Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (153)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (59)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 429   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Medová Ivana 1977 Zbečno2305 (60) 18
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2270 (50) 17
3. Kubínová Ivana 1980 2159 (30) 15
4. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram2147 (40) 16
5. Povalová Eva 1984 2061 (60) 18
6. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká2012 (40) 16
7. Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram1907 (0) 10
8. Kafková Lucie 1982 Zdice1853 (10) 13
9. Gregorová Daniela 1974 Komárov1834 (40) 16
10. Kroupova Petra 1984 1760 (40) 16
11. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B1642 (70) 19
12. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram1620 (40) 16
13. Turečková Jana 1968 TK Bohutín1605 (30) 15
14. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1570 (30) 15
15. Jeřábková Jana 1984 1557 (0) 9
16. Hartmanová Stanislava 1958 ---1480 (40) 16
17. Svobodová Dana 1952 Příbram1350 (40) 16
18. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun1324 (0) 7
19. Sirůčková Jana 1980 Příbram1311 (50) 17
20. Mališová Karla 1960 USK Praha1301 (0) 8
21. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník1258 (20) 14
22. Večerková Marcela 1981 Veverky1180 (0) 7
23. Hořejšová Hana 1960 Příbram1153 (0) 11
24. Bartošová Milada 1953 Příbram1079 (30) 15
25. Nováková Lenka 1975 1048 (0) 12
26. Krůtová Marcela 1971 Lhota1010 (0) 9
27. Jandurová Iva 1985 za sebe974 (0) 7
28. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb939 (0) 6
29. Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun933 (0) 8
30. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun928 (0) 5
31. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák923 (0) 12
32. Krejčíková Jana 1982 915 (0) 8
33. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš864 (0) 6
34. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd811 (0) 9
35. Krátká Jana 1992 783 (0) 7
36. Šamanová Simona 2000 Loko Beroun775 (0) 4
37. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram770 (0) 4
38. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák743 (0) 5
39. Burianová Andrea 1989 732 (0) 6
40. Urbanová Zora 1974 ---687 (0) 5
41. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni686 (0) 4
42. Gerychová Michaela 1982 Zaječov595 (0) 3
43. Suttrová Petra 1974 Maratonci592 (0) 4
44. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B560 (0) 3
45. Štefaničová Hana 1976 Příbram560 (0) 3
46. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice557 (0) 4
47. Křenková Renata 1980 526 (0) 4
48. Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun518 (0) 6
49. Bartoňová Jana 1982 504 (0) 4
50. Třísková Katarina 1971 Praha 6500 (0) 3
51. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram495 (0) 4
52. Naxerová Jana 1966 VSK Plzeň484 (0) 3
53. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška484 (0) 4
54. Šnebergerová Lucie 1983 Praha400 (0) 2
55. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice398 (0) 4
56. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB395 (0) 2
57. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov395 (0) 2
58. Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram395 (0) 2
59. Prunerová Eva 1979 ---381 (0) 3
60. Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun369 (0) 3
61. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun360 (0) 3
62. Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť336 (0) 2
63. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha333 (0) 4
64. Hrubá Gábina 1977 Skálíci332 (0) 2
65. Stříbrná Zuzana 1978 Třebáň328 (0) 2
66. Hrachová Jitka 1980 za sebe325 (0) 3
67. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany316 (0) 2
68. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM312 (0) 2
69. Křížová Aneta 1989 308 (0) 2
70. Jírová Eva 1979 Sport - Medicine303 (0) 2
71. Štilcová Michaela 1981 298 (0) 3
72. Šebová Jana 1973 Králův Dvůr293 (0) 2
73. Štefanová Lucie 1979 281 (0) 2
74. Škvárová Michaela 1979 Nárysov276 (0) 2
75. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín275 (0) 2
76. Rumpíková Kristina 1989 272 (0) 2
77. Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN!267 (0) 4
78. Vesecká Renáta 1973 Příbram260 (0) 2
79. Žežulková Lenka 1982 Žebrák256 (0) 2
80. Sedláčková Denisa 1977 256 (0) 3
81. Stibalová Petra 1976 brouky256 (0) 3
82. Kárová Iveta 1977 Maratonci246 (0) 3
83. Philippová Lucie 1984 241 (0) 2
84. Pechová Alice 1972 Zdice237 (0) 2
85. Šnoblová Klára 1980 ---236 (0) 3
86. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team222 (0) 2
87. Kašpírková Radka 1981 Dobříš217 (0) 2
88. Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon211 (0) 2
89. Marešová Pavlína 1996 207 (0) 2
90. Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice200 (0) 1
91. Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace200 (0) 1
92. Hrstková Vladěna 1987 Kerteam200 (0) 1
93. Grygarová Jana 1979 Kokrdov200 (0) 1
94. Hofmannová Adéla 1991 AC Čáslav200 (0) 1
95. Poznič Berny čeplak 1978 Slovenian Armed Forces200 (0) 1
96. Urbanová Jana 1981 Mníšek p.B.200 (0) 1
97. Hájková Renata 1975 TJ Maratonstav Úpice200 (0) 1
98. Horká Magdaléna 1984 Praha 5200 (0) 1
99. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.198 (0) 2
100. Pšeničná Zuzana 1983 Příbram196 (0) 2

Záznamů: 1-100 z celkem 429   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: