Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

22.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
29.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (74)
7.10. Hořovický cvoček Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.6.2018 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. Diplom 01:14:30 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. Diplom 01:17:32 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 1. 200
3. Diplom 01:18:17 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 190 2. 195
4. Diplom 01:19:57 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 185 1. 200
5. Diplom 01:20:52 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 180 3. 190
6. Diplom 01:21:40 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 176 4. 185
7. Diplom 01:24:15 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 172 2. 195
8. Diplom 01:27:18 Kreidl Ondřej 1970 Došlap 168 3. 190
9. Diplom 01:27:56 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 164 4. 185
10. Diplom 01:29:35 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 5. 180
11. Diplom 01:30:31 Sita Martin 1988 Nusle 156 6. 176
12. Diplom 01:31:01 Hubáček Pavel 1984 Plzeň 152 7. 172
13. Diplom 01:31:01 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 148 8. 168
14. Diplom 01:31:27 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 144 5. 180
15. Diplom 01:31:36 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 140 9. 164
16. Diplom 01:32:07 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 137 2. 195
17. Diplom 01:33:11 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 134 6. 176
18. Diplom 01:33:30 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 131 10. 160
19. Diplom 01:33:51 Koláček Jan 1985 --- 128 11. 156
20. Diplom 01:33:55 Holý Adam 1989 Pribram 125 12. 152
21. Diplom 01:35:38 Karban Zdeněk 1977 -- 122 7. 172
22. Diplom 01:37:02 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 119 8. 168
23. Diplom 01:37:18 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 116 9. 164
24. Diplom 01:37:19 Kuncl Petr 1983 Kunclův mlýn 113 13. 148
25. Diplom 01:37:52 Kanta Zdeněk 1986 Plzeň - Doudlevce 110 14. 144
26. Diplom 01:39:07 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 108 1. 200
27. Diplom 01:39:20 Karfík David 1967 106 3. 190
28. Diplom 01:39:49 Čermák Martin 1976 Stěžov 104 10. 160
29. Diplom 01:39:56 Čvančara Pavel 1971 Plzeňští TEMPO MAKERS 102 11. 156
30. Diplom 01:40:00 Peškař Petr 1973 Brdonoš 100 12. 152
31. Diplom 01:40:24 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 98 15. 140
32. Diplom 01:40:40 Břicháček Miloš 1981 Počaply 96 16. 137
33. Diplom 01:40:47 Kudelňák Oldřich 1980 TREK 94 17. 134
34. Diplom 01:41:36 Geláček Pavel 1974 92 13. 148
35. Diplom 01:42:05 Kašák Lubuš 1968 Višňová 90 4. 185
36. Diplom 01:42:15 Flachs Michal 1987 Podlesí 88 18. 131
37. Diplom 01:42:15 Kozelka Pavel 1988 --- 86 19. 128
38. Diplom 01:42:26 Gajdošík Miroslav 1965 84 5. 180
39. Diplom 01:42:43 Charvát Jan 1998 Zaječov 82 20. 125
40. Diplom 01:43:03 Šrédl Pavel 1977 Stříbro 80 14. 144
41. Diplom 01:43:14 Mejzr Dušan 1974 Veverky 78 15. 140
42. Diplom 01:43:15 Czeczotka Pavel 1986 TJ Dolní Lomná 76 21. 122
43. Diplom 01:43:21 Morav Pavel 1972 74 16. 137
44. Diplom 01:43:26 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 72 17. 134
45. Diplom 01:43:27 Horáček Petr 1980 70 22. 119
46. Diplom 01:43:46 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 68 18. 131
47. Diplom 01:44:11 Frič Pavel 1955 Checomacoco 66 2. 195
48. Diplom 01:44:16 Ondrůšek Libor 1960 Tempomakers 64 6. 176
49. Diplom 01:44:44 Korba Lukáš 1983 Novovesáci 62 23. 116
50. Diplom 01:45:54 Špína Martin 1974 Milfisk alto 60 19. 128
51. Diplom 01:46:42 Jakl Jaroslav 1967 Třebsko 58 7. 172
52. Diplom 01:47:01 Havel Michal 1983 TJ Sokol Jesenice 56 24. 113
53. Diplom 01:47:27 Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí 54 25. 110
54. Diplom 01:48:09 Martinů Václav 2000 Ostopovice 52 1. 200
55. Diplom 01:48:10 Vodvářka Aleš 1972 50 20. 125
56. Diplom 01:48:39 Pavlík Martin 1978 Krnov 48 21. 122
57. Diplom 01:48:44 Svátek Lubomír 1958 Praha 46 3. 190
58. Diplom 01:48:55 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 44 22. 119
59. Diplom 01:48:55 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 42 26. 108
60. Diplom 01:48:59 Pluskal Dušan 1986 TPCA Kolín 40 27. 106
61. Diplom 01:49:13 Jobek Ondřej 1996 Příbram 39 28. 104
62. Diplom 01:49:24 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 38 23. 116
63. Diplom 01:50:29 Špecián Jiří 1982 37 29. 102
64. Diplom 01:50:36 Slezák Vít 1974 Lhota 36 24. 113
65. Diplom 01:51:09 Šrámek Ondřej 1978 35 25. 110
66. Diplom 01:52:00 Hlaváč Miroslav 1965 34 8. 168
67. Diplom 01:52:09 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 33 26. 108
68. Diplom 01:52:30 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 32 30. 100
69. Diplom 01:52:39 Vlk Pavel 1969 31 27. 106
70. Diplom 01:52:46 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 30 28. 104
71. Diplom 01:53:16 Brůček Dušan 1985 29 31. 98
72. Diplom 01:53:36 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 28 32. 96
73. Diplom 01:53:40 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 27 33. 94
74. Diplom 01:53:55 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 26 9. 164
75. Diplom 01:54:23 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 25 34. 92
76. Diplom 01:54:37 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 24 35. 90
77. Diplom 01:54:46 Maruška Zdeněk 1960 Diamant 23 10. 160
78. Diplom 01:54:51 Skalický Jan 1981 Láz 22 36. 88
79. Diplom 01:55:00 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 21 37. 86
80. Diplom 01:55:06 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 20 38. 84
81. Diplom 01:55:12 Polidar Miroslav 1972 19 29. 102
82. Diplom 01:55:55 Jakob Martin 1975 Plzeň 18 30. 100
83. Diplom 01:56:06 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 17 31. 98
84. Diplom 01:57:24 Zajíc Ondřej 1970 16 32. 96
85. Diplom 01:57:43 Vrba Jan 1968 Praha 15 11. 156
86. Diplom 01:57:45 Kadleček Aleš 1975 14 33. 94
87. Diplom 01:58:22 Štilec Jakub 1983 13 39. 82
88. Diplom 01:58:23 Vopička Milan 1972 Příbram 12 34. 92
89. Diplom 01:58:38 Marek Svatopluk 1979 11 40. 80
90. Diplom 01:58:42 Černý Josef 1983 Herbalife Plzeň 10 41. 78
91. Diplom 01:58:44 Keller Petr 1988 Chomutov 9 42. 76
92. Diplom 02:00:01 Pancíř František 1976 TempoMakers 8 35. 90
93. Diplom 02:00:14 Plzák Radek 1991 Příbram 7 43. 74
94. Diplom 02:00:52 Kuban Lukáš 1987 6 44. 72
95. Diplom 02:01:06 Fekoňa Jan 1978 Kamýk nad Vltavou 5 36. 88
96. Diplom 02:02:00 Häusler Václav 1963 4 12. 152
97. Diplom 02:02:00 Jakš Martin 1992 3 45. 70
98. Diplom 02:03:01 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 2 37. 86
99. Diplom 02:03:09 Hubička Filip 1975 Družec 1 38. 84
100. Diplom 02:03:19 Kratochvíl Matěj 1994 Příbram 0 46. 68
101. Diplom 02:03:19 Kvasnička Bronislav 1968 Mníšek pod Brdy 0 13. 148
102. Diplom 02:03:50 Nečas Arnošt 1963 0 14. 144
103. Diplom 02:03:51 Macourek Jiří 1976 0 39. 82
104. Diplom 02:03:52 Folbrecht Lukáš 1978 Fanklub Ivety Bartošové 0 40. 80
105. Diplom 02:04:06 Franěk Jan 1978 0 41. 78
106. Diplom 02:04:13 Šedivý Rastislav 1972 SK Pecouská 0 42. 76
107. Diplom 02:04:36 Bauer Martin 1977 Chlustina 0 43. 74
108. Diplom 02:04:44 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 15. 140
109. Diplom 02:04:52 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 16. 137
110. Diplom 02:04:57 Vávra Jan 1976 0 44. 72
111. Diplom 02:05:54 Liška Libor 1961 0 17. 134
112. Diplom 02:07:41 Matějka Dušan 1982 0 47. 66
113. Diplom 02:08:46 Natana Filip florent 1998 Český běžecký klub/ Milín 0 48. 64
114. Diplom 02:09:05 Janoušek Michal 1981 Dobříš 0 49. 62
115. Diplom 02:09:49 Schobel Lukáš 1999 0 2. 195
116. Diplom 02:11:42 Šnobl Pavel 1978 --- 0 45. 70
117. Diplom 02:12:45 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 0 18. 131
118. Diplom 02:13:23 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 0 50. 60
119. Diplom 02:13:23 Kotrhonz Jan 1988 SK Sporting Příbram 0 51. 58
120. Diplom 02:13:45 Michal Daniel 1983 Rsaci Příbram 0 52. 56
121. Diplom 02:14:16 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 19. 128
122. Diplom 02:14:30 Krejza David 1976 0 46. 68
123. Diplom 02:18:24 Škaryd Martin 1985 Příbram 0 53. 54
124. Diplom 02:18:52 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 0 1. 200
125. Diplom 02:26:14 Sirotek Antonín 1992 0 54. 52
126. Diplom 02:28:20 Klasna Tomáš 1979 0 55. 50
127. Diplom 02:29:22 Vancl Daniel 1981 Písek 0 56. 48
128. Diplom 02:30:38 Kříž Petr 1983 0 57. 46
129. Diplom 02:32:12 Kryl Jakub 1989 0 58. 44
130. Diplom 02:35:28 Bařina Michal 1992 0 59. 42
131. Diplom 02:36:59 Vlčko Valér 1975 TJ Liga 100 Praha 0 47. 66
132. Diplom 02:37:00 Achač Jiří 1986 Kladno 0 60. 40

Soubory k závodu od pořadatelů:

Rekordní počet štafet v Příbrami

Nejrychleji ze všech štafet proběhl 4 okruhy ryze mužský tým "Oregon project" v čase 1:11:14, složený z elitních českých mladých atletů Gerrona Stewarta, Petra Pavlišena, Viktora Šinágla a Jana Fraňka. Nejrychlejší kolo zvládli pod 16 minut. A pak, že to rychle v Příbrami nejde. V hlavním závodě obhájil loňské vítězství David Gerych časem 1:14:30. Jeho žena Michaela pak vyhrála mezi ženami časem 1:24:28

Výsledky: Děti, Jednotlivci, Dle kategorií, Štafety, časy kol jednotlivců, štafet, záznam doběhu nejmenších dětí

Fotky: od Františka Gehlera a fotky dětí, Luboš Toman foto

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: