Hejvy´s Intimmate Team 0 10. 160
103. 00:47:34 Vlnas Radek 1970 -- 0 37. 86
104. 00:47:57 Žďánský Ondřej 1977 Příbram 0 38. 84
105. 00:48:07 Chlumský Jiří 1989 Gin & 0 47. 66
106. 00:48:24 Liška Michal 1979 Koral 0 48. 64
107. 00:48:32 Havlíček Jan 1973 Medicinman 0 39. 82
108. 00:48:38 Mino Peter 1973 Minonky Praha 0 40. 80
109. 00:48:42 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 0 7. 172
110. 00:50:17 Vávra Pavel 1990 Vorvani 0 49. 62
111. 00:51:47 Protivanský Michal 1964 Pražské lamy 0 11. 156
112. 00:52:30 Wiener Otakar 1956 Maraton klub Kladno 0 8. 168
113. 00:55:57 Kříž Radek 1972 Pražské lamy 0 41. 78
114. 00:56:05 Hrubý Ondřej 1987 dobris.net 0 50. 60
115. 00:57:59 Košek Karel 1976 SK Vlaška Dobříš 0 42. 76
116. 01:00:01 Vandas Aleš 1979 Starohuťský hasíci 0 51. 58
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: