Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

16.6. Příbramský půlmaraton i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (245)
30.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti
8.7. Lochovice - Plešivec i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (19)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 24.3.2018 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:32 Perglerová Anna 2010 Komárov 200 1. 200
2. 00:35:06 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 195 1. 200
3. 00:35:25 Medová Ivana 1977 Zbečno 190 2. 195
4. 00:35:38 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 185 1. 200
5. 00:36:45 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 180 2. 195
6. 00:37:15 Kubínová Ivana 1980 176 3. 190
7. 00:37:29 Suttrová Petra 1974 Maratonci 172 4. 185
8. 00:37:53 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 3. 190
9. 00:37:59 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 164 1. 200
10. 00:38:23 Gregorová Daniela 1974 Komárov 160 5. 180
11. 00:39:52 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 156 2. 195
12. 00:41:09 Kroupova Petra 1984 152 3. 190
13. 00:41:24 Povalová Eva 1984 148 4. 185
14. 00:41:38 Turečková Jana 1968 Česká pojišťovna 144 4. 185
15. 00:41:52 Jandurová Iva 1985 za sebe 140 5. 180
16. 00:42:10 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 137 5. 180
17. 00:42:38 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 134 6. 176
18. 00:43:10 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 131 6. 176
19. 00:43:22 Kristýna Leksová 1994 128 6. 176
20. 00:44:05 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 125 7. 172
21. 00:44:12 Štrosová Alice 1970 Bonbon Praha 122 7. 172
22. 00:45:25 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 1. 200
23. 00:45:42 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 116 8. 168
24. 00:45:44 Brožová Michaela 1983 SOH Týček 113 9. 164
25. 00:46:36 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 110 2. 195
26. 00:46:52 Nováková Lenka 1975 108 10. 160
27. 00:47:04 Kárová Iveta 1977 Maratonci 106 11. 156
28. 00:48:19 Palková Mirka 1979 Újezd 104 12. 152
29. 00:48:31 Hořejšová Hana 1960 Příbram 102 2. 195
30. 00:49:27 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 100 13. 148
31. 00:49:34 Sirůčková Jana 1980 Příbram 98 14. 144
32. 00:50:09 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 96 3. 190
33. 00:50:11 Rešlová Libuše 1974 Újezd 94 15. 140
34. 00:51:24 Hatinová Jitka 1972 92 8. 168
35. 00:51:32 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 90 4. 185
36. 00:52:34 Beranová Zdenka 1974 Maratonci Cerhovice 88 16. 137
37. 00:57:03 Kvapilová Helena 1979 Příbram 86 17. 134
38. 00:22:03 Svobodová Dana 1952 Příbram 84 1. 200
39. 00:26:21 Bartošová Milada 1953 Příbram 82 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky závodu: Děti, dospělí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: