Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Registrace

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.9.2018 - Běh města Dobříše

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:39:56 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:40:49 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 195 2. 195
3. 00:41:41 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 1. 200
4. 00:43:57 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 185 1. 200
5. 00:45:12 Kubínová Ivana 1980 180 2. 195
6. 00:45:46 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 176 2. 195
7. 00:46:48 Mališová Karla 1960 USK Praha 172 1. 200
8. 00:47:19 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 3. 190
9. 00:47:37 Fouknerová Karolína 1993 164 3. 190
10. 00:48:05 Křížová Aneta 1989 160 4. 185
11. 00:48:39 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 3. 190
12. 00:49:18 Gregorová Daniela 1974 Komárov 152 4. 185
13. 00:49:23 Kroupova Petra 1984 148 5. 180
14. 00:50:03 Fouknerová Iva 1972 144 4. 185
15. 00:50:12 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 140 5. 180
16. 00:50:46 Prunerová Eva 1979 --- 137 5. 180
17. 00:51:11 Břicháčková Helena 1976 Mníšek pod Brdy 134 6. 176
18. 00:51:13 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 131 6. 176
19. 00:51:45 Tydlitátová Karolína 1991 Dobříš 128 6. 176
20. 00:51:46 Kudrnová Tereza 2000 Mníšek pod Brdy 125 1. 200
21. 00:52:42 Krejčíková Jana 1982 122 7. 172
22. 00:54:10 Elčunerová Jiřina 1982 Mníšek pod Brdy 119 8. 168
23. 00:55:11 Hartmanová Stanislava 1958 --- 116 2. 195
24. 00:56:23 Kopalová Dominika 1996 Dobříš 113 7. 172
25. 00:56:26 Svobodová Dana 1952 Příbram 110 1. 200
26. 00:58:13 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 108 2. 195
27. 00:58:17 Jančeková Eva 1990 Slavičín 106 8. 168
28. 00:58:24 Sirůčková Jana 1980 Příbram 104 9. 164
29. 00:58:26 Melicharová Gabriela 1988 Rožmitál pod Třemšínem 102 9. 164
30. 00:58:32 Nováková Lenka 1975 100 10. 160
31. 00:58:36 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 98 3. 190
32. 01:03:35 Kratochvilová Veronika 1991 Příbram 96 10. 160
33. 01:04:32 Kratochvilová Lenka 1982 Dobříš 94 11. 156
34. 01:05:27 Pithartová Jaroslava 1969 92 7. 172
35. 01:06:37 Bartošová Milada 1953 Příbram 90 2. 195
36. 01:14:38 Veselá Gabrilora 1979 Rosovičtí Rychlíci 88 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky z Dobříše 16.9.2018:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: