Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (67)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 26.5.2018 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:53 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:29:20 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 195 2. 195
3. 00:29:27 Hostička Jan 1979 Příbram 190 3. 190
4. 00:29:34 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:29:47 Burian Michal 1994 Vyběhej se 180 4. 185
6. 00:30:24 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 00:31:30 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 172 2. 195
8. 00:31:53 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 5. 180
9. 00:32:01 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 164 2. 195
10. 00:32:15 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 160 3. 190
11. 00:32:39 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 156 4. 185
12. 00:32:58 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 152 6. 176
13. 00:33:53 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 148 5. 180
14. 00:33:54 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 144 6. 176
15. 00:33:56 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 140 7. 172
16. 00:33:59 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 137 8. 168
17. 00:34:11 Škrlant Martin 1979 Žebrák 134 8. 168
18. 00:34:11 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 131 7. 172
19. 00:34:18 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 128 9. 164
20. 00:34:24 Materna Jan 1971 Cyklo Adam Praha 125 9. 164
21. 00:34:28 Burian Tomáš 1998 Višňová 122 10. 160
22. 00:34:35 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 119 11. 156
23. 00:35:03 Vitásek Josef 1958 Buková 116 1. 200
24. 00:35:06 Brož Lubomír 1980 Příbram 113 12. 152
25. 00:35:08 Trčka Ondřej 1981 Březnice 110 13. 148
26. 00:35:09 Břicháček Miloš 1981 Počaply 108 14. 144
27. 00:35:11 Pergler Lukáš 1992 Komárov 106 15. 140
28. 00:35:17 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 104 3. 190
29. 00:35:21 Mejzr Dušan 1974 Veverky 102 10. 160
30. 00:35:22 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 100 11. 156
31. 00:36:05 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 98 12. 152
32. 00:36:23 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 96 4. 185
33. 00:37:05 Fousek Martin 1984 Podlesí 94 16. 137
34. 00:37:08 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 92 5. 180
35. 00:37:12 Flachs Michal 1987 Podlesí 90 17. 134
36. 00:38:01 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 88 6. 176
37. 00:38:04 Šnobl Jiří 1959 Příbram 86 7. 172
38. 00:38:09 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 84 18. 131
39. 00:38:10 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 82 2. 195
40. 00:38:15 Čížek Jan 1995 SK Namnice 80 19. 128
41. 00:38:47 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 78 13. 148
42. 00:38:53 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 76 20. 125
43. 00:39:05 Boukal Josef 1994 74 21. 122
44. 00:39:08 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 72 8. 168
45. 00:39:28 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 70 9. 164
46. 00:39:41 Štika Dušan 1972 Březnice 68 14. 144
47. 00:39:46 Doležal Jaromír 1957 SABZO 66 3. 190
48. 00:39:56 Skalický Jan 1981 Láz 64 22. 119
49. 00:40:06 Dedík Pavel 1994 Dobříš 62 23. 116
50. 00:40:17 Svoboda Petr 1986 Lazaři 60 24. 113
51. 00:40:40 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 58 15. 140
52. 00:41:16 Mázdra Marcel 1978 Chrást 56 16. 137
53. 00:41:21 Bauer Martin 1977 Chlustina 54 17. 134
54. 00:41:47 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 52 18. 131
55. 00:41:56 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 50 25. 110
56. 00:42:07 Hřídel Radek 1974 Příbram 48 19. 128
57. 00:42:21 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 46 10. 160
58. 00:42:25 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 44 11. 156
59. 00:43:11 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 42 20. 125
60. 00:43:20 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 40 12. 152
61. 00:43:33 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 39 1. 200
62. 00:43:39 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 38 4. 185
63. 00:44:29 Křivánek Tomáš 1988 MP Březnice 37 26. 108
64. 00:45:09 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 36 2. 195
65. 00:47:00 Magera Petr 1966 Příbram 35 13. 148
68. 00:48:00 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 32 5. 180
69. 00:48:23 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 31 28. 104
70. 00:50:55 Nový Vladislav 1961 1. BTO 30 15. 140
71. 00:51:01 Hrubec Martin 1973 Březnice 29 21. 122
72. 00:52:57 Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť 28 16. 137
73. 00:54:16 Matoušek Martin 1976 Lazaři 27 22. 119
74. 00:54:23 Pešek Martin 1974 Muscle Factory Březnice 26 23. 116
75. 00:56:22 Tischler Petr 1985 Lazaři 25 29. 102
76. 00:56:54 Doucha František 1952 AVC Praha 24 6. 176
77. 00:57:40 Šorna Josef 1953 MK ventil 23 7. 172
78. 00:59:52 Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 22 8. 168
79. 01:27:56 Boris Sedlák 1949 AVC Praha 21 9. 164
80. 02:00:00 Bubeník Martin 1969 Boxing Restart 20 24. 113

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti - pořadí, jednotlivá kola, Dospělí, Video z doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: