Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

12.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
2.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
8.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.1.2018 - Zimní běh Litní a zámeckým parkem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:53 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:26:57 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 195 2. 195
3. 00:27:01 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 190 3. 190
4. 00:27:44 Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 185 4. 185
5. 00:28:07 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 1. 200
6. 00:28:50 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 176 2. 195
7. 00:29:48 Hofman Jiří 1986 SK Halouny 172 5. 180
8. 00:30:25 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 168 3. 190
9. 00:30:44 Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice 164 1. 200
10. 00:30:50 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 6. 176
11. 00:30:55 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 156 7. 172
12. 00:31:00 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 152 4. 185
13. 00:31:15 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 148 5. 180
14. 00:31:40 Širanec Peter 1981 Koněprusy 144 8. 168
15. 00:31:53 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 140 1. 200
16. 00:32:02 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 137 9. 164
17. 00:32:13 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 134 10. 160
18. 00:32:32 Masák Lukáš 1977 Praví Kokoti 131 6. 176
19. 00:32:41 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 128 2. 195
20. 00:32:47 Škrlant Martin 1979 Žebrák 125 11. 156
21. 00:33:02 Brož Lubomír 1980 Příbram 122 12. 152
22. 00:33:21 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 119 2. 195
23. 00:33:46 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 116 3. 190
24. 00:33:53 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 113 7. 172
25. 00:33:57 Flachs Michal 1987 Podlesí 110 13. 148
26. 00:34:38 Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko 108 14. 144
27. 00:34:52 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 106 8. 168
28. 00:35:05 Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy 104 4. 185
29. 00:35:10 Turek Jiří 1962 Chaloupky 102 5. 180
30. 00:35:32 Král Václav 1983 Plzeň 100 15. 140
31. 00:35:43 Schütz Petr 1962 Orlová 98 6. 176
32. 00:35:50 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 96 1. 200
33. 00:36:29 Basel Miroslav 1967 Kralupy nad Vltavou 94 7. 172
34. 00:36:53 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 92 8. 168
35. 00:36:59 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 90 16. 137
36. 00:37:11 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 88 9. 164
37. 00:37:16 Karlík Tomáš 1983 SK Halouny 86 17. 134
38. 00:37:23 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 84 2. 195
39. 00:37:45 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 82 18. 131
40. 00:38:00 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 80 9. 164
41. 00:38:02 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 78 10. 160
42. 00:38:07 Bauer Martin 1977 Chlustina 76 10. 160
43. 00:38:10 Skalický Jan 1981 Láz 74 19. 128
44. 00:38:22 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 72 20. 125
45. 00:38:24 Sojka Karel 1977 Zbečno 70 11. 156
46. 00:38:47 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 68 12. 152
47. 00:39:47 Hubička Filip 1975 Družec 66 13. 148
48. 00:39:51 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 64 1. 200
49. 00:40:13 Filip Karel 1955 MK Kladno 62 3. 190
50. 00:40:13 Svoboda Jan 1943 Příbram 60 2. 195
51. 00:40:21 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 58 14. 144
52. 00:41:14 Horník Martin 1967 56 11. 156
53. 00:41:24 Řápek Václav 1942 AVC Praha 54 3. 190
54. 00:41:54 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 52 12. 152
55. 00:42:41 Gregor Martin 1971 Komárov 50 15. 140
56. 00:42:45 Sirůček Kamil 1979 Příbram 48 21. 122
57. 00:42:50 Štěrba Pavel 1991 46 22. 119
58. 00:43:17 Mareš Martin 1963 Zruč-Senec 44 13. 148
59. 00:43:56 Marsa Martin 1974 42 16. 137
60. 00:44:09 Dítě Martin 1968 Štěchovice 40 14. 144

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, Výsledky malých dětí

Fotky z Litně: od Martiny, od Vojty

Výsledky, Výsledky malých dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: