Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (16)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.10.2018 - Hořovický cvoček

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:45:38 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 200 1. 200
2. 00:45:56 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 195 1. 200
3. 00:46:24 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 190 2. 195
4. 00:47:05 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 185 3. 190
5. 00:47:10 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 1. 200
6. 00:48:22 Rendl Josef 1976 tj packa praha 176 2. 195
7. 00:48:36 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 4. 185
8. 00:48:42 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 168 3. 190
9. 00:48:53 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 5. 180
10. 00:49:11 Širanec Peter 1981 Koněprusy 160 6. 176
11. 00:49:50 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 156 7. 172
12. 00:51:12 Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice 152 2. 195
13. 00:51:40 Rataj Pavel 1969 Rokycany 148 4. 185
14. 00:51:54 Hasman Petr 1983 za sebe 144 8. 168
15. 00:51:59 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 140 9. 164
16. 00:52:22 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 137 5. 180
17. 00:53:19 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 1. 200
18. 00:53:31 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 131 6. 176
19. 00:53:40 Brož Lubomír 1980 Příbram 128 10. 160
20. 00:54:26 Pergler Lukáš 1992 Komárov 125 11. 156
21. 00:55:37 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 122 7. 172
22. 00:55:58 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 119 8. 168
23. 00:56:01 Trojan Filip 1974 Beroun 116 9. 164
24. 00:56:06 Flachs Michal 1987 Podlesí 113 12. 152
25. 00:56:35 Mejzr Dušan 1974 Veverky 110 10. 160
26. 00:57:00 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 108 11. 156
27. 00:57:18 Puškar Ivan 1965 Gelnica 106 2. 195
28. 00:57:30 Smělý Jaroslav 1962 Beroun 104 3. 190
29. 00:57:57 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 102 12. 152
30. 00:58:02 Špína Martin 1974 Milfisk alto 100 13. 148
31. 00:58:08 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 98 4. 185
32. 00:58:18 Neuman Jiří 1974 KLM Praha 96 14. 144
33. 00:58:21 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 94 13. 148
34. 00:58:49 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 92 5. 180
35. 00:59:25 Benda Tomáš 1982 Rokycany 90 14. 144
36. 00:59:29 Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun 88 15. 140
37. 00:59:37 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 86 16. 137
38. 00:59:49 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 84 15. 140
39. 00:59:52 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 82 1. 200
40. 01:00:04 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 80 6. 176
41. 01:00:14 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 2. 195
42. 01:01:02 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 76 17. 134
43. 01:01:19 Erdinger Josef 1981 Komárov 74 16. 137
44. 01:01:34 Turek Jiří 1962 Chaloupky 72 7. 172
45. 01:01:41 Sojka Karel 1977 Zbečno 70 18. 131
46. 01:02:00 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 68 19. 128
47. 01:02:03 Šebesta Marek 1977 66 20. 125
48. 01:05:19 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 64 17. 134
49. 01:05:53 Svoboda Jan 1943 Příbram 62 1. 200
50. 01:05:59 Bauer Martin 1977 Chlustina 60 21. 122
51. 01:06:17 Skalický Jan 1981 Láz 58 18. 131
52. 01:06:54 Voříšek Jan 1973 Vorvani 56 22. 119
53. 01:08:20 Hruška David 1968 Praha 54 8. 168
54. 01:09:54 Sirůček Kamil 1979 Příbram 52 19. 128
55. 01:09:55 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 50 2. 195
56. 01:12:15 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 48 23. 116
57. 01:14:25 Kovář Václav 1974 Komárov 46 24. 113
58. 01:15:03 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 44 3. 190
59. 01:35:12 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 42 3. 190
60. 01:43:25 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 40 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: celkové, kategorie

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: