Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Registrace

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 29.9.2018 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:21:00 Šnebergerová Lucie 1983 Praha 200 1. 200
2. 00:21:14 Placatková Barbora 2000 SK Sporting Příbram 195 1. 200
3. 00:21:25 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 2. 195
4. 00:21:33 Štefaničová Hana 1976 Příbram 185 3. 190
5. 00:22:07 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 180 4. 185
6. 00:22:17 Tutak-dziegielewska Ewelina 1985 Praha 176 1. 200
7. 00:22:21 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 172 2. 195
8. 00:22:35 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 168 3. 190
9. 00:22:47 Skuhrová Tereza 1994 ASK Slavia Praha 164 2. 195
10. 00:23:05 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 160 1. 200
11. 00:23:16 Kubínová Ivana 1980 156 5. 180
12. 00:23:42 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 152 2. 195
13. 00:23:48 Medová Ivana 1977 Zbečno 148 6. 176
14. 00:23:49 Štefanová Lucie 1979 144 7. 172
15. 00:23:51 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 140 3. 190
16. 00:23:55 Mališová Karla 1960 USK Praha 137 1. 200
17. 00:24:06 Matejkova Adel 1983 Tinnum 134 8. 168
18. 00:24:07 Povalová Eva 1984 131 3. 190
19. 00:24:14 Horáková Zuzana 1984 Kunice 128 4. 185
20. 00:24:50 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 125 9. 164
21. 00:25:11 Pšeničná Zuzana 1983 Příbram 122 10. 160
22. 00:25:13 Jeníková Zdeňka 1974 119 11. 156
23. 00:25:41 Škvárová Michaela 1979 Nárysov 116 12. 152
24. 00:25:50 Hrubá Žaneta 1981 PŘÍBRAM 113 13. 148
25. 00:25:54 Krátká Jana 1992 110 5. 180
26. 00:25:57 Vesecká Renáta 1973 Příbram 108 4. 185
27. 00:26:03 Štilcová Michaela 1981 106 14. 144
28. 00:26:18 Králíková Tereza 1990 --- 104 6. 176
29. 00:26:24 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 102 5. 180
30. 00:26:45 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 100 6. 176
31. 00:26:49 Doubravová Jitka 1993 98 7. 172
32. 00:26:52 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 96 7. 172
33. 00:26:53 Kubová Hana 2000 94 4. 185
34. 00:27:01 Horáčková Jitka 1980 92 15. 140
35. 00:27:01 Přibylová Anna 1988 90 8. 168
36. 00:27:27 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 88 16. 137
37. 00:27:29 Poláková Zuzana 1986 86 9. 164
38. 00:27:58 Hřídelová Lenka 1984 84 10. 160
39. 00:28:07 Šmídová Iva 1982 82 17. 134
40. 00:28:21 Hartmanová Stanislava 1958 --- 80 2. 195
41. 00:28:28 Svobodová Dana 1952 Příbram 78 1. 200
42. 00:28:32 Krůtová Marcela 1971 Lhota 76 8. 168
43. 00:28:55 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 74 18. 131
44. 00:29:06 Sirůčková Jana 1980 Příbram 72 19. 128
45. 00:29:28 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 70 3. 190
46. 00:30:07 Vinšová Lenka 1973 68 9. 164
47. 00:30:16 Nováková Lenka 1975 66 20. 125
48. 00:30:31 Náhlovská Hana 1978 Brdoběžci 64 21. 122
49. 00:31:47 Jehličková Šárka 1979 62 22. 119
50. 00:31:48 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 60 23. 116
51. 00:31:54 Tymichová Ivana 1980 Academia Latina 58 24. 113
52. 00:32:17 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 56 11. 156
53. 00:32:34 Komoňová Petra 1981 Březnice 54 25. 110
54. 00:33:22 Zemková Lucie 1981 Březnice 52 26. 108
55. 00:33:50 Kubová Radka 1973 50 10. 160
56. 00:33:50 Nová Ivana 1964 1. BTO 48 11. 156
57. 00:34:57 Matějková Šárka 1974 Vranovice 46 27. 106
58. 00:35:11 Fialová Žaneta 1980 44 28. 104
59. 00:37:35 Káchová Renáta 1979 Podlesí 42 29. 102
60. 00:38:08 Paimová Marie 1989 Příbram 40 12. 152
61. 00:39:22 Sarnovská Marie 1977 Chrustenice 39 30. 100
62. 00:42:52 Jašková Miluše 1973 1. BTO 38 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové 10 a 5km, Kategorie, Okruhy, Děti

Fotky: od Františka Gahlera

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: