Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (16)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (10)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.9.2018 - Běh města Dobříše

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:35 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 200 1. 200
2. 00:34:47 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:35:20 Holub Václav 1983 VELOSPORT Valenta SCOTT 190 3. 190
4. 00:36:03 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 4. 185
5. 00:37:27 Dočkálek Libor 1973 Dobříš 180 1. 200
6. 00:37:35 Širanec Peter 1981 Koněprusy 176 5. 180
7. 00:37:38 Tajšl Adam 2000 BDS Academy 172 1. 200
8. 00:37:39 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 168 2. 195
9. 00:37:46 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 164 6. 176
10. 00:37:48 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 160 7. 172
11. 00:38:05 Rataj Pavel 1969 Rokycany 156 3. 190
12. 00:38:32 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 1. 200
13. 00:38:53 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 4. 185
14. 00:39:31 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 144 8. 168
15. 00:40:13 Váňa Jaroslav 1979 SK Plzeň Bolevec 140 9. 164
16. 00:40:20 Petřík Ladislav 1998 Příbram 137 10. 160
17. 00:40:38 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 134 5. 180
18. 00:40:46 Pergler Lukáš 1992 Komárov 131 11. 156
19. 00:41:20 Kahoun Filip 1968 HC Dobříš 128 2. 195
20. 00:41:36 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 125 12. 152
21. 00:41:39 Dušek Václav 1974 Dobříš 122 6. 176
22. 00:42:48 Puškar Ivan 1965 Gelnica 119 3. 190
23. 00:43:05 Flachs Michal 1987 Podlesí 116 13. 148
24. 00:43:50 Paďour František 1957 Dobříš 113 1. 200
25. 00:43:54 Horáček Petr 1980 110 14. 144
26. 00:44:07 Svoboda Pavel 1969 SK Vlaška 108 7. 172
27. 00:44:08 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 106 8. 168
28. 00:44:17 Šnobl Jiří 1959 Příbram 104 4. 185
29. 00:44:25 Kubista Josef 1981 Fitnes Galaxie 102 15. 140
30. 00:45:03 Novotný David 1981 Bonus 100 16. 137
31. 00:45:27 Svátek Lubomír 1958 Praha 98 2. 195
32. 00:45:32 Blahovec Václav 1983 96 17. 134
33. 00:45:43 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 94 5. 180
34. 00:45:44 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 92 18. 131
35. 00:45:59 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 90 9. 164
36. 00:46:00 Suchopár Vojtěch 1998 GYMKC 88 19. 128
37. 00:46:13 Rieger Zdeněk 1976 Nižbor 86 10. 160
38. 00:46:19 Pech Luboš 1974 84 11. 156
39. 00:46:41 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 82 6. 176
40. 00:47:01 Hršel Josef 1976 Mníšek pod Brdy 80 12. 152
41. 00:47:04 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 3. 190
42. 00:47:27 Dufek Michal 1986 76 20. 125
43. 00:47:51 Štěpánek Pavel 1982 Pstruzi 74 21. 122
44. 00:48:05 Pešek Jiří 1977 NH Stará Huť 72 13. 148
45. 00:48:12 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 70 22. 119
46. 00:48:39 Hřídel Radek 1974 Příbram 68 14. 144
47. 00:49:15 Skalický Jan 1981 Láz 66 23. 116
48. 00:49:22 Maršík Zdeněk 1986 Draci 64 24. 113
49. 00:49:53 Bauer Martin 1977 Chlustina 62 15. 140
50. 00:50:02 Bezouška Václav 1979 Praha 8 60 25. 110
51. 00:50:29 Voříšek Jan 1973 Vorvani 58 16. 137
52. 00:50:34 Starý Tomáš 1980 Zahořany 56 26. 108
53. 00:50:36 Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí 54 17. 134
54. 00:51:25 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 52 7. 172
55. 00:52:01 Svoboda Jan 1943 Příbram 50 1. 200
56. 00:52:34 Dintar Josef 1982 Kingdžaj z Mnišku pod Brdy 48 27. 106
57. 00:53:37 Hřebík Libor 1972 Vodohospodářská společnost Dob 46 18. 131
58. 00:53:50 Svojtka Petr 1982 44 28. 104
59. 00:54:55 Magera Petr 1966 Příbram 42 8. 168
60. 00:55:24 Bureš Michal 1987 40 29. 102
61. 00:56:18 Sirůček Kamil 1979 Příbram 39 30. 100
62. 00:56:25 Havlíček Jan 1973 Medicinman 38 19. 128
63. 00:56:44 Koukolíček Václav 1981 Ostrov 37 31. 98
64. 00:57:13 Langmajer Lukáš 1980 Langošovi 36 32. 96
65. 00:57:19 Menčík Luděk 1964 35 9. 164
66. 00:58:16 Kříž Petr 1983 34 33. 94
67. 00:58:47 Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť 33 10. 160
68. 01:00:19 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 32 34. 92
69. 01:01:37 Novák Michal 1958 Dobříš 31 4. 185
70. 01:05:27 Soukup Jan 1976 Příbram 30 20. 125
71. 01:14:38 Souček Štěpán 1974 SK Vlaška pro radost 29 21. 122

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky z Dobříše 16.9.2018:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: