Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Registrace

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.9.2018 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:33:32 Horká Magdaléna 1984 Praha 5 200 1. 200
2. 01:35:04 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 195 2. 195
3. 01:38:29 Rippelová Hana 1983 Rippel 190 1. 200
4. 01:40:14 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 185 1. 200
5. 01:42:19 Jeřábková Jana 1984 180 3. 190
6. 01:42:20 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 176 4. 185
7. 01:43:23 Večerková Marcela 1981 Veverky 172 2. 195
8. 01:44:12 Kubínová Ivana 1980 168 3. 190
9. 01:47:23 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 2. 195
10. 01:48:09 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 160 4. 185
11. 01:49:54 Povalová Eva 1984 156 5. 180
12. 01:50:01 Černická Barbora 1982 Báječné ženy v běhu 152 5. 180
13. 01:51:37 Amsalem Barbora 1985 148 6. 176
14. 01:52:12 Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 144 6. 176
15. 01:52:43 Medová Ivana 1977 Zbečno 140 7. 172
16. 01:52:55 Urbanová Zora 1974 --- 137 8. 168
17. 01:54:21 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 134 3. 190
18. 01:55:11 Kafková Lucie 1982 Zdice 131 9. 164
19. 01:55:15 Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team 128 7. 172
20. 01:56:39 Křížková Jaroslava 1976 Bemaniax 125 10. 160
21. 01:56:50 Kroupova Petra 1984 122 8. 168
22. 01:56:53 Kotrčová Kateřina 1971 Sport Zbraslav 119 4. 185
23. 01:57:01 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 116 11. 156
24. 01:57:17 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 113 12. 152
25. 01:59:13 Žďánská Ivana 1982 Dobřichovice 110 13. 148
26. 02:01:47 Vondrová Eliška 1983 SPORTICUS team 108 14. 144
27. 02:02:14 Markova Jana 1990 Last but not least 106 9. 164
28. 02:02:54 Franova Jana 1969 Průhonice 104 5. 180
29. 02:03:17 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 102 6. 176
30. 02:03:24 Šimonová Andrea 1970 Sabris CZ 100 7. 172
31. 02:13:30 Velechovská Lucie 1980 praha 98 15. 140
32. 02:16:29 Potůčková Veronika 1972 Krásky v běhu 96 8. 168
33. 02:16:31 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 94 9. 164
34. 02:20:51 Sergeeva Lidia 1986 Brno 92 10. 160
35. 02:21:47 Francková Lenka 1984 Fox team 90 11. 156
36. 02:24:38 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 88 10. 160
37. 02:30:53 Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team 86 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: