Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (16)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.8.2018 - Žebrácká 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:39:43 Gerychová Michaela 1982 Zaječov 200 1. 200
2. 01:40:25 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 195 2. 195
3. 01:44:06 Pastorová Petra 1977 Kilpi Racing Team 190 3. 190
4. 01:50:25 Kašparová Kateřina 1986 MK Kladno 185 1. 200
5. 01:52:38 Houfková Kateřina 1991 Forrest Gump Team 180 2. 195
6. 02:01:34 Skalinová Kamila 1974 SK Babice 176 4. 185
7. 02:04:25 Honzáková Jiřina 1965 CZ 172 1. 200
8. 02:05:24 Medová Ivana 1977 Zbečno 168 5. 180
9. 02:06:39 Mališová Karla 1960 USK Praha 164 1. 200
10. 02:06:44 Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany 160 3. 190
11. 02:07:25 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 156 2. 195
12. 02:08:15 Veselá Miloslava erika 1987 Outdoor Outsiders 152 4. 185
13. 02:08:43 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 148 5. 180
14. 02:10:20 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 144 3. 190
15. 02:11:51 Stárková Alena 1977 SK Babice 140 6. 176
16. 02:13:26 Flašarová Lenka 1972 Náchod 137 4. 185
17. 02:13:32 Divišová Barbora 1973 AC Falcon Rokycany 134 5. 180
18. 02:18:30 Povalová Eva 1984 131 6. 176
19. 02:24:30 Kroupova Petra 1984 128 7. 172
20. 02:25:48 Matthies Gabi 1969 Wildstock 125 6. 176
21. 02:26:23 Žežulková Lenka 1982 Žebrák 122 7. 172
22. 02:27:17 Pavlisová Adéla 1992 Spartak Žebrák 119 8. 168
23. 02:27:48 Winkelhőferová Dana 1980 Zruč-Senec 116 8. 168
24. 02:28:14 Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 113 9. 164
25. 02:31:15 Najbrtová Soňa 1988 Nymburk 110 9. 164
26. 02:33:15 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 108 10. 160
27. 02:38:02 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 106 7. 172
28. 02:38:28 Nucová Magdalena 1990 Solar Turbines Team 104 11. 156
29. 02:44:46 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 102 10. 160
30. 03:01:07 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 100 1. 200
31. 03:07:37 Nováková Lenka 1975 98 11. 156
32. 03:41:22 Nádherová Hana 1968 Hradec Králové 96 8. 168
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: