Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 26.5.2018 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:32 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:37:49 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:38:20 Večerková Marcela 1981 Veverky 190 2. 195
4. 00:38:27 Hudecová Alena 1994 Dobříš 185 1. 200
5. 00:39:31 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 180 2. 195
6. 00:40:21 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 176 3. 190
7. 00:40:53 Kafková Lucie 1982 Zdice 172 4. 185
8. 00:42:36 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 168 1. 200
9. 00:42:45 Jandurová Iva 1985 za sebe 164 2. 195
10. 00:42:46 Škvárová Michaela 1979 Nárysov 160 5. 180
11. 00:42:47 Bierhanzlová Dagmar 1976 156 6. 176
12. 00:43:35 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 152 3. 190
13. 00:44:24 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 148 4. 185
14. 00:45:47 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 144 3. 190
15. 00:46:42 Burianová Andrea 1989 140 4. 185
16. 00:46:43 Krátká Jana 1992 137 5. 180
17. 00:46:48 Češková Lenka 1985 134 6. 176
18. 00:46:58 Krůtová Marcela 1971 Lhota 131 5. 180
19. 00:48:17 Maternová Vlasta 1977 CYKLO ADAM/Praha 128 7. 172
20. 00:48:27 Hořejšová Hana 1960 Příbram 125 2. 195
21. 00:49:05 Mázdrová Vendula 1997 Gymnázium PB 122 7. 172
22. 00:49:48 Ročňáková Miloslava 1945 Mteam Zvole 119 1. 200
23. 00:50:17 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 116 3. 190
24. 00:51:14 Drechslerová Karolína 1995 Vorvani 113 8. 168
25. 00:53:03 Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team 110 9. 164
26. 00:54:14 Jarolímková Martina 1980 Lazaři 108 8. 168
27. 00:54:47 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 106 6. 176
28. 00:54:57 Janoušková Adéla 1984 Adjan 104 10. 160
29. 00:58:38 Bartošová Milada 1953 Příbram 102 2. 195
30. 00:58:44 Jašková Petra 1993 1. BTO 100 11. 156
31. 01:08:48 Nová Ivana 1964 1. BTO 98 8. 168
32. 01:08:48 Jašková Miluše 1973 1. BTO 96 7. 172
33. 01:17:54 Hentschelová Karla 1951 94 3. 190
34. 01:20:23 Hlaváčová Marie 1953 Relax Mědvědice 92 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti - pořadí, jednotlivá kola, Dospělí, Video z doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: