Termíny závodů pro rok 2018: Termínovka ¦ Registrace

10.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (63)
17.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (10)
24.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (5)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.4.2018 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:40:30 Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice 200 1. 200
2. 00:42:20 Accardo Francesca 1977 AC Laura 195 1. 200
3. 00:42:26 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:42:56 Hájková Eliška 1982 AC Čimelice 185 2. 195
5. 00:43:19 Šedivá Lenka 1993 180 2. 195
6. 00:43:51 Jeřábková Jana 1984 176 3. 190
7. 00:44:28 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 172 2. 195
8. 00:44:49 Bartošová Lenka 1982 Plzeň 168 3. 190
9. 00:44:59 Šnáblová Jana 1984 BKČS 164 4. 185
10. 00:45:20 Večerková Marcela 1981 Veverky 160 4. 185
11. 00:45:42 Kubínová Ivana 1980 156 5. 180
12. 00:46:04 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 152 3. 190
13. 00:46:39 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 148 6. 176
14. 00:46:47 Povalová Eva 1984 144 5. 180
15. 00:47:28 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 140 6. 176
16. 00:47:35 Suttrová Petra 1974 Maratonci 137 7. 172
17. 00:47:47 Křenková Renata 1980 134 8. 168
18. 00:47:47 Jírová Eva 1979 Sport - Medicine 131 9. 164
19. 00:49:07 Gregorová Daniela 1974 Komárov 128 10. 160
20. 00:49:45 Thienelová Nikola 1992 Není důležité vyhrát, ale nevz 125 7. 172
21. 00:50:07 Prunerová Eva 1979 --- 122 11. 156
22. 00:50:24 Marešová Pavlína 1996 119 8. 168
23. 00:50:39 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 116 4. 185
24. 00:50:45 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 113 12. 152
25. 00:51:14 Vyhlasová Tereza 1979 winx club 110 13. 148
26. 00:51:15 Borecká Alena 1957 Nyřany 108 1. 200
27. 00:51:30 Špindlerová Lucie 1998 106 9. 164
28. 00:51:42 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 104 5. 180
29. 00:51:48 Krejčíková Jana 1982 102 14. 144
30. 00:51:57 Štilcová Michaela 1981 100 15. 140
31. 00:52:06 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 98 16. 137
32. 00:52:30 Hrubá Veronika 1998 96 10. 160
33. 00:52:35 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 94 6. 176
34. 00:52:37 Zítková Tereza 1999 Dominikální Paseky 92 1. 200
35. 00:52:40 Baštářová Radka 1992 Příbram 90 11. 156
36. 00:52:56 Hartmanová Stanislava 1958 --- 88 2. 195
37. 00:53:01 Burianová Andrea 1989 86 12. 152
38. 00:53:06 Rudovská Renata 1993 Rožmitál 84 13. 148
39. 00:53:14 Krůtová Marcela 1971 Lhota 82 7. 172
40. 00:53:15 Tykvová Markéta 1976 Rekord 80 17. 134
41. 00:53:25 Procházková Ivona 1975 Blatná 78 18. 131
42. 00:53:54 Krátká Jana 1992 76 14. 144
43. 00:53:57 Paulová Kamila 1997 ASOD 74 15. 140
44. 00:54:02 Brtvová Nikola 1991 Bajecne zeny v behu 72 16. 137
45. 00:54:07 Hrubá Monika 1969 70 8. 168
46. 00:54:08 Bambasová Markéta 1983 --- 68 19. 128
47. 00:54:47 Svobodová Dana 1952 Příbram 66 1. 200
48. 00:55:00 Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 64 20. 125
49. 00:55:46 Rýdlová Karolína 1998 62 17. 134
50. 00:55:53 Kleinbauerová Petra 1988 B-Tech 60 18. 131
51. 00:56:05 Tesárková Karolína 1997 58 19. 128
52. 00:56:05 Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 56 21. 122
53. 00:56:07 Padevětová Eliška 1997 54 20. 125
54. 00:56:43 Kárová Iveta 1977 Maratonci 52 22. 119
55. 00:56:56 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 50 9. 164
56. 00:57:06 Králová Iva 1982 48 23. 116
57. 00:57:21 Brtová Kateřina 1999 46 3. 190
58. 00:57:27 Smrčinová Simona 1968 44 10. 160
59. 00:57:41 Sedláčková Denisa 1977 42 24. 113
60. 00:57:48 Sirůčková Jana 1980 Příbram 40 24. 113
61. 00:58:11 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 39 25. 110
62. 00:58:16 Megyeri Marion 1983 38 26. 108
63. 00:58:23 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 37 2. 195
64. 00:58:50 Kolková Barbora 1989 Hasiči Zličín 36 22. 119
65. 00:59:14 Kottová Eliška 1985 35 23. 116
66. 00:59:14 Tymichová Ivana 1980 Academia Latina 34 27. 106
67. 01:00:13 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 33 24. 113
68. 01:01:15 Korecká Blanka 1974 32 28. 104
69. 01:01:25 Křížová Dominika 1993 31 25. 110
70. 01:01:57 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 30 3. 190
71. 01:02:47 Janoušková Adéla 1984 Adjan 29 26. 108
72. 01:02:57 Hrkalová Mirka 1981 Šneci v běhu 28 29. 102
73. 01:03:14 Hesounová Lucie 1986 27 27. 106
74. 01:03:29 Němečková Helena 1975 Sokol Petrovice 26 30. 100
75. 01:05:38 Bartošová Milada 1953 Příbram 25 2. 195
76. 01:06:19 Kočová Jana 1963 24 4. 185
77. 01:06:30 Voříšková Petra 1989 23 28. 104

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, Fotky: Behrb

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: