Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (153)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (59)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.7.2018 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:54 Hájková Renata 1975 TJ Maratonstav Úpice 200 1. 200
2. 00:31:56 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:32:33 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 190 2. 195
4. 00:32:42 Medová Ivana 1977 Zbečno 185 2. 195
5. 00:32:44 Kubínová Ivana 1980 180 3. 190
6. 00:32:51 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 176 4. 185
7. 00:32:54 Šibravová Lenka 1982 Kerteam 172 5. 180
8. 00:33:13 Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 168 1. 200
9. 00:33:38 Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí 164 3. 190
10. 00:34:29 Povalová Eva 1984 160 1. 200
11. 00:34:47 Jeřábková Jana 1984 156 2. 195
12. 00:34:49 Třísková Katarina 1971 Praha 6 152 4. 185
13. 00:35:01 Jirásková Bára 1991 Iskarex Česká třebová 148 3. 190
14. 00:35:03 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 144 5. 180
15. 00:36:32 Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček 140 4. 185
16. 00:37:15 Urbanová Zora 1974 --- 137 6. 176
17. 00:37:17 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 134 6. 176
18. 00:38:12 Shattuck Radmila 1975 Chrastany u Rakovnika 131 7. 172
19. 00:38:41 Jirásková Eva 1964 Lanškroun 128 7. 172
20. 00:38:54 Kroupova Petra 1984 125 5. 180
21. 00:38:56 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 122 6. 176
22. 00:39:29 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 119 8. 168
23. 00:39:39 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 116 1. 200
24. 00:39:41 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 113 9. 164
25. 00:39:44 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 110 2. 195
26. 00:40:29 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 108 8. 168
27. 00:40:32 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 106 10. 160
28. 00:41:03 Voříšková Klára 1988 žádný 104 7. 172
29. 00:41:04 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 102 8. 168
30. 00:41:06 Krátká Jana 1992 100 9. 164
31. 00:41:08 Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 98 9. 164
32. 00:41:12 Krejčíková Jana 1982 96 10. 160
33. 00:41:27 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 94 11. 156
34. 00:42:26 Dolejšová Jitka 1960 SABZO 92 3. 190
35. 00:43:19 Seemanova Jana 1975 SABZO 90 11. 156
36. 00:43:33 Gololobovová Blanka 1973 AVC 88 12. 152
37. 00:44:14 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 86 10. 160
38. 00:44:38 Hořejšová Hana 1960 Příbram 84 4. 185
39. 00:45:04 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 82 5. 180
40. 00:45:39 Sirůčková Jana 1980 Příbram 80 12. 152
41. 00:45:58 Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 78 13. 148
42. 00:45:59 Chocholová Ivana 1979 Sokol Jince 76 14. 144
43. 00:45:59 Kleknerová Kristýna 1997 Florbal NS 74 11. 156
44. 00:46:00 Sušická Kateřina 1979 ZŠ a MŠ Nové strašecí 72 15. 140
45. 00:46:40 Nováková Lenka 1975 70 16. 137
46. 00:47:04 Matějová Kristýna 1986 68 12. 152
47. 00:47:19 Svobodová Dana 1952 Příbram 66 1. 200
48. 00:48:27 Fiřtová Eva 1973 Rosovice 64 13. 148
49. 00:49:04 Vraštilová Miloslava 1956 Maratonstav Úpice 62 6. 176
51. 00:51:23 Šmejkalová Kateřina 1991 Aerobik Dancers Kladno 58 13. 148
52. 00:51:34 Vindušková Jiřina 1998 JM Team Letohrad 56 14. 144
53. 00:52:36 Bartošová Milada 1953 Příbram 54 2. 195
54. 00:52:46 Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice 52 15. 140
55. 01:00:17 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 50 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Petr Pechek za 23:58, Miloš Smrčka pátý.

191 běžců se vypravilo do Lochovic na zdolání 350m převýšení na vrchol Plešivce. Nejlépe se opět vedlo pětinásobnému maratonskému mistru republiky Petru Pechkovi. Zvítězil s velkým náskokem před dvojicí Vlastou Fleglem a Michalem Vokrouhlíkem.

Výsledky: absolutní, Kategorie, kontrolní záběry z cíle, Dětské závody

Fotky: Úvod, Fotky od Věry Zvoníčkové

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: