Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (153)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (59)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.7.2018 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:58 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
2. 00:25:31 Flegl Vlastimil 1986 AO Spartak Vrchlabí 195 2. 195
3. 00:25:35 Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn 190 3. 190
4. 00:25:53 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 185 4. 185
5. 00:25:59 Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 180 1. 200
6. 00:26:02 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 176 5. 180
7. 00:26:09 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 172 6. 176
8. 00:26:25 Král Vítězslav 1976 Rysy 168 1. 200
9. 00:26:25 Škeřík Robert 1979 Ropeta 164 7. 172
10. 00:26:26 Brotánek Jan 1980 Do Jižní Ameriky CZ 160 8. 168
11. 00:26:39 Holub Václav 1983 VELOSPORT Valenta SCOTT 156 9. 164
12. 00:26:43 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 152 10. 160
13. 00:26:52 Rendl Josef 1976 tj packa praha 148 2. 195
14. 00:27:12 Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice 144 1. 200
15. 00:27:24 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 140 11. 156
16. 00:27:30 Moravec Jiří 1996 JM Team Letohrad 137 12. 152
17. 00:27:43 Záruba Jan 1977 SIX MONKEYS 134 3. 190
18. 00:27:48 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 131 4. 185
19. 00:27:55 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 128 13. 148
20. 00:28:02 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 125 5. 180
21. 00:28:31 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 122 14. 144
22. 00:28:40 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 119 2. 195
23. 00:28:54 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 116 6. 176
24. 00:28:56 Raboch Ivan 1966 Žebrák 113 1. 200
25. 00:28:59 Kulík David 1989 sk zahořany 110 15. 140
26. 00:29:01 Čermák Vratislav 1981 Nusle 108 16. 137
27. 00:29:05 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 106 7. 172
28. 00:29:06 Skála Václav 1983 Běžecký klub České spořitelny 104 17. 134
29. 00:29:20 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 102 8. 168
30. 00:29:47 Vitásek Josef 1958 Buková 100 2. 195
31. 00:29:49 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 98 18. 131
32. 00:29:50 Hrabák Petr 1989 AF Team Plzeň 96 19. 128
33. 00:30:08 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 94 2. 195
34. 00:30:19 Šatra Alois 1958 Tatran Velké Hydčice 92 3. 190
35. 00:30:30 Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 90 1. 200
36. 00:30:42 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 88 4. 185
37. 00:30:51 Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 86 3. 190
38. 00:31:05 Škrlant Martin 1979 Žebrák 84 20. 125
39. 00:31:09 Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice 82 21. 122
40. 00:31:12 Chochola Petr 1977 Florbal NS 80 9. 164
41. 00:31:20 Plášil Matěj 1999 TJ Sokol Senohraby 78 3. 190
42. 00:31:22 Oberlander Jan 1975 TJ Sokol Senohraby 76 10. 160
43. 00:31:36 Schovánek Petr 1965 Krčský les 74 4. 185
44. 00:31:39 Flachs Michal 1987 Podlesí 72 22. 119
45. 00:31:44 Vladyka Jan 1992 70 23. 116
46. 00:31:58 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 68 11. 156
47. 00:32:06 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 66 12. 152
48. 00:32:11 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 64 5. 180
49. 00:32:23 Štůtek Stanislav 1958 TJ Maratonstav Úpice 62 6. 176
50. 00:32:37 Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha 60 5. 180
51. 00:32:39 Flegl Vlastimil 1953 Brtev 58 7. 172
52. 00:33:08 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 56 24. 113
53. 00:33:19 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 54 13. 148
54. 00:33:26 Petranyi Radoslav 1986 Bonbon 52 25. 110
55. 00:33:45 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 50 8. 168
56. 00:33:50 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 48 6. 176
57. 00:33:55 Pechek František 1953 Maratonstav Úpice 46 9. 164
58. 00:34:12 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 44 2. 195
59. 00:34:13 Novotný David 1981 Bonus 42 26. 108
60. 00:34:20 Seeman Tomáš 1968 Medicína Praha 40 7. 172
61. 00:34:25 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 39 10. 160
62. 00:34:42 Fliegl Miroslav 1954 PSK Olymp Praha 38 11. 156
63. 00:34:43 Krochot Daniel 1977 37 14. 144
64. 00:34:46 Hartman Marek 1990 Florbal NS 36 27. 106
65. 00:35:01 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 35 15. 140
66. 00:35:03 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 34 28. 104
67. 00:35:09 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 33 8. 168
68. 00:35:19 Hula Radek 1982 SK Jince 32 29. 102
69. 00:35:21 Turek Jiří 1962 Chaloupky 31 9. 164
70. 00:35:25 Šír Václav 1948 TJ Spartak Rokytnice 30 3. 190
71. 00:35:53 Skála Milan 1960 -- 29 10. 160
72. 00:35:55 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 28 11. 156
73. 00:35:59 Hejl Libor 1982 Hostomice 27 30. 100
74. 00:36:03 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 26 16. 137
75. 00:36:16 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 25 12. 152
76. 00:36:20 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 24 17. 134
77. 00:36:24 Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 23 31. 98
78. 00:36:32 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 22 13. 148
79. 00:36:46 Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnos 21 18. 131
80. 00:36:49 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 20 14. 144
81. 00:36:51 Konopásek Radek 1989 Krušovice 19 32. 96
82. 00:36:56 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 18 19. 128
83. 00:37:09 Kořínek Ivo 1976 Lhotka 17 20. 125
84. 00:37:11 Vokůrka Tomáš 1974 Doubravan Újezd 16 21. 122
85. 00:37:13 Chaloupka Jan 1990 Hladkov Široký důl 15 33. 94
86. 00:37:17 Štekl Radomír 1982 Nové Strašecí 14 34. 92
87. 00:37:17 Nový Břetislav 1947 SABZO Praha 13 4. 185
88. 00:37:42 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 12 35. 90
89. 00:37:47 Hanousek Jakub 1991 Praha 4 11 36. 88
90. 00:37:49 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 10 15. 140
91. 00:37:53 Sojka Karel 1977 Zbečno 9 22. 119
92. 00:37:59 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 8 37. 86
93. 00:38:07 Elsnic Jan 1988 Nové STrašecí 7 38. 84
94. 00:38:38 Hula Aleš 1980 SK Jince 6 39. 82
95. 00:38:43 Válek Jan 1964 PRAHA 5 5 16. 137
96. 00:38:58 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 4 5. 180
97. 00:39:04 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 3 6. 176
98. 00:39:15 Šťástka Jiří 1958 Chotilsko 2 12. 152
99. 00:39:16 Filip Karel 1955 MK Kladno 1 13. 148
100. 00:39:24 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 17. 134
101. 00:39:46 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 18. 131
102. 00:39:49 Kubík Jiří 1977 Černošice 0 23. 116
103. 00:40:11 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 0 14. 144
104. 00:40:25 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 0 7. 172
105. 00:41:00 Houžvička Miloš 1978 Příbram 0 24. 113
106. 00:41:01 Jun Tomáš 1989 ZŠ MŠ Nové Strašecí 0 40. 80
107. 00:41:11 Škaryd Martin 1985 Příbram 0 41. 78
108. 00:41:40 Sirůček Kamil 1979 Příbram 0 42. 76
109. 00:42:01 Šesták Jindřich 1956 KKK Praha 0 15. 140
110. 00:42:53 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 0 19. 128
111. 00:43:31 Dítě Martin 1968 Štěchovice 0 20. 125
112. 00:43:34 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 0 25. 110
113. 00:43:37 Krahulec Marek 1988 Lochovice 0 43. 74
114. 00:44:11 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 0 21. 122
115. 00:44:20 Pasler Jiří 1946 KAK Praha 0 8. 168
116. 00:44:33 Mašek Roman 1961 SNB 0 22. 119
117. 00:45:21 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 0 9. 164
118. 00:45:37 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 0 23. 116
119. 00:46:38 Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány 0 16. 137
120. 00:47:04 Krnanec Jan 1982 0 44. 72
121. 00:50:51 Starý Stanislav 1953 Roubičkova Lhota 0 17. 134
122. 00:51:07 Leitner Josef 1969 Příbram 0 26. 108
123. 00:51:13 Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 0 45. 70
124. 00:51:35 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 0 10. 160
125. 00:59:32 Štorch Bohuslav 1942 Sezimovo Ústí II 0 11. 156
126. 01:02:04 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 12. 152
127. 01:13:51 Kučera Vilém 1951 Slovan Hradištko 0 18. 131
128. 01:31:13 Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha 0 19. 128

Soubory k závodu od pořadatelů:

Petr Pechek za 23:58, Miloš Smrčka pátý.

191 běžců se vypravilo do Lochovic na zdolání 350m převýšení na vrchol Plešivce. Nejlépe se opět vedlo pětinásobnému maratonskému mistru republiky Petru Pechkovi. Zvítězil s velkým náskokem před dvojicí Vlastou Fleglem a Michalem Vokrouhlíkem.

Výsledky: absolutní, Kategorie, kontrolní záběry z cíle, Dětské závody

Fotky: Úvod, Fotky od Věry Zvoníčkové

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: