Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (67)
1.12. Slavnostní vyhlášení poháru Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.4.2018 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:28 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:26:56 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:27:23 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 1. 200
4. 00:27:26 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 185 3. 190
5. 00:27:32 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 180 1. 200
6. 00:27:57 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 2. 195
7. 00:28:18 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 172 1. 200
8. 00:28:49 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 168 4. 185
9. 00:28:59 Sedláček Miroslav 1999 Rozběháme Česko - Hořovice 164 2. 195
10. 00:29:16 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 160 3. 190
11. 00:29:25 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 156 5. 180
12. 00:29:35 Raboch Ivan 1966 Žebrák 152 2. 195
13. 00:29:55 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 148 6. 176
14. 00:30:03 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 144 4. 185
15. 00:30:12 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 140 7. 172
16. 00:30:31 Širanec Peter 1981 Koněprusy 137 8. 168
17. 00:30:40 Ludrovský Martin 1977 Kohinor Machynery 134 5. 180
18. 00:30:52 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 131 6. 176
19. 00:31:09 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 128 9. 164
20. 00:31:31 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 125 7. 172
21. 00:31:46 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 122 10. 160
22. 00:32:00 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 119 8. 168
23. 00:32:11 Brož Lubomír 1980 Příbram 116 11. 156
24. 00:32:42 Vlček Jiří 1968 Mníšek pod Brdy 113 3. 190
25. 00:32:50 Vitásek Josef 1958 Buková 110 1. 200
26. 00:32:56 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 12. 152
27. 00:32:56 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 106 4. 185
28. 00:33:07 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 104 13. 148
29. 00:33:31 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 102 5. 180
30. 00:33:48 Lisner Jakub 1985 Rokycany 100 14. 144
31. 00:33:49 Rábik Jan 1978 Noufýr 98 9. 164
32. 00:34:16 Pergler Lukáš 1992 Komárov 96 15. 140
33. 00:34:44 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 94 6. 176
34. 00:35:01 Zadražil Michal 1979 Hořovice 92 16. 137
35. 00:35:37 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 90 7. 172
36. 00:35:44 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 88 10. 160
37. 00:35:46 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 86 11. 156
38. 00:35:48 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 84 12. 152
39. 00:35:50 Fajmon Petr 1974 RTA Zdice 82 13. 148
40. 00:36:09 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 80 17. 134
41. 00:36:14 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 2. 195
42. 00:36:44 Turek Jiří 1962 Chaloupky 76 8. 168
43. 00:37:11 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 74 3. 190
44. 00:37:12 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 72 14. 144
45. 00:37:19 Šaman Hynek 1974 Beroun 70 15. 140
46. 00:37:45 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 68 16. 137
47. 00:38:11 Sojka Karel 1977 Zbečno 66 17. 134
48. 00:38:11 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 64 9. 164
49. 00:38:33 Skalický Jan 1981 Láz 62 18. 131
50. 00:38:48 Kříž Vladimír 1958 Žižkovský tygři 60 4. 185
51. 00:38:52 Haken Tomáš 1977 JINCE 58 18. 131
52. 00:38:55 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 56 19. 128
53. 00:39:13 Dřížďal Jiří 1979 Beroun 54 20. 125
54. 00:39:21 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 52 10. 160
55. 00:39:42 Bauer Martin 1977 Chlustina 50 19. 128
56. 00:40:06 Placák Michal 1981 Beroun 48 21. 122
57. 00:40:16 Kafka Petr 1982 Zdice 46 22. 119
58. 00:40:33 Hřídel Radek 1974 Příbram 44 20. 125
59. 00:41:07 Líška Miroslav 1977 Lochovice 42 21. 122
60. 00:42:04 Vávra Pavel 1990 Vorvani 40 23. 116
61. 00:42:21 Sirůček Kamil 1979 Příbram 39 24. 113
62. 00:43:08 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 38 25. 110
63. 00:43:48 Dítě Martin 1968 Štěchovice 37 11. 156
64. 00:44:02 Fikáček Roman 1981 RTA Zdice 36 26. 108
65. 00:48:26 Schus Martin 1976 Řevnice 35 22. 119
66. 00:57:54 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 34 5. 180
201. 00:19:07 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 1. 200
202. 00:19:27 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 2. 195
203. 00:30:30 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 0 3. 190
204. 00:35:05 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky na 1kolo (Ženy, dorost a M70): Celkové ¦ Kategorie

Výsledky na 2 kola: Celkové ¦ Kategorie

Výsledky dětských běhů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: