Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (16)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 2.9.2018 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:23 Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace 200 1. 200
2. 00:39:29 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:41:17 Lochmannová Blanka 1974 Naboso.cz/Praha 2 190 2. 195
4. 00:42:35 Medová Ivana 1977 Zbečno 185 3. 190
5. 00:43:34 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 180 1. 200
6. 00:43:44 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 176 2. 195
7. 00:45:27 Mališová Karla 1960 USK Praha 172 1. 200
8. 00:46:27 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 168 3. 190
9. 00:46:34 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 4. 185
10. 00:46:44 Povalová Eva 1984 160 2. 195
11. 00:46:46 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 4. 185
12. 00:47:56 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 152 5. 180
13. 00:48:20 Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy 148 6. 176
14. 00:48:29 Wallcon Martina 1981 Lokomotiva Beroun 144 7. 172
15. 00:48:50 Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň 140 8. 168
16. 00:48:57 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 137 5. 180
17. 00:49:09 Gregorová Daniela 1974 Komárov 134 9. 164
18. 00:49:30 Mikulová Renata 1971 ARON STARS Beroun 131 6. 176
19. 00:49:36 Sakačová Stanislava 1984 Beroun 128 3. 190
20. 00:49:58 Jírů Marie 1991 125 4. 185
21. 00:50:19 Koudelková Iva 1984 Humpolecké střely 122 5. 180
22. 00:50:20 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 2. 195
23. 00:50:23 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 116 7. 172
24. 00:50:42 Vlachová Anna 1984 Šneci v běhu 113 6. 176
25. 00:50:48 Kroupova Petra 1984 110 7. 172
26. 00:50:53 Kučerová Karolína 1998 108 8. 168
27. 00:51:06 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 106 8. 168
28. 00:51:31 Vyšínská Michaela 1976 Neratovice 104 10. 160
29. 00:51:40 Henčová Romana 1974 Malé Přílepy 102 11. 156
30. 00:51:44 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 100 12. 152
31. 00:51:56 Šašková Lenka 1981 98 13. 148
32. 00:52:14 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 96 14. 144
33. 00:52:41 Kaucká Ilona 1977 Sázava 94 15. 140
34. 00:52:48 Seemanova Jana 1975 SABZO 92 16. 137
35. 00:53:01 Valentová Květa 1956 Hasiči 90 3. 190
36. 00:54:19 Kozová Vendula 1993 Korejský Sršni 88 9. 164
37. 00:54:19 Megelová Jana 1973 Sky4Run 86 9. 164
38. 00:54:34 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 84 10. 160
39. 00:54:36 Staňková Zuzana 1987 82 11. 156
40. 00:55:24 Chaloupkova Marketa 1986 Beroun 80 12. 152
41. 00:55:40 Veselá Jana 1980 78 17. 134
42. 00:56:13 Svobodová Dana 1952 Příbram 76 1. 200
43. 00:56:30 Vorlíčková Irena 1980 Praha 9 74 18. 131
44. 00:56:34 Bürgerová Kristýna 1980 Oplany 72 19. 128
45. 00:56:35 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 70 1. 200
46. 00:56:43 Aubrechtová Erika 1977 Kolín 68 20. 125
47. 00:58:42 Sirůčková Jana 1980 Příbram 66 21. 122
48. 00:59:13 Nováková Lenka 1975 64 22. 119
49. 01:01:59 Krejčí gabrielová Jana 1972 62 10. 160
50. 01:02:09 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 60 4. 185
51. 01:04:27 Bartošová Milada 1953 Příbram 58 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, Bez čipové běhy, Fotky, Fotky 2, Fotky 3

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: