Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (28)
16.9. Běh města Dobříše i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.6.2018 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:21 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 200 1. 200
2. 00:28:53 Medová Ivana 1977 Zbečno 195 1. 200
3. 00:29:13 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 190 2. 195
4. 00:29:35 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 185 1. 200
5. 00:29:52 Kubínová Ivana 1980 180 2. 195
6. 00:30:22 Povalová Eva 1984 176 3. 190
7. 00:30:36 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 172 2. 195
8. 00:31:03 Mališová Karla 1960 USK Praha 168 1. 200
9. 00:31:15 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 164 4. 185
10. 00:31:31 Kafková Lucie 1982 Zdice 160 3. 190
11. 00:31:46 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 3. 190
12. 00:31:55 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 152 4. 185
13. 00:31:59 Gregorová Daniela 1974 Komárov 148 5. 180
14. 00:32:45 Večerková Marcela 1981 Veverky 144 6. 176
15. 00:33:01 Kroupova Petra 1984 140 5. 180
16. 00:33:24 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 137 4. 185
17. 00:34:31 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 134 5. 180
18. 00:34:31 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 131 6. 176
19. 00:34:45 Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna 128 6. 176
20. 00:35:49 Hartmanová Stanislava 1958 --- 125 2. 195
21. 00:36:55 Hrachová Jitka 1980 za sebe 122 7. 172
22. 00:37:34 Krůtová Marcela 1971 Lhota 119 7. 172
23. 00:38:17 Krátká Jana 1992 116 7. 172
24. 00:38:47 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 113 3. 190
25. 00:38:51 Philippová Lucie 1984 110 8. 168
26. 00:39:16 Sirůčková Jana 1980 Příbram 108 8. 168
28. 00:39:52 Svobodová Dana 1952 Příbram 104 1. 200
29. 00:40:04 Nováková Lenka 1975 102 9. 164
30. 00:44:36 Merhoutová Veronika 1982 Jince 100 10. 160
31. 00:44:36 Plachá Mariana 1981 Žebrák 98 11. 156
32. 00:44:36 Babcakova Marcela 1980 Jince 96 12. 152
33. 00:45:09 Bartošová Milada 1953 Příbram 94 2. 195
34. 00:48:49 Peškařová Terezie 2000 Peškař family 92 1. 200
35. 00:49:35 Nýdlová Adéla 1985 RSáci 90 10. 160
36. 00:51:35 Skopová Nikola 1998 Jince 88 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Děti, Celkové, Kategorie

Fotky od Věry Zvoníčkové, Fotky z dětských závodů, Záznam od časomíry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: