Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (18)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (11)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.9.2018 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:19:14 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 200 1. 200
2. 01:19:15 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
3. 01:22:54 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 190 2. 195
4. 01:23:24 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 3. 190
5. 01:24:48 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 180 2. 195
6. 01:26:42 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 176 3. 190
7. 01:27:46 Hach Lukáš 1984 Hach 172 4. 185
8. 01:27:48 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 5. 180
9. 01:28:05 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 164 4. 185
10. 01:28:33 Mareček Jiří 1978 Praha 2 160 5. 180
11. 01:28:49 Bezecný Robert 1977 Dobříš 156 6. 176
12. 01:29:00 Madron Miloš 1975 Rozběháme Česko 152 7. 172
13. 01:29:06 Malý Jiří 1977 148 8. 168
14. 01:29:48 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 144 6. 176
15. 01:30:05 Tajšl Adam 2000 BDS Academy 140 1. 200
16. 01:30:07 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 137 9. 164
17. 01:30:28 Hostička Jan 1979 Příbram 134 7. 172
18. 01:32:49 Bodický Michal 1980 SK Zahořany 131 8. 168
19. 01:33:21 Melichar Josef 1972 128 10. 160
20. 01:33:25 Karban Zdeněk 1977 -- 125 11. 156
21. 01:33:44 Bicelli Raphael 1982 Praha 122 9. 164
22. 01:33:48 Černický Jakub 1980 CZ 119 10. 160
23. 01:33:53 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 116 11. 156
24. 01:34:14 Černý Adam 1989 Horolezci Dobříš 113 12. 152
25. 01:34:43 Malý Kamil 1971 Klínec 110 12. 152
26. 01:35:02 Krejzlík Václav 1977 Klínec 108 13. 148
27. 01:35:44 Doležel Jan 1983 Dobříš 106 13. 148
28. 01:36:11 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 104 1. 200
29. 01:36:23 Kunc Vojtěch 1998 GYMKC.local 102 14. 144
30. 01:36:29 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 100 14. 144
31. 01:36:50 Mejzr Dušan 1974 Veverky 98 15. 140
32. 01:38:53 Vlček Bohumil 1960 Praha 13 96 2. 195
33. 01:39:05 Balogh Miroslav 1978 Drhovice 94 16. 137
34. 01:39:07 Buba Ales 1984 Praha 92 15. 140
35. 01:39:14 Kácha Ondřej 1993 Hostivice 90 16. 137
36. 01:39:15 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 88 1. 200
37. 01:39:30 Bulan Jan 1998 SK Zahořany 86 17. 134
38. 01:39:34 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 84 17. 134
39. 01:39:47 Rejsek Filip 1984 MX Paradise 82 18. 131
40. 01:39:48 Vojtěchovský Martin 1972 Praha 6 80 18. 131
41. 01:40:39 Stráněl Jiří 1993 KASPER - SWIX Team 78 19. 128
42. 01:40:40 Stráněl Jiří 1972 Olomouv 76 19. 128
43. 01:40:55 Frana Pavel 1970 Průhonice 74 20. 125
44. 01:41:17 Pergler Lukáš 1992 Komárov 72 20. 125
45. 01:41:37 Šnobl Jiří 1959 Příbram 70 3. 190
46. 01:41:51 Živný Michal 1963 Stromovka 68 4. 185
47. 01:41:57 Soška Marek 1998 Brno 66 21. 122
48. 01:41:59 Flachs Michal 1987 Podlesí 64 22. 119
49. 01:42:39 Paďour František 1957 Dobříš 62 2. 195
50. 01:42:51 Čermák Martin 1976 Stěžov 60 21. 122
51. 01:43:40 Hošek Daniel 1980 GYMKC.local 58 23. 116
52. 01:45:46 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 56 22. 119
53. 01:45:52 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 54 23. 116
54. 01:45:55 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 52 3. 190
55. 01:47:01 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 50 5. 180
56. 01:48:20 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 48 6. 176
57. 01:48:52 Furst Jan 1998 Mníšek p. Brdy 46 24. 113
58. 01:48:55 Mašek Vojtěch 1978 Dobříš 44 24. 113
59. 01:49:19 Turek Jiří 1962 Chaloupky 42 7. 172
60. 01:49:29 Engliš Petr 1985 Praha 1 40 25. 110
61. 01:49:30 Koukol Tomáš 1974 Rybníky 39 25. 110
62. 01:49:40 Immer Jaroslav 1962 Hejvy´s intimmate Team 38 8. 168
63. 01:49:55 Melichar Jan 1975 Mníšek pod Brdy 37 26. 108
64. 01:51:03 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 36 9. 164
65. 01:51:09 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod 35 10. 160
66. 01:51:20 Hemr Roman 1976 Dobříš 34 27. 106
67. 01:51:49 Häusler Václav 1963 33 11. 156
68. 01:52:24 Izlandy Zoltán 1958 Radio Svobodná Evropa 32 4. 185
69. 01:52:56 Solich Roman 1974 Olomouc 31 28. 104
70. 01:53:19 Krátký Josef 1980 Dobříš 30 26. 108
71. 01:53:27 Malý Miloslav 1969 Zbraslav 29 29. 102
72. 01:53:32 Tománek Jiří 1981 dobris.net 28 27. 106
73. 01:54:08 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 27 30. 100
74. 01:54:27 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 26 31. 98
75. 01:54:35 Miškovský Pavel 1967 Dobříšská kavárna 25 12. 152
76. 01:55:24 Pokorný Martin 1974 SK Zahořany - ChytreNaDomacnos 24 32. 96
77. 01:56:48 Liška Libor 1961 23 13. 148
78. 01:57:21 Vubický Viktor 1975 Praha 10 22 33. 94
79. 01:58:17 Bauer Martin 1977 Chlustina 21 34. 92
80. 01:59:22 Molda Milan 1989 #milanbezi 20 28. 104
81. 01:59:34 Vitásek Josef 1958 Buková 19 5. 180
82. 01:59:40 Koukolíček Josef 1980 doplnit 18 29. 102
83. 01:59:47 Hejzar Tomáš 1968 Stříškov 17 14. 144
84. 01:59:59 Picka Jan 1997 gymkc 16 30. 100
85. 02:00:42 Šiška Petr 1988 Cyklo-Market.cz 15 31. 98
86. 02:00:47 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 14 35. 90
87. 02:00:50 Sojka Karel 1977 Zbečno 13 36. 88
88. 02:00:58 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 12 37. 86
89. 02:01:49 Maršálek Jiří 1958 NEWLINE 11 6. 176
90. 02:02:25 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 10 1. 200
91. 02:02:31 Blaha Martin 1962 Praha 8 9 15. 140
92. 02:02:48 Mattich Christian 1976 Last but not least 8 38. 84
93. 02:04:10 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 7 16. 137
94. 02:05:19 Spilka Jan 1988 Cítov 6 32. 96
95. 02:05:52 Böhm Adam 1980 Chrt z Brd 5 33. 94
96. 02:16:04 Řezník Milan 1957 Hejvy´s Intimmate Team 4 7. 172
97. 02:19:29 Hlavička Libor 1982 ROCK 3 34. 92
98. 02:22:08 Radek Kučera 1971 Fox team 2 39. 82
99. 02:24:00 Bureš Michal 1987 1 35. 90
100. 02:24:38 Fábera Petr 1990 Davle 0 36. 88
101. 02:41:56 Jirota Tomáš 1983 Dobříš 0 37. 86
102. 03:08:10 Horyna David 1966 SK Zahořany 0 17. 134

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: