Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Registrace

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.9.2018 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:52:21 Grygarová Jana 1979 Kokrdov 200 1. 200
2. 00:53:38 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 195 1. 200
3. 00:54:07 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 2. 195
4. 00:57:45 Medová Ivana 1977 Zbečno 185 3. 190
5. 00:57:51 Jeřábková Jana 1984 180 2. 195
6. 00:58:53 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 176 1. 200
7. 00:59:09 Kubínová Ivana 1980 172 4. 185
8. 01:00:00 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 2. 195
9. 01:00:25 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 3. 190
10. 01:01:34 Povalová Eva 1984 160 3. 190
11. 01:02:49 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 156 5. 180
12. 01:03:09 Kafková Lucie 1982 Zdice 152 6. 176
13. 01:03:13 Bartoňová Jana 1982 148 7. 172
14. 01:04:14 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 144 8. 168
15. 01:04:23 Kroupova Petra 1984 140 4. 185
16. 01:04:40 Urbanová Zora 1974 --- 137 9. 164
17. 01:04:41 Křenková Renata 1980 134 10. 160
18. 01:05:00 Gregorová Daniela 1974 Komárov 131 11. 156
19. 01:05:42 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 128 4. 185
20. 01:06:17 Gregorová Jitka 1991 Žleby 125 5. 180
21. 01:06:35 Prunerová Eva 1979 --- 122 12. 152
22. 01:07:30 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 1. 200
23. 01:07:55 Krátká Jana 1992 116 6. 176
24. 01:08:24 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 113 5. 180
25. 01:09:28 Krejčíková Jana 1982 110 13. 148
26. 01:11:24 Suberová Anna 1990 108 7. 172
27. 01:11:58 Vršecká Šárka 1981 Kamýk nad Vltavou 106 14. 144
28. 01:12:20 Hlaváčová Veronika 1998 104 8. 168
29. 01:13:22 Krůtová Marcela 1971 Lhota 102 6. 176
30. 01:14:24 Svobodová Dana 1952 Příbram 100 1. 200
31. 01:16:12 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 98 9. 164
32. 01:16:52 Šnoblová Klára 1980 --- 96 15. 140
33. 01:16:52 Karasová Pavla 1978 94 16. 137
34. 01:17:44 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 92 2. 195
35. 01:18:25 Skalková Natálie 1988 Praha 5 90 10. 160
36. 01:18:58 Rejmonová Kateřina 1987 Žižkovský tygři 88 11. 156
37. 01:19:51 Sirůčková Jana 1980 Příbram 86 17. 134
38. 01:20:04 Nováková Lenka 1975 84 18. 131
39. 01:22:10 Křížová Dominika 1993 82 12. 152
40. 01:24:27 Mehesová Petra 1979 Puffins4Fun 80 19. 128
41. 01:26:58 Bartošová Milada 1953 Příbram 78 2. 195
42. 01:30:48 Popovičová Pavla 1984 Podlesí 76 13. 148
43. 01:36:35 Kratochvilová Hana 1993 Příbram 74 14. 144
44. 01:36:36 Sedláčková Jana 1990 Příbram 72 15. 140

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod - celkové, Hlavní závod - kategorie, Mílaři, Děti
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: