Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Registrace

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 2.9.2018 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:21 Vokrouhlík Michal 1983 Karlštejn 200 1. 200
2. 00:33:03 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:34:25 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 190 1. 200
4. 00:34:46 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:34:57 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 180 1. 200
6. 00:34:59 Semenchukov Maxim 1985 Running Cheff 176 3. 190
7. 00:35:01 Větrovský Jan 1999 172 1. 200
8. 00:35:21 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 168 3. 190
9. 00:35:45 Lochman Petr 1973 Naboso.cz/Praha 2 164 4. 185
10. 00:36:32 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 160 2. 195
11. 00:36:43 Rataj Pavel 1969 Rokycany 156 5. 180
12. 00:37:00 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 152 4. 185
13. 00:37:06 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 6. 176
14. 00:37:10 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 144 5. 180
15. 00:37:17 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 7. 172
16. 00:37:43 Širanec Peter 1981 Koněprusy 137 6. 176
17. 00:37:45 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 134 7. 172
18. 00:38:23 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 131 2. 195
19. 00:38:35 Polák Marek 1987 HCT Atlet 128 8. 168
20. 00:38:50 Urx Radek 1976 125 8. 168
21. 00:38:51 Mejzr Dušan 1974 Veverky 122 9. 164
22. 00:39:02 Vyšínský Martin 1976 MP Praha 119 10. 160
23. 00:39:19 Minchev Ivan 1957 Just 116 1. 200
24. 00:39:21 Kiliján Tomáš 1984 Kladno 113 9. 164
25. 00:39:44 Vaněk Pavel 1964 Praha 110 3. 190
26. 00:40:02 Roberts Shaun 1986 108 10. 160
27. 00:40:05 Brož Lubomír 1980 Příbram 106 11. 156
28. 00:40:07 Vitásek Josef 1958 Buková 104 2. 195
29. 00:40:16 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 102 3. 190
30. 00:40:25 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 100 12. 152
31. 00:40:47 Svoboda Miroslav 1974 Bodo Team 98 11. 156
32. 00:40:51 Sklenář Jan 1976 Řevnice 96 12. 152
33. 00:40:52 Flachs Michal 1987 Podlesí 94 13. 148
34. 00:40:53 Druzescu Filip 1976 92 13. 148
35. 00:40:57 Mitterwald Martin 1972 Lety 90 14. 144
36. 00:40:58 Halounek Jan 1970 Dobřichovice 88 15. 140
37. 00:41:22 Kopecký Jiří 1983 Kladno 86 14. 144
38. 00:41:30 Hrubý Richard 1986 Zdice 84 15. 140
39. 00:41:58 Klán Lukáš 1977 Hlásná Třebaň 82 16. 137
40. 00:42:06 Dvořák Pavel 1977 Beroun 80 17. 134
41. 00:42:11 Kotěra Ladislav 1966 SC Zmaštěný stroje 78 4. 185
42. 00:42:16 Macík Ondřej 1993 Bykoš 76 16. 137
43. 00:42:30 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 74 5. 180
44. 00:42:56 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 72 6. 176
45. 00:43:10 Seeman Tomáš 1968 Medicína Praha 70 7. 172
46. 00:43:12 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 68 3. 190
47. 00:43:16 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 66 18. 131
48. 00:43:17 Štrobl Vítězslav 1988 Tachov 64 17. 134
49. 00:43:28 Knýbel Pavel 1976 Řevnice 62 19. 128
50. 00:43:40 Rada Petr 1966 ACOH Praha 60 8. 168
51. 00:43:53 Pullman Miroslav 1950 Jablonec nad Nisou 58 4. 185
52. 00:43:55 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 56 9. 164
53. 00:44:03 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 54 10. 160
54. 00:44:10 Bureš Michal 1975 52 20. 125
55. 00:44:14 Větrovský Petr 1967 PSK Union Praha 50 11. 156
56. 00:45:02 Zoulek Aleš 1982 48 18. 131
57. 00:45:16 Kubálek Petr 1975 Korejský Sršni 46 21. 122
58. 00:45:32 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 44 19. 128
59. 00:45:45 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 42 22. 119
60. 00:45:49 Pirona Paolo 1962 Praha 40 12. 152
61. 00:45:56 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 39 23. 116
62. 00:46:07 Jelínek Jaromír 1971 Beroun 38 24. 113
63. 00:46:15 Bauer Martin 1977 Chlustina 37 25. 110
64. 00:46:56 Skalický Jan 1981 Láz 36 20. 125
65. 00:47:03 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 35 21. 122
66. 00:47:32 Hudač Peter 1985 Humpolecke střely 34 22. 119
67. 00:47:39 Hurt Lukáš 1981 Horní Počernice 33 23. 116
68. 00:48:14 Šilar Michael 1989 Liberec 25 32 24. 113
69. 00:48:25 Sojka Karel 1977 Zbečno 31 26. 108
70. 00:48:28 Svoboda Jan 1943 Příbram 30 1. 200
71. 00:48:47 Staněk Kamil 1986 Praha 29 25. 110
72. 00:48:58 Krátký Martin 1977 Nelahozeves 28 27. 106
73. 00:49:38 Filip Karel 1955 MK Kladno 27 5. 180
74. 00:49:46 Teichman Viktor 1978 Ritka 26 28. 104
75. 00:49:50 Řápek Václav 1942 AVC Praha 25 2. 195
76. 00:50:04 Dítě Martin 1968 Štěchovice 24 13. 148
77. 00:50:12 Procházka Aleš 1972 Chrustenice 23 29. 102
78. 00:50:37 Picka Jan 1997 gymkc 22 26. 108
79. 00:50:42 Pavlíček Rudolf 1975 srtg strupčice 21 30. 100
80. 00:50:53 Korytář Jiří 1984 Valachiarun.cz 20 27. 106
81. 00:51:20 Smrž Martin 1996 Karlštejn 19 28. 104
82. 00:51:54 Hřídel Radek 1974 Příbram 18 31. 98
83. 00:52:54 Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy 17 29. 102
84. 00:53:09 Sirůček Kamil 1979 Příbram 16 30. 100
85. 00:53:36 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 15 32. 96
86. 00:53:36 Šedivý Jan 1984 Vyběhej se 14 31. 98
87. 00:53:43 Kuskov Igor 1988 Prsha 13 32. 96
88. 00:54:32 Bareš Michal 1971 Lety 12 33. 94
89. 00:59:48 Staněk Valdemar 1978 praha 11 34. 92

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, Bez čipové běhy, Fotky, Fotky 2, Fotky 3

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: